Coronavirus ادامه داد: به همر خرید و فروش ماشین در مه - CNET

اگر ما نگه می دارد و این ویروس را تحت کنترل 2020 ممکن است همه از دست برای فروش خودرو. گتی ایماژ برای اکثر تا

توسط SALAMNEWWS در 15 اردیبهشت 1399

اگر ما نگه می دارد و این ویروس را تحت کنترل 2020 ممکن است همه از دست برای فروش خودرو.

گتی ایماژ
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

در ماه مارس ما رو ما اولین تصویر واقعی از چگونه coronavirus همه گیر بیاورد و فروش خودروو آن زیبا نیست. در حالی که متعدد خودروسازان گزارش فروش بر اساس سه ماهه کسانی که هنوز موضوع گزارش ماهانه نشان داد که درد ادامه داد: از طریق آوریل است. اما داده های اخیر نشان می دهد که مصرف کنندگان هنوز اشتها به خرید و قوی وجود دارد امید بهبود خود ادامه خواهد داد و از طریق ممکن است.

در زیر نتایج حاصل از خودروسازان که در گزارش آوریل فروش. ما همچنان برای به روز رسانی این داستان که بیشتر شرکت های موضوع نتایج, اما نه هر خودروساز مسائل داده های ماهانه. در برخی موارد ما باید منتظر سه ماهه دوم نتایج. مارس سال 2020 نیز تا به حال یکی بیشتر فروش بعد از آوریل 2019.

هوندا/گفتگوی

این خودروساز ژاپنی که عمل Acura لوکس را بدست آورد و همچنین گزارش کاهش فروش از 54 درصد در هوندا سال بیش از سال. در Acura, فروش کبوتر 57 درصد در ماه آوریل است. نه تنها یک مدل از هر دو صف ارسال شده در فروش به دست آورید.

هیوندای

کره جنوبی خودروساز موفق به برگزاری آن کاهش به 39 درصد تا حدی رو به با علاوه بر این از محل و پرچین به صف که وجود ندارد در نمایندگی این زمان در سال گذشته است. خودروساز نیز اعتبار خود در پاسخ به COVID-19 با از دست دادن شغل تضمین برنامه به عنوان یک توانا مفید عامل.

کیا

مانند پسر عموی هیوندای کیا فروش شد یک تکه با کاهش 38%. جدید Seltos به احتمال زیاد کمک کرد مسائل پس جدید SUV کوچک در دسترس نیست سال گذشته است.

مزدا

خودروساز ارسال شده در فروش کاهش 45 درصد در مقایسه با آوریل 2019 در آخرین گزارش خود را. یک نقطه روشن است جدید CX-30که در بر داشت 1,483 خانه در ماه گذشته و آن را به راحتی outsold CX-3.

سوبارو

با نام تجاری بهترین و شناخته شده برای همه-wheel-drive ارسال شده در فروش کاهش 47 درصد برای ماه آوریل است. حتی به تازگی راه اندازی شده جای دور افتاده و میراث در زمان بازدید پایین 51% و 55% بود.

بهبود در بینایی?

برای هفته پایان مارس 26, JD Power data نشان داد بازار خودرو است که در واقع دوره نقاهت. به عنوان خروجی ادامه به نظارت بر خرید و فروش, مارس قطعا نشان داد یک چشم انداز مثبت در فروش پس از یک دهانه به سمت پایان ماه مارس و اوایل ماه گذشته. به عنوان از آوریل 26 فروش شد پایین 39 درصد نسبت به برآورد قبل از COVID-19. این رقم پنج نقطه بهبود در مقایسه با هفته پایان مارس 19 یا به عبارت دیگر بیشتر مردم به خرید خودرو به عنوان ماه مارس motored همراه است. حتی در سخت ترین آمار مناطق در سراسر آمریکا مثل نیویورک و دیترویت, کاهش می یابد به آرامی شروع به بهبود می یابند. در مناطق دیگر مانند دالاس فروش تنها خاموش 5 درصد نسبت به previrus تخمین می زند.

اکثر خودروسازان همچنان به اجرای باور نکردنی تشویقی ارائه می دهد مانند 0% تامین مالی تا 84 ماهبه جلو و مصرف کنندگان به بازار است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ایمیل های خود را: پنج راه ماشین نمایندگی مجاز و فروش پول

2:16tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن