Coronavirus: استقراض دولت در این سال به عنوان £300bn می گوید: برای بودجه مسئولیت

دولت کسری بودجه سالانه است و به سمت £300bn با تشکر از اورژانس coronavirus بحران اقدامات بر اساس آخرین برآورد ا

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399

دولت کسری بودجه سالانه است و به سمت £300bn با تشکر از اورژانس coronavirus بحران اقدامات بر اساس آخرین برآورد از خزانه رسمی پیش بینی.

ماه گذشته دفتر بودجه مسئولیت (OBR) تخمین زده است که وام گرفتن در جریان سال مالی در خواهد آمد در اطراف £273bn با تشکر از حمایت بی سابقه ای از اقدامات از جمله مشاغل طرح کردند.

در روز سه شنبه مطرح شده آن است که برآورد به £299bn خواهد بود که معادل یک پس از جنگ ثبت 15.2 درصد از تولید ناخالص داخلی.

در ماه مارس بودجه قبل از این مستند به OBR شده بود پیش بینی استقراض از تنها £55bn در 2020-21.

پیش بینی در حال حاضر می بیند بدهی عمومی نقض 95 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال است.

افزایش برآورد حجم کل وام گرفتن نسبت به ماه گذشته به طور عمده رانده شده توسط صدراعظم Rishi Sunak تصمیم در اوایل این هفته برای تمدید کردند برنامه – رسمی با نام Coronavirus مشاغل احتباس طرح – برای بیشتر از چهار ماه از پایان ماه ژوئن هنگامی که آن را به حال شده است با توجه به پایان است.

کل هزینه این طرح در حال حاضر قرار داده و در £63bn توسط OBR از £49bn در آخرین برآورد.

این OBR در حال حاضر می بیند این لایحه برای تاثیر مستقیم اثر تصمیمات دولت در این بحران از جمله تعویق انداختن پرداخت مالیات – به عنوان £123bn از £104bn دیده می شود در ماه گذشته.

از جمله گسترده تر بخش عمومی و دولت های دیگر معاملات مالی این OBR قرار می دهد مجموع خالص بخش دولتی پول نقد مورد نیاز برای این سال مالی در £423bn از £380bn در ماه آوریل است.

این OBR گفت که اورژانس اقدامات حمایت شد پر هزینه اما تاکید کرد که آنها در نهایت می تواند ثابت کند ارزش خوبی برای پول.

"این اقدامات به طور خاص طراحی شده برای حمایت از اقتصاد از طریق این شوک موقت و به طوری که آنها باید کمک به جلوگیری از بیشتر اقتصادی و مالی آسیب در دراز مدت" آن را گفت.

در اوایل این هفته تلگراف گزارش اطلاعات داخلی وزارت خزانه داری ارزیابی از هزینه های بحران است. "پایه مورد" تا به حال کسری بودجه افزایش به £337bn – بالاتر از OBR آخرین برآورد – در حالی که "بدترین سناریو" تا به حال آن را هدف قرار دادن £516bn.

سند گزارش همچنین مشخص شده برخی از پتانسیل تثبیت مالی اقدامات بالا بردن مالیات بر درآمد, پایان دادن به "سه گانه قفل" در حقوق بازنشستگی و انجماد بخش عمومی پرداخت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب