Coronavirus: آمریکایی ها آمار جاده ها و سواحل در ایالات متحده آخر هفته روز یادبود

آمریکایی ها هیجان زده در مورد آنچه که برای بسیاری از آنها بود اولین شکست بزرگ از coronavirus خاموش شدن ناگهانی

توسط SALAMNEWWS در 4 خرداد 1399

آمریکایی ها هیجان زده در مورد آنچه که برای بسیاری از آنها بود اولین شکست بزرگ از coronavirus خاموش شدن ناگهانی flocked به سواحل و مناطق در شنبه snarling جاده و وادار کردن برخی از بسته شدن در آخر هفته روز یادبود که سیگنال شروع ایالات متحده در تابستان.

در فلوریدا, فلوریدا, پشت ایوان surfside رستوران در هندرسون ساحل پر بود.

ادامه مطلب: ایالات متحده تقسیم شده و در مورد چگونگی پاسخ به کروناویروس همه گیر به عنوان موارد بالا 1.6 M

رستوران عامل بود در 50 درصد گنجایش به اطمینان حاصل شود که صندلی و چتر می تواند قرار داده شده 6 فوت از هم جدا و تازه واردان به حال به صبر برای مکان برای تبدیل شدن به رایگان قبل از آنها می تواند وارد, گفت میزبان Julianna Preede, 18.

"بسیاری از مردم در اینجا در حال حاضر — آن را به یک تعطیلات آخر هفته" Preede گفت.

شیوع کروناویروس: وسایل نقلیه ناپدید می شوند از انتخاب خیابان های تورنتو
شیوع کروناویروس: وسایل نقلیه ناپدید می شوند از انتخاب خیابان های تورنتو

در آریزونا تعطیلات مسافران آب گرفتگی ایالتی-17 باعث 15 مایل پشتیبان در جاده استفاده می شود برای دسترسی به برخی از این کویر زیبا ترین دره های آریزونا در بخش حمل و نقل گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از مناطق تفریحی از جمله ساگوارو دریاچه آنقدر شلوغ است که مقامات تا به حال به آنها را خاموش.

Boaters crowd an area known as “Crab Island” in the shallow waters near Destin Fla., Saturday, May 23, 2020, as the long Memorial Day weekend begins during the coronavirus pandemic.
Boaters جمعیت یک منطقه شناخته شده به عنوان "خرچنگ جزیره" در آبهای کم عمق در نزدیکی فلوریدا, فلوریدا., دوشنبه, مارس 23 سال 2020 به عنوان طولانی آخر هفته روز یادبود آغاز می شود در طول coronavirus بیماری همه گیر. (مایکل اسنایدر/Northwest Florida Daily News via AP)

در حالی که روز یادبود تعطیلات که افتخارات ارتش آمریکا مرده است روز دوشنبه در آخر هفته منتهی به آن را نشانه غیر رسمی شروع تابستان با آمریکایی ها به طور سنتی هجوم آوردند به سواحل جمع آوری و در حیاط خلوت کباب و unfurling پتو پیک نیک در پارک.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در میان کسانی که غوطه ور شدن در آفتاب و با بهره گیری از یک بیت از سفر روز شنبه بود که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که دیده گلف خود را مغلوب ساختن پیشی جستن ملی باشگاه در شمال ویرجینیا اولین تفرج گلف پس از کاخ سفید اعلام کرد اضطراری ملی بیش از شیوع کروناویروس در ماه مارس است.

ادامه مطلب: Coronavirus: زوج از هم جدا شده توسط آمریکا و مرز کانادا در نهایت در آغوش در صلح طاق پارک

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به ترویج این ایده که ایالات متحده به حالت عادی بازگشت.

Arlington National Cemetery که دارای جانبازان از ایالات متحده درگیری از جمله جنگ داخلی باز مانده است تنها به خانواده دارندگان پاس که باید صورت پوشش را وارد کنید. دسترسی اعطا شد به دیدار gravesites تنها با هیچ ایرانگردی مجاز است.

در باران خیس, نیویورک, کانون coronavirus بحران فرماندار نیویورک اندرو کومو در اخبار جلسه توجیهی در روز شنبه مورد بحث و تصمیم خود را به اجازه می دهد تا به 10 نفر برای حضور در مراسم تجلیل نظامی آمریکا جانبازان هشدار داد که اجتماعی فاصله و ماسک صورت باید بخشی از هر برنامه ای به هم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن نقش اول گلف پس از همه گیر را آغاز
شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن نقش اول گلف پس از همه گیر را آغاز

"این بستگی دارد که چگونه مردم عمل می کنند. شما می توانید امن جمع 10 نفر. شما همچنین می توانید کاملا ناامن جمع 10 نفر" کومو گفت.

سنگین بارندگی نگهداری جمعیت را در دولت در سواحل نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات که دوباره باز با فرمانداران خواست مردم به اقامت حداقل 6 فوت از هم فاصله توصیه می شود برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

تعجب دهانه از سایر سایت های هیجان زده آمریکایی cooped در خانه توسط pandemic مستند قوانین.

ادامه مطلب: چه coronavirus تماس با ردیابی و چقدر مهم است که آن را به عنوان کانادا بازگشایی?

کوه راشمور یادبود ملی در داکوتای جنوبی استقبال بازدید کنندگان دوباره شروع در شنبه زودتر از انتظار دعوت در تحسین از 60-پا-بالا گرانیت مجسمه از چهره رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن.

A woman wears a mask to protect agains coronavirus, walks through a field of flags ahead of Memorial Day, Saturday, May 23, 2020, in the Seaport District in Boston.
یک زن می پوشد یک ماسک برای محافظت در برابر coronavirus پیاده روی را از طریق یک میدان پرچم جلوتر از یادبود روز شنبه, مارس 23 سال 2020 در بندر منطقه در بوستون. (AP Photo/مایکل Dwyer)

آمریکا مرگ و میر از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus همچنان رو به افزایش است و انتظار می رود به پیش افتادن از 100,000 در روزهای آینده بیشترین تعداد هر کشور است.

نیویورک تایمز مشخص شده انتظار می رود نقطه عطف با پر کردن کل صفحه از آن را نسخه یکشنبه با نام سنین و جزئیات مختصری از برخی از قربانیان ویروس و تیتر "آمریکا مرگ و میر در نزدیکی 100,000 یک نا معلوم از دست دادن."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: Cuomo سرزنش کاخ سفید بخشنامه در انتشار بیماران را به خانه های سالمندان
شیوع کروناویروس: Cuomo سرزنش کاخ سفید بخشنامه در انتشار بیماران را به خانه های سالمندان

این مقاله گفت: این درو از 1000 اعلامیه و اطلاعیه مرگ صدها نفر در آمریکا روزنامه به برجسته کردن این بیماری همه گیر را فردی تلفات انسانی.

این هفته 11 متحده گزارش داده اند که تعداد رکورد جدید COVID-19 موارد از جمله آلاباما, آرکانزاس, مینه سوتا, داکوتای شمالی, New Hampshire, مریلند, مین, نوادا, یوتا, ویرجینیا و ویسکانسین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

ادامه مطلب: تهمت می رود گلف برای زمان 1st پس از coronavirus اضطراری ملی اعلام شد

آیووا به حال یک رکورد در افزایش مرگ و میر در روز شنبه به عنوان مینه سوتا و رود آیلند در اوایل این هفته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

شیوع کروناویروس: مطالعه هیدروکسی کلروکین می یابد ممکن است به بالاتر مرگ و میر خطر برای COVID-19 بيمار
شیوع کروناویروس: مطالعه هیدروکسی کلروکین می یابد ممکن است به بالاتر مرگ و میر خطر برای COVID-19 بيمار
مشاهده link "

© 2020 ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب