Coronavirus: باغ وحش کلگری برای بازگشایی, on May 23 — اما شما نمی توانید می گویند خداحافظ به پانداهای غول پیکر

کلگری باغ وحش روز شنبه اعلام کرد این خواهد بود بازگشایی درهای خود را به عموم با کاهش ظرفیت و آنلاین بلیط on Ma

توسط SALAMNEWWS در 28 اردیبهشت 1399

کلگری باغ وحش روز شنبه اعلام کرد این خواهد بود بازگشایی درهای خود را به عموم با کاهش ظرفیت و آنلاین بلیط on May 23, با استناد به تایید از آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی.

پس از بسته شدن در مارس 16, باغ وحش گفت: این اجرا گسترده بهداشت اقدامات و بررسی مردم به درک که چگونه آنها احساس امن در دوران جدید یک طرفه, در بیرون, تنها, محدود-ظرفیت تجربه به نام Zooventure.

"ما کار کرده ام واقعا از نزدیک و همکاری با Alberta خدمات بهداشتی و درمانی به مطمئن شوید که ما در حال ارائه یک تجربه است که مردم نگه می دارد امن است و آگاهانه با بهداشت عمومی, بخشنامه گفت:" آلیسون Archambault, این باغ وحش, مدیر تجاری و نامزدی.

تمام مناطق مشاهده باز خواهد شد و برخی از زیستگاه های تنظیم خواهد شد بنابراین هر کس می تواند نگه داشتن یک فاصله امن.

"بازدید کننده را انتخاب کنید ماجراجویی خود را به عنوان آنها به دنبال یک جهته بازیگوش pawprints که آنها را از طریق باغ وحش در خود هدایت راه مخلوط با حیوانات سرگرم کننده حقایق" این باغ وحش گفت: در آزادی مطبوعات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

A burrowing owl is seen at the Calgary Zoo on Friday, Jan. 25, 2019.
یک نقب جغد دیده می شود در باغ وحش کلگری در روز شنبه, ژان. 25, 2019. کانادا پرس/جف مک اینتاش

این باغ وحش گفت: برچسب را به تشویق مردم به حفظ سه — به جای دو متر از هم جدا.

"شما واقعا می دانید که در آن شما نیاز به ایستادن و که در آن شما باید ایستاده به طوری که شما نمی متخلف در دیگر اماکن" Archambault گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بازدید کنندگان باید خرید بهنگام بلیط آنلاین از آنجا که بلیط فروخته نخواهد شد در باغ وحش. این سازمان اضافه شده است که در مقابل خط و ضروری کارگران که دریافت افتخاری بلیط نیاز نیست بهنگام بلیط.

ادامه مطلب: Coronavirus: کلگری باغ وحش اهدا 12,000 بلیط ورودی به ضروری کارکنان از طریق همه گیر

Washrooms باز خواهد بود و در این باغ وحش گفت: خدمه در حال افزایش پاشش و مطابق با پروتکل های.

مواد غذایی و نوشیدنی خدمات و صندلی در فضای باز خواهد شد باز با محدود داخلی صندلی در Kitamba.

آب چشمه ها و زمین های بازی کشف مرکز و ENMAX هنرستان بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی.

Archambault گفت: این باغ وحش دارای تنظیم ساعت و قیمت گذاری.

آیا من می توانم می گویند خداحافظ به پانداهای ؟

نه متاسفانه.

ادامه مطلب: کلگری باغ وحش می گوید پانداهای غول پیکر رفتن به چین

این باغ وحش گفت: در 12 ماه مه که از آن خواهد شد بازگشت دو پانداهای غول پیکر در وام از چین به دلیل COVID-19 همه گیر باعث شده است که مشکلات با گرفتن بامبو به اندازه کافی به آنها غذا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"زنجیره تامین شکننده باقی می ماند به بامبو به کلگری به طور منظم برای آنها" Archambault گفت.

یک غول پاندا می خورد حدود 38 کیلوگرم بامبو در هر روز با توجه به باغ وحش.

Da Mao, an adult male panda bear, looks on as media photograph him at the Calgary Zoo during the opening of its giant panda habitat, Panda Passage, on Monday, May 7, 2018.
دا مائو یک نر بالغ خرس پاندا, به نظر می رسد در رسانه ها عکس او را در باغ وحش کلگری در زمان باز کردن آن غول پاندا زیستگاه پاندا گذشت, در روز دوشنبه, مه 7 سال 2018 است. کانادا پرس/جف مک اینتاش

Er اجتناب و دا مائو وارد کلگری در سال 2018 پس از گذراندن پنج سال در باغ وحش تورنتو و برنامه ریزی شده بود به باقی می ماند در Alberta شهرستان تا 2023.

"ما آگاه جامعه از اهداف ما برای نقل مکان پانداهای غول پیکر به چین که در آن مواد غذایی محلی و فراوان به خاطر ما شده است با داشتن مقدار زیادی از مشکلات منابع غذایی برای پانداها در طول همه گیر" Archambault گفت.

"خود را قرنطینه آغاز شده است. بنابراین ما لازم نیست که سفر تاریخ تایید نشده است. اما خود را به عنوان قرنطینه آغاز شده است, ما را نمی توان از جمله آنها به عنوان بخشی از ما Zooventure."

ادامه مطلب: کلگری باغ وحش توله پاندا رفته به چین

پاندا گیری یک گزینه نیست یا.

Archambault توضیح داد: این بخشی از یک توافق قراردادی با چین و به زودی به عنوان باغ وحش خود را اعلام کرد جابجایی دوربین بود به حالت تعلیق درآمد.

"ما می دانیم که ناامید کننده بود برای مردمی که مایل یکی از آخرین اجمالی Er اجتناب و دا مائو اما این فقط ممکن است برای ما," او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما مطمئن خواهند شد که به آنها عبارتند از در ما Facebook زمانی که ما می توانیم و ما فوق العاده امیدوار است که آنها در حال رفتن به مهاجرت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

Da Mao, an adult male panda bear, looks on at the Calgary Zoo during the opening of its giant panda habitat, Panda Passage, on Monday, May 7, 2018.
دا مائو یک نر بالغ خرس پاندا, به نظر می رسد در باغ وحش کلگری در زمان باز کردن آن غول پاندا زیستگاه پاندا گذشت, در روز دوشنبه, مه 7 سال 2018 است. کانادا پرس/جف مک اینتاش

به جای باغ وحش را انجام Facebook زندگی با پانداها "بنابراین مردمی که گم شده خود را از دیدن چهره زیبا می تواند یک شانس برای دراز چشم بر روی آنها" در علاوه بر این به یک خداحافظی تصویری از باغ وحش را منتشر خواهد کرد زمانی که آنها را ترک Archambault گفت.

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن