Coronavirus: دادگاه آتن عدم کار قانونی در نظر گرفتن تلفات مالی وکلا می گویند

خاموش شدن این کشور را در سیستم دادگاه با توجه به COVID-19 همه گیر است که در نظر گرفتن تلفات مالی در بسیاری از

توسط SALAMNEWWS در 2 خرداد 1399

خاموش شدن این کشور را در سیستم دادگاه با توجه به COVID-19 همه گیر است که در نظر گرفتن تلفات مالی در بسیاری از وکلا و جوامع قانون را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به اعضای حرفه ای می گویند.

در حالی که محاکمه وکلا هستند شاید بیشتر تحت تاثیر بسیاری در تجارت می گویند بخش های دیگر — مانند املاک و مستغلات — نیز احساس خرج کردن. شرکت های کوچک و تازه واردان نسبی آنها می گویند بیشتر در معرض.

ادامه مطلب: 'Boggles ذهن من' — Alberta حقوقی برای تلفن های موبایل به عنوان زنگ COVID-19 grinds دادگاه به توقف

Godfred Chongatera یک وکیل در سه شخص مخلوط تمرین در هالیفاکس گفت: او تخمین می زند خود را به طور کلی کسب و کار کاهش یافته است 35 تا 40 درصد است. کاهش درآمد و کار باید به معنای نیاز به غیر روحانی کردن دو کارکنان تمام وقت.

"چه کسی می داند که در آن این است که؟" Chongatera گفت. "اگر این خطر برای یک مدت زمان طولانی برخی یا اکثر پزشکان تنها برابر خواهد شد."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اکثر دادگاه ها در سراسر کانادا در حال حاضر تمام شده است اما برای ماه بسته. وثیقه جلسات و اضطراری دیگر برنامه های کاربردی همچنان به عنوان دیگر کار قانونی است که می تواند به کار گرفته شده در نوشتن و یا از راه دور, اما بسیاری از وکلا تنها پول زمانی که آنها می توانند به دادگاه برای جلسات.

برای اکثر شرکت های حقوقی کسب و کارهای کوچک هستند. بسیاری از وکلا کار به عنوان تنها پزشکان شاید با یک عضو هیات. آنها به طور کلی نمی واجد شرایط اضطراری فدرال کمک حتی اگر خود صورتحساب همچنان به رول در برای اجاره تکنولوژی و دیگر هزینه های ثابت.

ادامه مطلب: منصفه نمی رزومه در انتاریو حداقل تا سپتامبر دادگاه می گوید

یکی از هزینه های قابل توجهی است که برای تمرین و هزینه بیمه است که می تواند اضافه کردن به اطراف $5000 یا 6000 $در سال است. برخی از جوامع قانون باید پرداخت معوق اما صورتحساب هنوز هم می آیند با توجه پس از ماه از درآمد کاهش می یابد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

نه فدراسیون جوامع قانون کانادا و نه خزانه دار از قانون جامعه انتاریو در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این بیماری همه گیر است و تا به حال تعدادی از اثرات گسترده تر در حرفه وکلا می گویند: بسیاری از مشتریان دیگر می توانیم خدمات حقوقی جدید موارد سخت به آمده وجود داشته است و مشکلات در گرفتن پرداخت برای کار در حال حاضر ارائه شده است.

B. C. دادگاه بسته شدن تاثیر در وصیت نامه و انحصار وراثت
B. C. دادگاه بسته شدن تاثیر در وصیت نامه و انحصار وراثت

Mylene Lemieux رئیس 5,000-عضو جوان نوار مونترال گفت: کسانی انجام insolvencies یا قانون قرارداد برای مثال مدیریت هستند. کسانی که وابسته به دادگاه فعالیت به خصوص پزشکان انفرادی در حال صدمه زدن به. حتی کارکنان ملی شرکت های حقوقی, او گفت:, گرفته اند کاهش پرداخت تا 20 درصد یا گذاشته شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما نگران وضعیت" Lemieux گفت. "این بسیار دشوار شده است."

لایحه Trudell رئیس کانادا شورای جنایی دفاع وکلا گفت: هزینه ها باید ببخشند. او همچنین خواستار در نظر گرفتن یک زمان اضطراری کمک های مالی.

از همه حقوقدانان می گویند قانون جوامع باید آن را پاک کردن آنها مشکل را درک کنند.

"هیچ پیشنهاد این است که قانون جامعه است و انجام هر کاری برای کاهش بودجه مخارج آن گفت:" ریچارد فاولر یک وکیل جنایی در ونکوور. "حتی نمادین این امر مهم را به همه اعضا اگر وجود دارد برخی از تسمه سفت رفتن به تنظیم یک مثال نشان می دهد که آنها درک مشکلات این است که بسیاری از وکلا در حال رفتن را از طریق."

ادامه مطلب: کیفری و خانواده محاکمه در دادگاه انتاریو طول می کشد و مراحل جدید در COVID-19

لری Banack یک بازنشسته مدیر یا bencher از قانون جامعه انتاریو گفت که جامعه می تواند و باید کمک شود. انتظار می رود هزینه های تنظیم کننده برای رویدادهایی مانند call-برای-این-بار مراسم و ماهانه در جلسات حضوری از benchers نیست اتفاق می افتد, او گفت:.

"وجود ذخایر. وجود پول در دسترس," Banack گفت. "این قطعا نیست در نظر گرفته شده برای این منظور اما شاید می تواند وفراهم و یا طراحی مجدد در راه است که می تواند منعکس کننده مالی تروما وکلا و مشاوران در حال تجربه."

Banack اشاره کرد که خودرو-شرکت های بیمه ارائه شده اند همه گیر مربوط به تخفیف.

"وجود دارد کمتر در معرض خطر حوادث اگر اتومبیل ها در driveways" Banack گفت. "وکلا در driveways. آنها به سادگی نمی تمرین."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: آنچه که در مورد گرفتن کاهش نرخ بیمه اتومبیل

سخنگوی LawPro که بیمه انتاریو وکلا موافقت شرکت های در حال دیدن تغییرات در تقاضا به پایین یا بالا — بسته به زمینه خود را. وجود دارد هیچ نشانه ای از این بیماری همه گیر را به کمتر یا ارزان تر پرداخت بیمه پایین جاده, او گفت:.

"به طور معمول رکود اقتصادی رانده اند تا هزینه ادعاهای" نائومی Dummett گفت. "ما ادعا می کند هزینه ها افزایش حدود 15 درصد در طول 2008-2009 رکود است."

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن