Coronavirus: دولت نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از نتایج آزمون آینده را در عرض 24 ساعت - یک روز قبل از مهلت

خیابان داونینگ نمی گویند که چگونه بسیاری از coronavirus نتایج آزمون آینده را در عرض 24 ساعت – یک روز قبل از بو

توسط SALAMNEWWS در 9 تیر 1399

خیابان داونینگ نمی گویند که چگونه بسیاری از coronavirus نتایج آزمون آینده را در عرض 24 ساعت – یک روز قبل از بوریس جانسون مهلت برای همه برگردانده می شود که به سرعت.

نخست وزیر قول داد که تمام آزمایشات در بیمارستان ها و درایو-از طریق مراکز پردازش خواهد بود در عرض یک روز تا پایان ماه ژوئن پس از انتقاد که تاخیر در حال تضعیف تست-و-ردیابی سیستم.

اما خواسته اگر هدف خواهد بود ملاقات کرد و او گفت: تنها: "این چیزی است که ما در حال کار را به انجام" -- نشان می دهد هیچ آمار و ارقام در پیشرفت های ساخته شده تا کنون در دسترس بودند.

فقدان اطلاعات خطرات تازه خجالت برای هیچ 10 پس از وزیر بهداشت مت, Hancock, شد, شده از انگلیسی به اشتباه ادعا به آمار هدف خود را از 100,000 روزانه آزمون تا پایان ماه آوریل است.

24 ساعته هدف تعیین شده توسط آقای جانسون در 3 ژوئن پس از Dido هاردینگ های تست-و-ردیابی برنامه قادر به می گویند که چگونه به سرعت نتایج در دسترس هستند – اجازه می دهد تماس به هشدار داده می شود.

اما هیچ 10 بلافاصله بستری هدف نخواهد شامل تعداد زیادی از پستی آزمون یا احتمالا کسانی که به مراقبت از خانه.

در مورد خواسته روز سه شنبه آخرین مهلت نخست وزیر گفت: تنها که او "از آن آگاه" و صحبت شد به مقامات بهداشت "در مورد چگونه اطلاعات در دسترس عموم.

پذیرش آمد و به عنوان او پایین هر چشم انداز موانع راه اندازی شده به مهر و موم کردن تمام مناطق که در آن وجود دارد موضعی شیوع کروناویروس.

آقای هنکاک است که نشست رهبران محلی از لستر امروز برای بحث در مورد این شهر Covid-19 عود و اینکه آیا برای جلوگیری از 'سوپر شنبه' بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها و مکانهای فرهنگی در این شهرستان است.

اما فشرده که آیا می توان به 'محلی مستند' – توقف مردم از ورود و یا خروج از مناطق سخت ترین ضربه coronavirus – سخنگوی پیشنهاد آن را نمی خواهد.

"اولویت خواهد بود به محل مربوط به شیوع بیماری های, و, که در آن مردم در نظر گرفته شود در معرض خطر زیرا آنها در تماس با دیگران تایید به عنوان داشتن coronavirus گفتن آنها را آنها خود نیاز به جدا برای 14 روز," او گفت:.

بیشتر به شرح زیر...tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de