Coronavirus: مراقبت از ساکنان خانه در انگلستان اجازه بازدید از دوستان و خانواده دوباره

مت Hancock اعلام کرده بازدیدکننده داشته است به برخی از مراقبت از خانه در انگلستان راه اندازی مجدد خواهد شد در

توسط SALAMNEWWS در 2 مرداد 1399

مت Hancock اعلام کرده بازدیدکننده داشته است به برخی از مراقبت از خانه در انگلستان راه اندازی مجدد خواهد شد در این هفته قابل توجهی کاهش coronavirus محدودیت معرفی چهار ماه پیش.

دولت گفت مناسب و اقدامات ایمنی از جمله پوشش صورت و اجتماعی فاصله خواهد شد مورد نیاز محلی و مدیران بهداشت عمومی منجر خواهد شد و فرایند تصمیم گیری برای بازدیدکننده داشته است.

ارزیابی ریسک را نیز دستخوش قبل از خانه های در حال بازگشایی شد, از جمله به دنبال محلی شیوع بیماری و شرایط خاص به فردی مراقبت از خانه ها در سراسر کشور است.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی اضافه شده است که به منظور محدود کردن خطر انتقال Covid-19 که در آن بازدیدکننده داشته است فراموش پیش بروید باید وجود داشته باشد یک "واحد ثابت بازدید کننده در هر ساکن در هر کجا که ممکن است".

به وزیر بهداشت گفت: "من می دانم که چقدر مهم است. قلب من می رود به کسانی که دیده نمی عزیزان در مراقبت از خانه برای ماه. من امیدوارم که این مرحله کمک می کند تا مردم دوباره با هم."

"ما در حال حاضر قادر به دقت و با خیال راحت اجازه بازديد به مراقبت از خانه خواهد شد که بر اساس دانش محلی و شرایط برای هر مراقبت در منزل" آقای Hancock اضافه شده است.

"این واقعا مهم است که ما نمی خنثیسازی همه کار سخت از مراقبت از خانه های بیش از چند ماه گذشته در حالی که خانواده و دوستان می تواند با خیال راحت پیوست بنابراین ما باید در محل قرار داده و راهنمایی هایی که محافظت همه است."

با توجه به آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی (ONS) در اوایل این ماه یک در پنج مراقبت از ساکنان خانه آلوده شد با Covid-19 هنگامی که این بیماری در حال حاضر در حالی که جدا کردن ارقام نشان می دهد که بین ماه های مارس و ژوئن تقریبا از 20 ، 000 مرگ و میر در مراقبت اجتماعی تنظیمات مرتبط شده اند به کوروناویروس.

این قابل درک است که تصمیم گیری یا نه به اجازه بازديد به مراقبت از خانه و در نهایت برای ارائه دهندگان و مدیران هر خانه مراقبت را.

مراقبت در منزل ارائه دهندگان نیز خواسته شود به ارائه یک رکورد بازدید کنندگان برای عرضه به بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی خدمات به عنوان یک اقدام احتیاطی برای هر موضعی شیوع کروناویروس.

پروفسور جیم McManus, معاون رئيس جمهور از انجمن مدیران بهداشت عمومی گفت: "ما می دانیم که آن را فوق العاده دشوار می شود جدا از عزیزان اما محدودیت ضروری بود برای محافظت از برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جامعه ما است.

"جدید ارشاد را حمایت مدیران بهداشت کار با مدیران بزرگسالان مراقبت اجتماعی و مراقبت های محلی بخش را به یک رویکرد مبتنی بر ریسک بر به را قادر می سازد بازديد جایی که ممکن است در حالی که تلاش برای جلوگیری از گسترش Covid-19 بین مراقبت از ساکنان خانه های کارکنان و جامعه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن