Coronavirus: دولت خواست به در نظر گرفتن تست ورود به قطع قرنطینه زمان نصف

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرودگاه هیترو را اجرایی کرده است از دولت خواست به در نظر گرفتن همه تست ورود به کروناویروس در یک پیشنهاد به کاهش دو هفته ای قرنطینه برای کسانی که سفر از کشورهای تلقی معرض خطر.

وزیران گزارش به خانههای گلی خالی طرح های پیشنهادی برای کاهش اجباری ظهر خود انزوا در تلاش برای تقویت بخش سفر و نجات تابستان فصل گردشگری.

در حالی که آزمایش در فرودگاه بعید است که حکومت نیاز به قرنطينه جدید علمی مدل سازی پیشنهاد کرده است که یک سری از مبهوت آزمون می تواند به کاهش لازم انزوا دوره چند روز.

معرفی آزمون یک هفته پس از ورود با یک چرخش زمان از 24 ساعت می تواند در کاهش میزان coronavirus ورود به کشور با 94 درصد با توجه به تحقیقات توسط لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری (LSHTM) که هنوز کارشناسی.

این کاهش می دهد, لازم است دوره قرنطینه به مدت هشت روز – برش آن توسط تقریبا نیمی.

در حالی که این زمان دو هفته ای قرنطینه نتایج در 99 درصد کاهش عفونت ورود به انگلستان با توجه به LHSTM مدلسازی آنها دریافتند که تست مسافران در روز پنج خود را قرنطینه با توجه به انتشار آنها را در شش روز می بینید که شکل سقوط به 88 درصد است.

در پی تصمیم ناگهانی به اعمال قرنطینه ورود از کشور اسپانیا, فرودگاه هیترو, رئیس, John Holland-کی پیشنهاد روز سه شنبه که مسافران می تواند آزمایش می شود به محض ورود در هزینه £150 با یک تست دوم یا پنج یا هشت روز بعد ،

خود را به فرودگاه می تواند یک آزمون "تا و در حال اجرا" در دو هفته او گفته تلگرافمعنی کسانی که فقط سوار بر اسپانیایی تعطیلات می تواند feasibly بهره مندی از چنین سیستم.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps اعتقاد بر این است به نفع یک سیستم و کاغذ گزارش داد که او شناور است این ایده در طول های اخیر جلسات کابینه.

تعدادی از کشورها در حال حاضر به اجرا در چنین سیستم هایی به منظور کاهش قرنطینه بار از جمله فرانسه و آلمان است.

اما بوریس جانسون اخیر لفاظی نشان می دهد که برخی در دولت نگران افزایش عفونت در اروپا است.

"اجازه دهید کاملا واضح و روشن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اروپا و در میان برخی از دوستان اروپایی ما, من می ترسم شما شروع به دیدن برخی از مکان ها نشانه هایی از موج دوم این بیماری همه گیر" نخست وزیر گفت: در روز سه شنبه.

"آن را حیاتی است که زمانی که مردم در حال بازگشت از خارج از کشور اگر آنها در حال بازگشت از یک محل که در آن من می ترسم دیگری وجود دارد که شیوع آنها باید به قرنطینه.

"همین دلیل است که ما را به انجام عمل است که ما داریم و ما ادامه خواهد داد در طول تابستان به چنین عملی که در آن لازم است."

در میان حدس و گمان است که بلژیک, فرانسه یا آلمان ممکن است آینده کشور را برای حذف از لیست معافیت از قرنطینه وی افزود: "این در حال تصمیم گیری برای خانواده, برای افراد, در مورد جایی که آنها می خواهند برای رفتن."

اما آقای جانسون همچنین به نظر می رسد برای تایید گزارش داد که وزیران به دنبال راه هایی برای کاهش قرنطینه زمان دولت است "همیشه به دنبال راه های که در آن ما می تواند به کاهش تاثیر قرنطینه".tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب