Coronavirus: انگلیسی عمومی به طور فزاینده ای نگران مستند, کاهش, بررسی, می یابد

انگلیسی ها شده اند به طور فزاینده ای در مورد برنامه های دولت برای سهولت coronavirus مستند اقدامات یک نظرسنجی ن

توسط SALAMNEWWS در 10 تیر 1399

انگلیسی ها شده اند به طور فزاینده ای در مورد برنامه های دولت برای سهولت coronavirus مستند اقدامات یک نظرسنجی نشان می دهد.

بارها و رستوران ها و آرایشگاه خواهد شد مجاز به بازگشایی از شنبه همراه با کاهش در دو متر اجتماعی فاصله حکومت به یک متر.

پس بوریس جانسون اعلام تغییرات یک ضربه محکم و ناگهانی نظرسنجی نشان داد مردم به شدت به حمایت از احیای چنین کسب و کار.

این نظرسنجی از 1,626 مردم بین 26-28 ژوئن نشان می دهد پشتیبانی برای باز کردن, میخانه ها, رستوران ها و مکانهای دیگر است پس افتاده از 64 تا 55 درصد است. به طور مشابه, مخالفت با تغییر افزایش یافت و از 29 تا 38 درصد است.

چنین تغییر پشتیبانی شده ممکن است ناشی از تصاویر گرفته شده در آخر هفته گذشته از مردم هجوم آوردند به سواحل و پارک ها در آب و در سراسر انگلستان با توجه به pollster.

در حالی که هفته گذشته ضربه محکم و ناگهانی نظرسنجی نشان داد مردم به احتمال زیاد به حمایت از سرعت دولت سرعت در کاهش مستند اقدامات (47 درصد) از آن را می گویند که قرار بود بیش از حد سرعت (37 درصد) عمومی در حال حاضر بر این باورند که دولت در حال حرکت است با بی عجله.

برخی از 48 درصد فکر می کنم اقدامات جدید بیش از حد در حالی که 37 درصد فکر می کنم دولت تعادل راست.

تنها یک اقلیت کوچک (7 درصد) فکر می کنم این اقدامات نه چندان دور به اندازه کافی.

YouGov اذعان کرد آن را دشوار است به طور خاص در مورد آنچه باعث شده بود تا ظاهری تغییر در افکار عمومی اما با اشاره به تصاویر از, تصاویر از جمعیت در مکان های عمومی.

"این احتمال وجود دارد که تغییر در حمایت برانگیخته شد تصاویر بسته بندی سواحل و پارک های بیش از داغ آخر هفته" گفت: Chris Curtis, سیاسی, پژوهش های مدیریت در YouGov.

"رای گیری در حال حاضر نشان می دهد که اکثریت بزرگی از مردم نگران موج دوم coronavirus بنابراین عکس ها و اخبار نورد فیلم از مناطق شلوغ و عمومی را تنها دوباره آن.

"نگه داشتن مردم خارج نشده و در حال رفتن به بسیار مهم برای دولت در مرحله بعد از همه گیر داده به خط خوب آنها نیاز به آج بین مشتریان اعتماد به نفس کافی برای سرمایه گذاری به اقتصاد دوباره رفتن در حالی که در همان زمان زنگ به این که اجتماعی فاصله است.

"دولت خواهد شد بنابراین امیدواریم که این هفته وتر آب و هوا به معنی کمتر, تصاویری از بسته بندی پارک ها و شاید گزاف گویی در پشتیبانی از تغییرات خود را."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن