کوروناویروس: دولت باید جایگزین شکست آزمایش و طرح ردیابی شود تا مدارس دوباره باز شوند، سیج مستقل هشدار داد

وزیران نیاز به طور کامل دوباره فکر می کنند کل خود را آزمون کوروناویروس و استراتژی ردیابی، کمیته ای از کارشناسا

توسط SALAMNEWWS در 17 مرداد 1399

وزیران نیاز به طور کامل دوباره فکر می کنند کل خود را آزمون کوروناویروس و استراتژی ردیابی، کمیته ای از کارشناسان بالا هشدار داده است، به عنوان دولت اعتراف نرخ R می تواند دوباره بالاتر از یک افزایش است.

ایندیتانگ سج که در میان نگرانی ها در مورد دخالت سیاسی در کمیته مشورتی رسمی دولت ایجاد شده بود، گفت که سیستم آزمایش متمرکز "اساساً فقط به اندازه کافی خوب نیست" پس از نه هفته در عمل و نشان دادن هیچ نشانه ای از بهبود.

مقامات محلی زنگ خطر را بر روی سیستم به صدا درمی این دهم، با بلکبرن با شورای دارون در لانکشایر تا آنجا که برای راه اندازی طرح خود را به وصل شکاف های باقی مانده توسط تلاش ملی است. شهردار منچستر اندی برنهام روز جمعه هشدار داد که این سیستم "به اندازه کافی خوب نیست" و تلاش برای کنترل ویروس در شهر خود را از بین می بره.

ایندیتاید سیج گفت: یک آزمایش و سیستم ردیابی بسیار بهبود یافته مورد نیاز بود تا با خیال راحت مدارس و کسب و کارها را در پاییز بازکند. کارشناسان آن خواستار تغییر مسیر منابع برای حمایت از سیستم های محلی، با استناد به شواهد ی که رویکردهای محلی بیشتر هم در بریتانیا و هم در کشورهایی مانند آلمان و کره جنوبی نتایج بسیار بهتری را تولید می کردند.

کریستینا پیجل، مدیر تحقیقات عملیاتی بالینی دانشگاه کالج لندن، روز جمعه در جلسه ای در جلسه ای به خبرنگاران گفت: «ما معتقدیم که وقت آن است که کل سیستم آزمایش و ردیابی را دوباره فکر کنیم»

ما سیستم مرکزی را به مدت نه هفته داریم، ما آن را دنبال می کنیم، بهتر از این هم نیست ... ما فکر می کنیم وقت آن است که آن منابع را به جای آن در ساختارهای محلی که در حال حاضر در برخی از مناطق انگلستان و کشورهای از بین رفته توسعه یافته سرمایه گذاری کنیم."

هشدار پس از The Independent این دید ایندینت فاش تجزیه و تحلیل ماه گذشته نشان داد که آزمایش و سیستم ردیابی بود در حال شکست برای رسیدن به بیش از نیمی از تماس های به نام افراد آلوده در مناطق مبارزه با شیوع حاد. آخرین آمار نشان می دهد که این طرح هنوز بهبود یافته است، با حدود 53 درصد از تماس ها توسط سیستم ملی رسیده است.

آنتونی کاستلو، مدیر سابق موسسه بهداشت جهانی در کالج دانشگاهی لندن که در کمیته می باشد، گفت که شواهد مشخص است که یک رویکرد محلی نتایج بهتری خواهد داد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب