Coronavirus: Alok Sharma تست منفی برای Covid-19 پس از سقوط بیمار در ویکیانبار

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 15 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

کسب و کار, منشی, Alok شارما را آزمایش کرده است منفی ها برای coronavirus یک روز پس از رفتن به انزوا زمانی که او نشان داد ممکن است علائم بیماری در حالی که صحبت کردن در مجلس عوام.

همه روشن آمد و در مدت کوتاهی پس از آن آشکار شد که آقای شارما تا به حال 45 دقیقه دیدار با بوریس جانسون و Rishi Sunak مدت کوتاهی قبل از سقوط بیمار بالا بردن چشم انداز است که نخست وزیر و صدراعظم ممکن است به خود منزوی برای 14 روز به عنوان تماس های اخیر از یک Covid-19 حامل تحت تست-و-ردیابی سیستم.

خیابان داونینگ گفت که ساعت خواهد "به دنبال راهنمایی های پزشکی" ساخته شده است اما روشن است که او در انتظار به درمان به عنوان در معرض خطر عفونت به عنوان مذاکرات در 10 اتاق کابینه شدند "به درستی اجتماعی فاصله" با سه نفر بیش از دو متر از هم در تمام زمانها.

آقای جانسون رسمی سخنگوی تاکید کرد که وزارت بهداشت دستورالعمل های تعریف یک مخاطب به عنوان کسی که با آنها از یک بیمار تا به حال چهره به چهره با کمتر از یک متر شده است و یا در فاصله کمتر از دو متر بیشتر از 15 دقیقه که اعمال نمی شود به PM و صدراعظم با توجه به اقدامات صورت گرفته در طول جلسه.

صحبت های قبل از آقای شارما دریافت نتیجه منفی سخنگوی هشدار داد در برابر این فرض که این ساعت می تواند به عنوان یک مخاطب تحت تست و ردیابی, سیستم گفتن به خبرنگاران گفت: "آن را به عنوان ساده به عنوان که می گوید اگر شما شده اند در یک اتاق با کسی که تست مثبت برای coronavirus شما نیاز به از خود جدا کنند."

کابینه اتاق که در آن جلسه برگزار شد و "شور و نشاط تمیز" به صورت روزانه به عنوان یک ماده معمول او اضافه شده است.

نیاز برای مخاطبین خود جدا برای 14 روز شامل افرادی مانند نخست وزیر که در حال حاضر دچار یک کشمکش Covid-19 آنجا که تا کنون هیچ قطعی اثبات این که داشتن hd عفونت اعطا ایمنی.

چهارشنبه صبح زود جلسه در سیاست های اقتصادی در 10 تنها زمان آقای جانسون ملاقات آقای شارما چهره به چهره در روزهای اخیر به عنوان کسب و کار در سایر بحث ها - از جمله در جلسه هیئت دولت بعد از آن همان روز توسط ویدئو کنفرانس.

ساعت پس از صحبت با PM آقای شارما دیده می شد پاک کردن پیشانی خود را با یک دستمال را چند بار و تصویب شد یک لیوان آب با تعداد مخالف اد میلیبند در طول بحث در مجلس عوام.

یک سخنگوی کسب و کار, منشی, بعد از تایید او انجام Covid-19 آزمون و رفته به انزوا.

و در بعد از ظهر پنجشنبه یک سخنگوی اعلام کرد: "کسب و کار, منشی, Alok Sharma دریافت کرده است یک نتیجه منفی پس از آزمایش coronavirus دیروز.

"آقای شارما می خواهم برای تشکر از مقامات پارلمانی و سخنران و همچنین برای نوع کلمات از همکاران پارلمانی و دیگران که ابراز کرده اند خود را به خوبی خواسته های بیش از 24 ساعت گذشته."

این حادثه سوخت خواستار تجدید نظر یعقوب ریس-the lean lab تصمیم به خندق مجازی "مجلس" سیستم معرفی شده قبلا در این همه گیر و نیروی بسیاری از نمایندگان مجلس به بازگشت به وست مینستر به بحث و رای دادن.

استقبال خبری از وزیر نتیجه آزمون کهنه کار MP بری Sheerman - که در 79 یکی از نمایندگان مجلس اجازه پروکسی رای زیرا آنها به عنوان آسیب پذیر به خصوص با توجه به سن خود - در توئیتر خود نوشت: "بسیار آسوده است که Alok شارما را آزمایش کرده است منفی ها برای Covid-19. به این معنا نیست که دوباره از حضور فیزیکی رای گیری احمقانه است!"

لیبرال دموکرات MP دیزی کوپر گفت: "این هنوز هم باید یک بیدارباش برای ریس-the lean lab. دولت باید منجر شود به عنوان مثال - حمایت مردم به کار از خانه که در آن آنها می توانند (به عنوان در خود ارشاد) در آغوش دیجیتال و توقف دلیلی خطر سلامت از نمایندگان مجلس و کارکنان است."

سخنران لیندسی هویل اعطا کرده است نمایندگان مجلس اضطراری بحث بعدی شنبه در ترتیبات - که آنها را مجبور به صرف ساعت در یک کیلومتر-صف طولانی snaking در اطراف مجلس است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب