Coronavirus: 'فوق العاده خطرناک' به بلند مستند اقدامات در حال حاضر هشدار سابق-مشاور ارشد علمی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 4 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بلند کردن اجسام مستند اقدامات در حال حاضر در انگلستان خطرات موج دوم coronavirus در طول زمستان سابق مشاور ارشد علمی به دولت هشدار داده است.

"من فکر می کنم آن را فوق العاده خطرناک" آقا داود پادشاه گفت: اخبار آسمان.

"اگر ما را مشاهده طولانی ما می دانیم که زمستان است و به احتمال زیاد مدت زمانی که این ویروس طول می کشد خاموش دوباره. بنابراین ما باید هدف را به طور کامل خلاص شدن از شر این ویروس از این کشور قبل از زمستان."

او هشدار یک روز پس از بوریس جانسون اعلام کرد مهم ترین آرامش Covid-19 مستند تا کنون گفتن که بارها سینما آرایشگاه و رستوران ها را بازگشایی در روز 4 ژوئیه و دو متر حکومت کاسته خواهد شد.

رونمایی کاستن از محدودیت هایی که اعمال شده در مارس نخست وزیر گفت: "ما ملی خواب زمستانی" رو به اتمامه اما او مشاور ارشد علمی روشن ساخته شده است در هیچ 10 coronavirus کنفرانس مطبوعاتی بسته از اقدامات بود "نه خطر رایگان".

"اگر ما حرکت بیش از حد به سرعت همان چیزی است که من فکر می کنم است که در اینجا پیشنهاد خطر در حال اجرا به موج دوم بسیار مهم می شود" آقا داوود گفت: در روز چهارشنبه.

"ما انجام داده اند مانند یک کار خوب در این کشور ما در ماندن در خانه اگر ما تنها می تواند یک کمی بیشتر بیمار است. من فکر نمی کنم وجود دارد هر کسی که می تواند بر این باورند از نقطه نظر علمی است که این یک حرکت عاقلانه است.

"ما واقعا نیاز به دریافت تعداد زیادی از عفونت و ما باید پیدا کردن تست ردیابی منزوی و پشتیبانی سیستم.

فشار بر تاثیر اقتصادی حفظ مستند او ادامه داد: "از نظر توسعه این بیماری همه گیر ما رفت و به مستند چندان بعد از هر کشور دیگری به جز یک یا دو که در آن ویروس است که مصرف بسیار وقاحت در حال حاضر.

"دلیل آن مصرف ما دیگر به بیرون آمدن از مستند است که به سادگی از آنجا که ما تا به حال یک مقدار بیشتر عفونت نرخ جمعیت است. اگر ما به دنبال آلمان و اسپانیا و ایتالیا در بیرون آمدن از مستند سرعت بیش از حد چرا که ما آنها را بیرون آمدن از مستند ما در معرض خطر به شدت شاهد موج دیگری."

سر دیوید صحبت شد به سلامت رهبران به نام برای فوری نقد و بررسی برای اطمینان از انگلستان آماده است برای "خطر واقعی" از موج دوم.

در یک نامه سرگشاده به رهبران تمام بریتانیا احزاب سیاسی منتشر شده در مجله پزشکی بریتانیا سلامت رهبران تماس برای "سریع و رو به جلو ارزیابی" دولت ملی آمادگی در صورت تمدید عود.

"در حالی که آینده را شکل همه گیر در انگلستان سخت است برای پیش بینی, شواهد موجود نشان می دهد که محلی شعله ور شدن یو پی اس به طور فزاینده ای به احتمال زیاد و موج دوم از یک خطر واقعی" آنها گفت.

این نامه ادامه داد: "بسیاری از عناصر زیرساخت های مورد نیاز برای مهار این ویروس شروع به در محل قرار داده اما چالش های قابل توجهی باقی می ماند.

"این کار در حال حاضر است که نه تنها برای مقابله فوری با گسترده اثرات فاز اول از همه گیر اما به اطمینان حاصل شود که این کشور به اندازه کافی آماده شده شامل فاز دوم."

در پاسخ به آقا دیوید نظرات یک گروه مراقبت بهداشتی و اجتماعی سخنگو گفت: "ما روشن شده است که ما ادامه خواهد داد برای هدایت شود آخرین مشاوره های علمی و به بیمه خدمات درمانی هر چه به آن نیاز دارد که ما باید در طول انجام این سابقه بیماری همه گیر.

"با تشکر از تعهد بیمه خدمات درمانی کارکنان بیمارستان نشده اند ضعف و مراقبت های ویژه همچنان ظرفیت برای پاسخگویی به نیازهای بیماران است.

"موثر مدیریت محلی از هر شیوع اولین خط از حفاظت در برابر موج دوم. در صورت محلی پاسخ کافی است برای مهار شیوع بیماری های دولت خواهد دوباره اگر اقدامات لازم برای جلوگیری از ویروس ها و جلوگیری از آن را به مردم گسترده تر است."

آخرین مطالب