شکایت در مورد RCMP انجام در حال نصب است. اما چه کسی نگه می دارد آنها را پاسخگو?

خواستار RCMP اصلاحات و بهبود نظارت پولیس ملی — رشد بلندتر در هفته های اخیر زیر چند خشونت آمیز و مرگبار حوادث م

توسط SALAMNEWWS در 28 خرداد 1399

خواستار RCMP اصلاحات و بهبود نظارت پولیس ملی — رشد بلندتر در هفته های اخیر زیر چند خشونت آمیز و مرگبار حوادث مربوط به مردم بومی.

اما تماس به "رفع" RCMP و تقویت مستقل نظارت از اعضای آن چیز جدیدی نیست.

ادامه مطلب: برای اولین بار سازمان ملل, ستاد تماس برای تغییرات در سیستم پلیس پس از نیوبرانزویک تیراندازی

کارشناسان و منتقدان بوده است خواستار توجه به مشکلات با چه نیرویی است که پاسخگوی اقدامات خود, اما ادعا دولت فدرال و RCMP آهسته بوده است به پاسخ به این نگرانی.

"همانطور که ما دیده ایم در چند هفته گذشته — و اینها همه چیزهایی که اتفاق افتاده است بسیاری از بار قبل از ترک پلیس به سادگی به مدیران حرفه ای کار نمی کند و آن را در نتیجه اعتماد عمومی گفت:" کنت روچ استاد حقوق و پریچارد-Wilson صندلی از قانون و سیاست عمومی در دانشگاه تورنتو است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

که نظارت ملی کانادا پلیس و چگونه است که نظارت کار می کند ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

چگونه RCMP نظارت کار می کند

اگر چه RCMP سیاست در شهری, استانی و فدرال است national police service است و در نهایت پاسخگو از طریق فدرال امنیت عمومی وزیر به مجلس.

ادامه مطلب: کانادا پلیس شکست نشان می دهد سیستمیک نیاز برای سلامت روان در بحران پاسخ

RCMP عمل میسازد "کاملا از بالا به پایین" چارچوبی برای نظارت از نیروی روچ گفت: با فدرال امنیت عمومی وزیر راست در بالای صفحه. کمیسر RCMP — که مدیریت نیروی تحت سرپرستی وزیر بعدی در زنجیره غذایی.

"در حالی که اکثر نیروهای پلیس مسئول به محلی تخته RCMP ندارد که سطح پاسخگویی گفت:" روچ.

تحقیقات جنایی

تحقیقات ممکن است رفتار مجرمانه توسط RCMP است نه یکنواخت در سراسر کانادا و بستگی به استان و یا منطقه که در آن حادثه رخ داده است.

بسیاری از استان ها باید مستقل پلیس ناظران — آلبرتا جدی Incident Response Team یک مثال — اما در دیگر حوزه های قضایی, نظارت سازمان از دیگر مناطق آورده به بررسی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نگران کننده ای به تصویری نشان می دهد خشونت آمیز و دستگیری از اول ملت, رئیس
نگران کننده ای به تصویری نشان می دهد خشونت آمیز و دستگیری از اول ملت, رئیس

در نوناووت برای مثال در اتاوا پلیس نیز در این تفاهم نامه توافق با خاک بررسی جدی حوادث مربوط به RCMP گفت: Erick Laming یک Shabot Obaadjiwan اول کشور دانشجوی دکتری جرم شناسی در دانشگاه تورنتو است.

در یوکان ASIRT به ارمغان آورده است به بررسی جدی حوادث مربوط به RCMP در آن سرزمین. و در نیوبرانزویک — که در آن دو نفر بومی بودند کشته و در طول 10 روز در این ماه — محققان از کبک مستقل پلیس ناظر در حال کاوش مرگ و میر.

چگونه استانی نظارت سازمان کارکنان هستند نیز سازگار در سراسر هیئت مدیره با توجه به Laming که تحقیقات پلیس در استفاده از نیروی نظارت و پاسخگویی و تاثیر آنها بر بومی و جوامع است.

ادامه مطلب: بومی کانادایی و پلیس — نگاهی به حوادث اخیر جرقه سوالات, انتقاد

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در برخی از ناظران محققان در حال شهروندان زمان افسر پلیس سابق پلیس افسران — یا ترکیبی, او گفت:, و نزدیک به هفت استانی پلیس نظارت سازمان های دولتی منجر شده است.

برخی از این سازمان ندارد و جنایی اقتدار به وضع اتهامات و انتشار گزارش های خود به پروب با توجه به Laming.

غیر نظامی بررسی و رسیدگی به شکایات کمیسیون

اگر یک غیر نظامی می خواهد به ارائه شکایت در مورد رفتار یک RCMP عضو آنها می توانید آن را به غیر نظامی بررسی و رسیدگی به شکایات کمیسیون (CRCC) برای RCMP یک آژانس مستقل از پولیس ملی.

معمولا CRCC را ترک خواهد کرد آن را به RCMP به بررسی شکایت داخلی — و یا به یک استانی اقتدار — اما آژانس می توانید انتخاب کنید برای باز کردن یک بررسی اگر شاکی نیست از نتیجه راضی با توجه به CRCC وب سایت. آژانس می گوید آن را دریافت حدود 2000 شکایت در هر سال است.

باید CRCC تصمیم می گیرید که شکایت حکم با بررسی بیشتر است که ضربه شروع یک فرایند است که به طور بالقوه می تواند در نتیجه یک جداگانه بررسی و در برخی موارد به ماه یا سال.

Chantel مور خانواده خواستار عدالت و پرس و جو
Chantel مور خانواده خواستار عدالت و پرس و جو

هنگامی که CRCC آن را تکمیل کرده است بررسی یا تحقیقات آژانس را ارسال یک گزارش موقت خود را با یافته ها و توصیه هایی برای هر دو RCMP و کمیسر فدرال امنیت عمومی وزیر است. آن را پس از آن در کمیسیون به موضوع پاسخ و برقراری ارتباط چه اقداماتی نیروی را در پاسخ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این توصیه ها توسط CRCC نیست الزام آور اما اگر RCMP قصد ندارد به دنبال آن است تا توضیح دهد که چرا. گزارش نهایی نخواهد بود منتشر شد تا پس از کمیساریای پاسخ دریافت کرده است.

"این کمیسیون است که واقعا در صندلی راننده گفت:" روچ.

ادامه مطلب: نژادپرستی نظاممند وجود دارد در RCMP کمیسر اذعان پس از واکنش

آژانس تنها به انتشار برخی گزارش ها به منظور حفاظت از شاکیان' حفظ حریم خصوصی. آن را نشانی از آزادی "منافع عمومی تحقیقات در مورد حوادث که در حال حاضر در حوزه عمومی است."

اخیر تکمیل شده گزارش های موجود در CRCC وب سایت ارسال شده و در سال 2017. آژانس به عنوان مثال هنوز برای انتشار نهایی آن گزارش به بررسی آن از RCMP رفتار در اعتراض به اکتشاف گاز شیل در Kent County, N. B. در سال 2013 و پروب آن را چگونه RCMP به کار گرفته شده در این تحقیق به تیراندازی مرگ Colton Boushie یک جوان بومی ،

آنچه را که کارشناسان و منتقدان گفت: در مورد RCMP نظارت?

با توجه به Laming فعلی نظارت RCMP است "شکسته سیستم در سراسر هیئت مدیره" — در بخشی به دلیل "تناقض" چگونه افسران برگزار می شود مسئول اقدامات خود را در سراسر کشور است.

در حالی که او استدلال کرد که مستقل نظارت سازمان های مورد نیاز این سیستم از دست دادن اعتماد عمومی شهروندان به دلیل دیدن فعلی یا سابق افسران پلیس دست زدن به تحقیقات جدی به دیگر افسران.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

داریل دیویس یک استاد جرم شناسی در دانشگاه کارلتون استدلال او هیچ اعتماد به نفس در "پلیس بررسی پلیس است."

"وجود تعصب ضمنی وجود دارد که آیا آن را آگاهانه و یا ناخودآگاه. آن را به سادگی قبول نیست," دیویس گفت:.

ادامه مطلب: اعتماد در کانادا پلیس قطره در میان جورج فلوید تظاهرات نظرسنجی نشان می دهد

از زمان راه اندازی تا به حال منجر به گسترش نگرانی ها در مورد عدم شفافیت و "insidiousness پلیس فرهنگ و وفاداری" با توجه به Qajaq رابینسون یک وکیل تمرین در نوناووت و انتاریو و سابق کمیسیون ملی تحقیق در گم شده و به قتل زنان بومی.

"مردم نمی دیدن عدالت انجام می شود. آنها از دیدن کار این سازمان" او گفت:. "دسترسی به اطلاعات بسیار چالش برانگیز است. دسترسی به اطلاعات در مورد نتیجه شکایت یا تعداد شکایات بسیار دشوار برای رسیدن به.

"این موضوع شفافیت است پس بنابراین مشکل ساز است."

Laming رابینسون و دیویس تمام استدلال که داشتن محققان چتر نجات از حوزه های قضایی دیگر نیز مشکل است زیرا این افراد معمولا آشنا نیستند و یا به عنوان آشنا با جامعه جغرافیا و یا مردم.

ادامه مطلب: خوب از نیروی

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همانطور که برای غیر نظامی بررسی و رسیدگی به شکایات کمیسیون Laming و روچ پیشنهاد آژانس "بی دندان" به دلیل آن توصیه نمی الزام آور است.

برخی از جمله دیویس استدلال کرده اند به نفع ایجاد یک غیر نظامی نظارت بدن کاملا مستقل از دولت است که تکمیل آن پروب با سرعت بیشتری.

برای بسیاری از منتقدان اصلی راه حل برای RCMP نظارت نهفته در تعمیرات اساسی نیروی پلیس مدل به طور کامل — و نه فقط گروه هایی که بررسی افسران انجام پس از حوادث رخ می دهد.

RCMP قرارداد برای خدمات پلیس در سه منطقه هشت از کانادا 10 استان و در خدمت صدها شهرداری ها و جوامع بومی.

روچ که نشسته پژوهشی مشاوره کمیته ها و سوالات عمومی که باید در برخورد با RCMP گفت: راه حل این نیست که لزوما کاملا "جدید طرح از بالا."

"من فکر می کنم ما باید به تصمیم می گیرید که چگونه هر فرد جامعه می خواهد به ارتباط برقرار کردن با RCMP. بنابراین چیزی که با این نسخهها کار در یوکان ممکن است لزوما کار در یک شهر کوچک در نیوبرانزویک," او گفت:.

با جوامع بومی به طور خاص آنها باید خود تعیین کننده در تصمیم گیری که سیاست آنها" رابینسون اشاره کرد.

مارک میلر "تماشا در انزجار' تصویری از RCMP افسر ضربه Inuk با درب ماشین
مارک میلر "تماشا در انزجار' تصویری از RCMP افسر ضربه Inuk با درب ماشین

اما مسیحی Leuprecht یک استاد در دانشگاه و کالج نظامی سلطنتی کانادا که انجام یک مطالعه بر روی رفع جنبه های مختلف RCMP استدلال کانادا نیاز به "به طور کامل تجدید نظر در نحوه مدیریت و ساختار برای سازماندهی اداره پلیس و پلیس حمایت می کنیم."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این فقط در مورد برگزاری پلیس به حساب. آن را نیز در مورد ساخت پلیس بهتر در آنچه انجام," او گفت:.

Leuprecht همچنین استدلال RCMP "راه بیش از حد بسیاری از چیزها است."

"چندین گزارش که دولت خود را به سفارش ... بنابراین آن را مانند وجود دارد به نوعی برخی از بحث در مورد آنچه باید انجام شود," او گفت:. "وجود دارد نسبتا گسترده توافق است و نه محافظه کاران و لیبرال ها تا به حال معده به انجام آن است."

چه دولت فدرال است گفت: به تازگی در مورد RCMP نظارت

اخبار جهانی خواسته عمومی ایمنی وزیر بیل بلر روز سه شنبه که آیا دولت فدرال است که به بررسی تغییرات RCMP ساز و کارهای نظارتی و اینکه آیا آن را به شما معرفی هرگونه نظارت در راستای خواستار تغییر دهید.

در یک بیانیه دفتر برجسته لایحه دولت که لیبرالها استدلال را "تقویت" غیر نظامی بررسی و رسیدگی به شکایات کمیسیون RCMP.

اگر این لایحه به تصویب کمیسیون را در دستور خواهد بود گسترش یافت و همچنین ارائه غیر نظامی برای نظارت آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) و کمیسیون خواهد بود تغییر نام داد به شکایات و بررسی در کمیسیون است.

ادامه مطلب: پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد از تبعیض نژادی و غیرقابل دفاع بلر می گوید:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در این بیانیه از بلر را نمی نشان می دهد که آیا این کمیسیون را دریافت منابع بیشتر برای تحقق آن مسئولیت های اضافی. با این حال در این بیانیه گفت: این تغییر نام کمیسیون خواهد نشر گزارش سالانه در مجلس مطرح است که به طور خلاصه منابع اختصاص داده شده به هر دو RCMP و CBSA آن عملیات سالانه (از جمله "تعداد و نوع شکایت") و "اطلاعات در مورد تعداد و نوع و نتایج به صورت جدی حوادث است."

"جدید شکایت و بررسی پیشنهاد کمیسیون تحت لایحه C-3 را نزدیک یک شکاف در کانادا امنیت عمومی پاسخگویی رژیم" در این بیانیه گفت.

"در آخرین مجلس این لایحه تمام دریافت حمایت در خانه در به رسمیت شناختن عملی آن مطالب است که به دنبال حفظ یکپارچگی خدمات مرزی و القای اعتماد به نفس در کانادایی که شکایت خود را خواهد شد به طور مستقل شنیده می شود.

"آن سر رسیده است و ما به دنبال به جلو به از سرگیری بحث در این لایحه در اولین فرصت موجود."

پارلمانی کسب و کار ربطی به دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر شده است در قابل تامل است.

ادامه مطلب: پلیس دوربین های بدن در کانادا — چقدر رایج هستند و انجام آنها کاهش نیروی بیش از حد?

دولت فدرال نیز به تازگی حاکی از آن فشار را برای استفاده گسترده تر از دوربین های بدن توسط RCMP و دیگر نیروهای پلیس. اما منتقدان استدلال کرده اند که تجهیز تمام افسران RCMP با دوربین نمی خواهد خود را در آن حل مشکلات و پاسخگویی و شفافیت در خدمات پلیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Leuprecht استدلال چه لیبرال دولت پیشنهاد کرده است تا به امروز به اندازه کافی رفتن نیست.

"من فکر می کنم فرکانس و محل تلاقی همه این حوادث و RCMP نشان می دهد دیگر شما را نگه دارید بر روی ساخت یک تعهد جدی به اصلاحات مکرر و جدی تر این حوادث خواهد شد," او گفت:.

"ما قصد داریم برای رسیدن به یک نقطه بحران که در آن دولت انتخاب خواهد شد اما به آن عمل کنند. و کسانی که همیشه در بدترین شرایط که در آن به عمل ... به دلیل وجود فشار عظیم از عموم سیاستمداران مجبور به تصمیم گیری آنها نمی خواهد در غیر این صورت در یک منطقی جهان است."

— با فایل های از اخبار جهانی' مریم شاه و کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن