تفسیر: ترودو در سازمان ملل ضرر ملامت از خود "موعظه' سیاست خارجی

مجمع عمومی سازمان ملل متحد به شدت رد کرد نخست وزیر جاستین ترودو جهان بینی و خودشیفتگی نام تجاری شخصی دیپلماسی

توسط SALAMNEWWS در 29 خرداد 1399

مجمع عمومی سازمان ملل متحد به شدت رد کرد نخست وزیر جاستین ترودو جهان بینی و خودشیفتگی نام تجاری شخصی دیپلماسی است.

برای کانادا نامزدی حتی آن را به دور دوم انتخابات در برابر دو minnows با کوسه ها دندان — نروژ و ایرلند — تیز است درس را به همه کسانی که کانادایی ها که سفر در خارج از کشور و اشتباه مودبانه لبخند برای محبت و احترام برای کشور ما است.

واضح است که ما نه خیلی بزرگ و نه به عنوان دوست داشتنی به عنوان ما و یا نخست وزیر ما فکر می کنیم ما.

ادامه مطلب: کانادا از دست می دهد و با مشخصات بالا پیشنهاد برای شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی

آن همواره دشوار است به درک چرا ترودو دولت پس مشتاقانه به دنبال یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد. دو سال و موقعیت صفر نفوذ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بدتر از همه توسط تقریبا در هر اندازه گیری — کمک های خارجی کاهش برداشت از حفاظت از صلح سازمان ملل سکوت در چین سوء استفاده از آن مسلمان اویغوری اقلیت و خیلی دیگر مربوط به آن کشور را دیکتاتوری — ما شایسته نیست.

نروژ و ایرلند به دست آورد و کانادا عضو توانا G7 بسیار فقیر سوم — حدود 20 رای پشت — از آنجا که دو کشورهای اروپایی شده اند مداوم حامیان کمک های خارجی حافظ صلح سازمان ملل متحد ،

آنها نمی نیاز به یک بسیار شایع در آخرین لحظه, کمپین به رخ کشیدن خود را به عنوان میان sainted چرا که آنها نه یک جانی-آمده-به تازگی. آنها بوده است ثابت. آنها بوده است وجود دارد در تمام طول.

کانادا از دست رفته برای بسیاری از دلایل. یکی از آنها بود چرا که ما در دولت بود ، این تصمیم می گویند به عنوان کوچک که ممکن است در بسیاری از احساسی ترین مسائل روز مبادا آن را توهین به یک کشور و از دست دادن آن رای بدهند.

شامپاین می گوید که او را باز به سیاست خارجی نقد و بررسی پس از کانادا از دست می دهد شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد
شامپاین می گوید که او را باز به سیاست خارجی نقد و بررسی پس از کانادا از دست می دهد شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد

انتقادات ما از کشورهای دیگر بیشتر بوده است ادا در حسن تعبیر و یا بخشی از گروه بیانیه که واقعا هرگز اظهار داشت: آنچه که ما در موقعیت بود و آنچه که ما ممکن است انجام دهد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تا چند هفته پیش که تابو برای وزرای حتی مطلق کلمه "تایوان است." واردات 5G فن آوری از چین, ما به نظر می رسید فلج بعد از ما سازمان های امنیتی و بسیاری از متحدان ما اعلام کرده اند که آنها می خواهند چیزی برای انجام با آن.

چنین craven رویکرد نا امید کننده بود استراتژی برای توجیه اینکه چرا کانادا باید یک محل در شورای امنیت مجلسی.

واقعیت گذاشته لخت توسط این استارک ملامت است که کانادا صالح توسط یک موعظه سیاست خارجی است که latterly به شدت بر ما تحمیل داخلی فرهنگی عرف بر دیگران. این ساخته شده است که ما یک preening نق نقو با مته سوراخ و — به عنوان رای 190-عجیب و غریب کشورها را تشکیل می دهند که مجمع عمومی سازمان ملل متحد نشان می دهد — تا حد زیادی بی ربط به جز خودمان.

دولت مومن sanctimony تبدیل شده است تقریبا فرقه ای پس از ترودو ابلهانه اعلام کرد که "کانادا بازگشته است" بدون ارائه یک نقشه راه برای توضیح دهد که در آن ما بوده است و یا که در آن ما در حال رفتن است.

چرا شورای امنیت سازمان ملل متحد مسائل
چرا شورای امنیت سازمان ملل متحد مسائل

آنچه واضح است این است که ما باید عادت فروش چیزهایی که هیچ کس می خواهد به خرید. بدتر از آن ما و نه حتی خوب در فروش. واضح است ما خیلی متناقض در این برنامه از ارزش های ما است که ما در نهایت قادر به ایستادن برای هر چیزی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

که در آن برای شروع در کالبدشکافی این افتضاح?

اولین اشتباه شد برای ساخت کانادا شهرت که در اطراف نخست وزیر. جهان نمی بیند و او را به عنوان بسیاری از کانادایی ها انجام دهد. عملکرد خود را در صحنه جهانی شده است یکی سردرگمی پس از دیگری.

تفسیر: (Sept. 22, 2019) جاستین ترودو اشتباهات متعدد سر و صدا تصویر خود را در صحنه جهانی

هند را فراموش نکرده و نخست وزیر آهنگ و روال رقص و تردید در مورد روابط نزدیک تر با بزرگترین دموکراسی جهان. پوشیدن لباس از بالیوود کمد لباس بود و در بهترین حالت لودگی و بدتر وحشتناکی مهربان.

Daubing در blackface و brownface از جمله یک بار زمانی که او یک معلم ممکن است تا حد زیادی فراموش شده و یا معاف در کانادا. اما در هر فرصتی وجود دارد آن را تحت تاثیر رای گیری از برخی از آفریقایی و کشورهای کارائیب.

کانادا رسانه ها و مخالفان سیاسی پرداخت می شود تقریبا هیچ توجه اما ترودو dissed نخست وزیران ژاپن و استرالیا زمانی که او موفق به نشان می دهد تا به جوهر یک معامله تجاری در ویتنام است. آنها طبعا کبود. چنین فاحش فاحش عواقب داشته باشد.

کانادا انجام داده است و نه به خوبی با جهان را سه یا. چینی رسانه های دولتی توصیف کرده است ترودو به عنوان سیب زمینی کوچک. ترودو معاون نخست وزیر Chrystia Freeland ممنوع است از روسیه است. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بارها و بارها تحریک شده توسط ترودو رفتار در گردهمایی بین المللی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ترودو با ابراز تحسین چین "پایه دیکتاتوری" و علاقه او فکر می کند که کوبا باید برای فیدل کاسترو. این شد rookie دیپلماتیک اشتباه از کسی که با هیچ تجربه جهانی و یا قانع کننده و واقع بینانه جهان.

بیشتر بخوانید: (Nov. 27, 2019) جاستین ترودو دفاع کاسترو نظرات پس از واکنش بین المللی

در مورد مسائل امنیتی کانادا در حال عقب نشینی است.

دولت کانادا شده است به هیچ وجه نزدیک ملاقات با تعهد آن را ساخته شده به ناتو به افزایش هزینه های دفاعی به دو درصد می خواستم هیچ بخشی در موشک های بالستیک دفاع shunted جنگنده جت خرید بیشتر پایین جاده و اعتقاد خود را که با کمک های کوچک نیروها از سربازان به ماموریت در لتونی اوکراین و عراق این کشور نشان داده است که معتبر امنیتی شریک است.

یک متفکر کاغذ سفید در دفاع تولید شد در ترودو سازمان دیده بان توسط ارتش است. اما بسیاری از هزینه های backloaded به اواسط 2020s. بسیاری از آن را در حال حاضر به احتمال زیاد هرگز به تصویب چون COVID-19 هزینه های دارای سطل آشغال بودجه فدرال.

کانادا اعلام کرد یک فمینیستی کمک های بین المللی سیاست است که پشتیبانی از تعادل جنسیتی و توانمندسازی زنان و دختران صحبت می کند تا برای تنوع و حقوق بشر است و در برابر نژادپرستی و تغییر آب و هوا. این بزرگوار باعث می شود.

اما باید آن را درک است که به عنوان ارزش به چنین ارزش بسیاری در موتور سیکلت باند از سازمان ملل نیست و آنها را در آغوش دارند و یا می گویند که آنها انجام و پس از انجام به عنوان آنها لطفا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این باعث می شود به سختی نشان دهنده یک سیاست امنیت ملی در عین حال موقعیت است که کانادا در صدد بود در سازمان ملل متحد "شورای امنیت."

کانادا از دست می دهد و پیشنهاد به شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی
کانادا از دست می دهد و پیشنهاد به شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی

وجود دارد دیگر اشتباهات. نخست وزیر bizarrely شروع یک ظاهر طراحی شده خود و کانادا به عنوان رهبران جهان در مقابله با کروناویروس.

یک بازی گاه به گاه بررسی اعداد با هر ملل نشان می دهد که هر آنچه در اسطوره ها در حال ایجاد شده در این مورد در خانه هنگامی که در مقایسه با کشورهایی مانند نروژ و استرالیا و تایوان و کانادا و عملکرد در مبارزه با این بیماری همه گیر شده است را تکه تکه کرد و متوسط در بهترین حالت.

اگر ما نمی تواند تصمیم گیری در Huawei 5G همراه, اگر ما نمی توانیم به طور مداوم به انتقاد غیر قانونی زندانی کانادایی مایکل Spavor و مایکل Kovrig در چین و یا محکوم کردن نقض فاحش حقوق بشر است از Uighurs و هنگ Kongers چه که می گویند در مورد کانادا ؟ ما طرح را به پرهیز از هر رای که قبل از UNSC?

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این است که نه تنها گسل از سیاستمداران است. کمی وجود دارد که بحث در مورد این مسائل در این کشور توسط رسانه ها و دانشگاهیان و یا رهبران کسب و کار. این UNSC صندلی تحت درمان قرار گرفت مانند یک اسباب بازی بچه در کانادا و اعتقاد بر آن سزاوار آن مدت است.

ما یک رهبر جهان در چیست ؟ دعا کنید بگویید.

داشتن موفق به دریافت بیش از حتی مانع از رای اول نخست وزیر ترودو است خجالت این کشور به دست آورد و در نتیجه او حداقل می خواستم.

متی فیشر بین المللی امور نویس و خبرنگار خارجی که مشغول به کار در خارج از کشور برای 35 سال است. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @mfisheroverseastinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن