Coronavirus: دولت اذعان می کند NHS برنامه آماده خواهد شد برای راه اندازی تماس ردیابی طرح

بیمه خدمات درمانی برنامه گوشی های هوشمند برای ردیابی افرادی که در تماس با Covid-19 بيمار آماده خواهد شد برای ژ

توسط SALAMNEWWS در 1 خرداد 1399

بیمه خدمات درمانی برنامه گوشی های هوشمند برای ردیابی افرادی که در تماس با Covid-19 بيمار آماده خواهد شد برای ژوئن 1, زمانی که مرحله بعدی این دولت آرامش مستند است که با توجه به شروع, خیابان داونینگ تایید کرده است.

اما بوریس جانسون متعهد است که دولت را ردیابی برنامه آغاز خواهد شد در آغاز ماه آینده به معنی آن خواهد بود در راه بدون برنامه شده است که در طراحی و توسعه توسط NHSX شده است و تحت محاکمه در جزیره موجود زنده برای تقریبا دو هفته است.

اعلام این خبر پس از استاد خانم آنجلا مک لین معاون مشاور ارشد علمی گفت: موثر پیگیری و ردیابی سیستم مورد نیاز برای بازگشایی مدارس به عنوان دولت همچنان به ردیف با اتحادیه های کارگری و معلمان بیش از اینکه آیا آن را بی خطر به راه اندازی مجدد کلاس های.

پروفسور مک لین گفت: Downing Street کنفرانس مطبوعاتی که روز سه شنبه کاهش مستند اقدامات مورد نیاز بر اساس "مشاهده سطح از بروز در مکان هایی که وجود دارد رفتن به تغییر در یک تاریخ ثابت".

کارگری گفت: پیگیری و ردیابی سیستم باید در محل قبل از مدارس بازگشت.

یک سخنگوی آقا Keir Starmer گفت: "آنچه ما خواستار این است که برای دولت به تلاش و رسیدن به یک اتفاق نظر با معلمان و والدین سازمان به درایو یک راه را از طریق و پیدا کردن یک راه برای پاسخ به این نگرانی با عملی طرح های پیشنهادی در هفته آینده."

پرسید که چه نوع عملی پیشنهاد آن به دنبال این سخنگو افزود: "سه چیز ما خواهان این است که اولا دولت باید انتشار مشاوره علمی پشت این منطق برای تاریخ 1 ژوئن برای ایجاد شفافیت

"ما گفته ایم این آهنگ و ردیابی سیستم باید در جای خود و ثالثا آنچه ما گفته ایم این است که دولت نیاز دارد را به پدر و مادر گروه معلمان و اتحادیه های کارگری هم سعی کنید و پیدا کردن یک اجماع برای بالا بردن برخی از نگرانی هایی که مطرح شده اند."

صحبت اواخر روز سه شنبه junior, وزیر بهداشت, خداوند, Bethell نشان داد که دولت دیگر در تلاش برای دریافت برنامه: "ما در نتیجه تغییر تاکید از ما ارتباطات و برنامه ای برای قرار دادن بشر-تماس با ردیابی در آغاز برنامه های ما و به خصوص برنامه را به عنوان چیزی است که بعدا خواهد آمد در حمایت از" او گفت:.

پرسید که آیا خداوند Bethell نظرات درست شد آقای جانسون سخنگوی گفت وست مجازی رسانه ها جلسه: "من نمی مخالفت با آن. من فکر می کنم که ساده است."

این سخنگو همچنین گفت که این برنامه "تنها بخشی از سیستم" و کاهش یافته است به تاریخ خود را برای ملی رول گفت: تنها که آن اتفاق می افتد "در هفته های آینده".

محاکمه در جزیره موجود زنده شده اند آمار توسط تعدادی از دندان درآوردن مشکلات از جمله عدم برنامه برای کار بر روی برخی از مدل های گوشی و سرعت تخلیه کاربران باتری. طرفداران حفظ حریم شخصی کاربران نیز نگرانی در مورد یک سیستم است که سوابق و به طور موقت حفظ اعداد از هر کسی در یک فاصله کوتاه از گوشی کاربر است به طوری که آنها را می توان شناسایی و تست شده اگر کاربر سقوط بیمار با Covid-19.

برون سپاری پیکر Serco است که آموزش کارکنان نیز عذر خواهی کرد برای به طور تصادفی به اشتراک گذاری آدرس ایمیل از برخی از 300 تماس با ردیاب.

آقا Keir گفت: عدم موثر ردیابی افراد آلوده به مبلغ یک "سوراخ بزرگ در دفاع ما" و در مقایسه با گریم انگلستان تلفات به مکان های با فشرده تست و ردیابی مانند آلمان و کره جنوبی.

نخست وزیر متهم آقا Keir از "feigning جهل" در چهره گفتن نمایندگان مجلس دولت ساخت "سریع پیشرفت" در تست و ردیابی و وجود خواهد داشت 25,000 انتقالها که قادر به کنار آمدن با 10 ، 000 مورد جدید در روز.

آقای جانسون در رفت: "بنابراین ما در حال ساخت پیشرفت های سریع در تست و ردیابی و من اعتماد به نفس زیادی که در 1 ژوئن ما یک سیستم است که ما را قادر خواهد شد که به ما کمک بسیار زیادی به شکست این بیماری و حرکت کشور رو به جلو ... از آن خواهد شد در محل توسط 1 ژوئن."

اما وزیر کابینه رابرت Buckland روشن ساخته است که "آزمون پیگیری و ردیابی" سیستم در ابتدا پیش بینی شده توسط وزرای آماده خواهد شد تا پایان این ماه است.

"من امیدوار هستم ما را ببینید ردیابی سیستم شروع به کار می کنند که در آن زمان" او گفت:.

"من فکر می کنم آن نخواهد بود و به عنوان گسترده و تمام عیار به عنوان ما می خواهم. من فکر می کنم که توسعه بیش از چند هفته آینده بیش از ماه آینده و یا تا."

لیبرال دموکرات دیجیتال سخنگوی دیزی کوپر گفت: "با کروناویروس بحران ترک های آسیب پذیر در معرض خطر دولت همچنان به اتلاف وقت با ارزش و تضعیف اعتماد عمومی با تجربه با یک جدید ردیابی نرم افزار که در حال حاضر وجود دارد موثر مدل آن می تواند و باید با استفاده از.

"یک برنامه به تنهایی نمی خواهد پایان دادن به مستند اما بی خطر و موثر برنامه می تواند نقش مهمی در نگه داشتن مردم امن با یک استراتژی برای تست و ردیابی و منزوی.

"نخست وزیر و دولت او را جدی سوال به پاسخ در مورد این تاخیر. برای بازگرداندن اعتماد عمومی و گرفتن ویروس لیبرال دموکرات اصرار دولت به سرعت در حال مجلل خود را ردیابی و آزمایش ظرفیت و رو به جلو جدید "امن ردیابی برنامه قانون' به اطمینان حاصل شود که هر گونه برنامه های جدید را حفظ خواهد کرد مردم امن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن