Coronavirus: خشونت خانگی می تواند به افزایش در پست-مستند رکود پلیس هشدار

پلیس نگران این هستند که پس از coronavirus رکود اقتصادی ممکن است بدتر خشونت خانگی در میان مشکوک سنبله در انگلست

توسط SALAMNEWWS در 17 اردیبهشت 1399

پلیس نگران این هستند که پس از coronavirus رکود اقتصادی ممکن است بدتر خشونت خانگی در میان مشکوک سنبله در انگلستان مستند.

افسران جذاب هستند برای قربانیان به دنبال کمک به پس از تماس به خیریه کمک به فلک کشیده اما گزارش جنایات تنها چیزی که دیدم یک متوسط افزایش است.

ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) گفت: نیروهای فرح بخش به صورت بالقوه هجوم گزارش زمانی که محدودیت های بالابر و قربانیان دیگر محدود با مجرمان در داخل خانه های خود.

اما در میان بلندی رکود اقتصادی و نگرانی از دست دادن شغل از افسران ارشد ابراز نگرانی برای وضعیت پس از مستند.

دیوید Tucke رئیس جرم و جنایت در کالج پلیس گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی: "ما می دانیم که فشار مالی باعث ایجاد استرس در خانواده و این یک نگرانی است.

"ما در حال انجام بهترین ما می توانیم برای مقابله با شرایط آنها به عنوان توسعه."

معاون پاسبان لوییزا Rolfe ملی سرب برای استفاده داخلی گفت: فشارهای مالی الکل و مواد مخدر سوء استفاده از فقر و بیماری روانی شد و همه عوامل بالقوه.

اما او افزود: "این مهم است که ما نشان می دهد نیست استفاده داخلی تنها اتفاق می افتد ما در محروم ترین جوامع آن رخ می دهد در تمام جنبه های زندگی است."

او گفت که یک نشست بین المللی مربوط به پلیس رهبران از استرالیا و کانادا و نیوزیلند و آمریکا شنیده می شود که خشونت در درون خانواده ها نیز افزایش می دهد "پس از هر حادثه بزرگ".

رئیس پلیس Superintendents' انجمن قبلا گفته مستقل است که دولت باید به آماده شدن برای "بی ثبات تر و آشفته جامعه" پس از پایان مستند.

داخلی سوء استفاده موسسات خیریه گزارش داده اند که یک افزایش در تقاضا برای خدمات خود را با 25 درصد افزایش در تماس به ملی خط تلفن پس از محدودیت به اجرا در آمد و در 23 مارس.

اما Ms Rolfe گفت: پلیس را دیده اند و نه یک "افزایش عمده ای" در استفاده داخلی حوادث در سراسر کشور با آمار و ارقام از برخی از نیروهای خود و دیگران را.

"ما می دانیم که پلیس شاهد افزایش تماس های مورد تاثیر مستند بر خانواده," او اضافه شده است.

"این اغلب اشاره به مسائل از جمله دسترسی کودکان ترتیبات رابطه تنش ها و فشارهای مالی.

"اینها مسائلی است که نیاز به حمایت و مشاوره, همیشه مسائل جنایی و اگر آنها به ما اطمینان حاصل شود که ما تابلو اعلان افراد به حق خدمات پشتیبانی به آنها کمک کند."

پلیس انتظار هجوم گزارش پس از این مستند به پایان می رسد و قربانیان می تواند دوستان و ترک خانه.

گزارش ها همچنین ساخته شده به پلیس توسط GPs, ماما و دیگر, بهداشت و مددکاران اجتماعی که در حال حاضر کمتر در تماس با قربانیان بالقوه.

Ms Rolfe مطرح شده امید که شیوع کروناویروس ممکن است با کمک برخی از قربانیان اجازه می دهد آنها را به نوار مجرمان از خانه های خود و باعث بسته شدن بارها.

او گفت: ماموران در حال اجرا فعال عملیات چک کردن در خانه که در آن خشونت خانگی گزارش شده بود در گذشته اضافه کرد: "نیروهای هنوز هم در پاسخ به حوادث و که تغییر نکرده است."

در سراسر انگلستان و ولز به عنوان یک کل NPCC گزارش 3 درصد افزایش استفاده داخلی حوادث ثبت شده توسط پلیس در چهار هفته تا 12 مارس در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

Ms Rolfe گفت که او نمی تواند تایید کند که آیا تا به حال شده است یک افزایش قابل توجهی در داخلی و قتل و ارقام به نظر می رسد به طور متوسط 1.5 یک هفته.

شمارش مرده زنان سازمان که قبلا محاسبه شده وجود دارد حداقل 16 استفاده داخلی مربوط به کشتار زنان و کودکان بین 23 مارس و 12 مارس.

قربانیان' کمیسر انگلستان و ولز را مطرح کرده است نگرانی از گزارش ها از افزایش کودکان حمله به پدر و مادر خود را در یک "نوع جدیدتر" سوء استفاده های داخلی.

پلیس رهبران خواسته اند خیریه برای اطلاعات بیشتر در مورد این پدیده و آموزش نیروهای منطقه ای برای نظارت بر گزارش.

آنها اصرار قربانیان به ادامه به دنبال کمک از افسران و گزارش تخلفات که می تواند انجام شود با استفاده از چت آنلاین.

هر کسی که نیاز به کمک فوری اما نمی تواند صحبت می کنند می توانید آمار 55 بعد از شماره گیری 999.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب