دانش آموزان آماده اعتراض در انگلستان به عنوان 'hectic' سیستم نتایج در آخرین دقیقه تغییر

مردمک گفته اند که آماده اند در اعتراض به نتایج سطح A امسال در اعتراض به این که وزیران برای یک سیستم منتقد هشدا

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399

مردمک گفته اند که آماده اند در اعتراض به نتایج سطح A امسال در اعتراض به این که وزیران برای یک سیستم منتقد هشدار می دهند "گداباور" تحت آتش قرار می گیرد، به خیابان ها بروند.

اتحادیه ملی دانشجویان از استفاده از تظاهرات ها پشت سر گذاشت و گفت که کودکان مدرسه ای چاره ای نمانده اند.

وزيران پس از اوفکوال، نگهبان امتحانات، گفتند که نمي تواند يک تغيير ساعت يازده را روشن کند تا اجازه دهد نمرات مسخره در مواردي تا روزها پس از انتشار نتايج مورد توجه قرار بگيريم.

U-turn توسط وزرا طراحی شده بود به سر کردن خشم هنگامی که دانش آموزان دریافت نمرات خود را در روز پنجشنبه.

در چهارشنبه شب، گاوین ویلیامسون دبیر آموزش و پرورش نیز مقاومت در برابر تماس برای یک دور کامل U- نوبه خود، اصرار بر این سیستم عادلانه است.

در پی لغو امتحانات examامسال به دلیل بحران کوروناویروس به معلمان گفته شد که نمرات پیش بینی شده را برای هر دانش آموز ارائه کنند.

اما به طور بحث برانگیز، هیئت های امتحانی نمرات زیادی را «معتدل» کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که نتایج امسال به طور قابل توجهی بالاتر از سال های گذشته نیست.

این بدان معناست که دانش آموزان در حال حاضر به طور بالقوه بین علامت های آنها اعطا می شود انتخاب کنید، نتایج مسخره خود را، و یا - اگر آنها با هر یک از آن خوشحال نیست - آنها می توانند در امتحان در پاییز را بسر ببخشند.

اما جف بارتون، دبیر کل انجمن رهبران مدرسه و کالج، به اصطلاح قفل سه گانه حاوی "ناهمنازی های عظیم" هشدار داد.

"ایده معرفی در ساعت یازده سیستم که در آن نتایج امتحان اتش مسخره ترامپ محاسبه نمره گدا اعتقاد، او گفت: ".

کارشناسان هشدار داد مدارس استفاده از تمسخر در راه های مختلف، برخی به عنوان افزایش اعتماد به نفس برای دانش آموزان و دیگران به عنوان یک راه برای تشویق دانش آموزان به مطالعه.

رهبر کارگر سر کیر استارمر آخرین دقیقه نوبت یو را یک "فیاسکوی کامل" توصیف کرد.

Protests by school students across Scotland, here seen in Glasgow, led to the SQA scrapping its downgrading system and an apology from Nicola Sturgeon (PA)
اعتراضات دانش آموزان مدرسه در سراسر اسکاتلند، در اینجا در گلاسکو دیده می شود، منجر به SQA خراش سیستم پایین و عذرخواهی از نیکولا استورجان (PA) (PA) Protests by school students across Scotland, here seen in Glasgow, led to the SQA scrapping its downgrading system and an apology from Nicola Sturgeon (PA)

در اسکاتلند نزدیک به ۱۲۵۰۰۰ درجه در نتیجه "تعدیل" پایین آمده است.

اما سیستم پس از اینکه مردمک اسکاتلندی نشان داد، از هم برچیده شد.

الی کر، از اکستر که امیدوار است در دانشگاه ادینبورگ در پزشکی تحصیل کند، به ایندیتینگ گفت:«فکر می کنم اگر برای خودم یا دوستانم خوب پیش نرفت، من در حمایت از آنها اعتراض می کردم چون فکر می کنم این سیستم واقعاً ناعادلانه است.

این یک سیستم ناعادلانه توسط دولتی است که من حتی به آن رای ندهم. چهار ماه بود که برای رای دادن جوان بودم."

جیک پاتریک، دانش آموز سطح A از Stourbridge، می گوید او را به اعتراض وسوسه می شود اگر او فکر می کرد نمرات خود را "به طور کامل نه آنچه که من می کردم".

بچه 18 ساله پیشنهاد تحصیل در اقتصاد و امور مالی در دانشگاه را دارد.

یکی دیگر از دانشجویان، به امید تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه بیرمنگام، گفت که آنها نیز به احتمال زیاد اعتراض خواهد کرد.

"شما باید فعال و مسائل را به دست خود را هنگامی که آن را در آینده خود را در خطر است،" 18 ساله گفت.

در اسکاتلند مردمک خشمگین و والدین به خیابان ها اعتراض می کنند که روند پایین بردن دانش آموزان را به ناعادلانه از زمینه های محروم تحت تاثیر قرار داده است، و یا کسانی که در مدارس کم اجرا، تنها به دلیل جغرافیا.

نرخ پاس برای دانش آموزان بالاتر که در محروم ترین مناطق زندگی می کنند، ۱۵/۲ درصد، در مقایسه با ۶/۹ درصد در مفرخ ترین نقاط کشور کاهش یافته است.

لاریسا کندی، رئیس جمهور جدید، گفت: «با توجه به نقشی که معترضان دانشجویی در تغییر سیاست در اسکاتلند ایفا می کنند، ما دانشجویان غافلگیر نشده ای در انگلستان به دنبال آن هستند که صدای خود را به گوش برسانیم.

Pupils demonstrate outside the Scottish parliament over last week’s downgrading of exam results by the Scottish Qualifications Authority (Getty)
مردمک نشان می دهد در خارج از پارلمان اسکاتلند بیش از هفته گذشته پایین پایین از نتایج آزمون توسط اقتدار صلاحیت اسکاتلند (گتگت) (گت)

دولت انگلستان از گوش دادن به درخواست دانشجویان برای یک دور زدن به کلاسیست، نظام تعدیل نژادپرستانه و جوانان خودداری کرده است، چاره ای جز رفتن به خیابان ها باقی نمانده است."

او افزود: اتحادیه حمایت از تلاش های دانشجویی برای اطمینان از دولت شنیده "نگرانی در مورد ناعادلانه بودن سیستم تعدیل".

اد دیوی سرپرست حزب لیبرال دموکرات گفت: "تعجبی نداره که جوانان آماده اعتراض هستند وقتی که آینده شان به شدت توسط دولتی اداره می شود که به وضوح در این آزمون شکست خورده است.

"تکیه بر امتحانات مسخره خواهد شد عادلانه به بسیاری از دانش آموزان که همچنین به نظر می شود قربانی سقوط به سیستم درجه بندی خراب شده دولت است."

در انگلستان، دانش آموزان باید از طریق فرایند تجدید نظر برای استفاده از نتیجه آزمون مسخره خود را، با مدرسه خود را مورد نیاز برای ارائه شواهد به هیئت مدیره امتحان.

بخش آموزش و پرورش شده است نزدیک برای اظهار نظر.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب