Command & Conquer Remastered Collection for $15 is just one of many games on sale - CNET

منشاء بازگشت در روزهایی که ویندوز 95 وضعیت هنر بود، استراتژی زمان واقعی بازی فرماندهی و تسخیر بر زمین حکو

توسط SALAMNEWWS در 9 شهریور 1399
ccr
منشاء

بازگشت در روزهایی که ویندوز 95 وضعیت هنر بود، استراتژی زمان واقعی بازی فرماندهی و تسخیر بر زمین حکومت کرد. این, همراه با عاقبت آن حتی بهتر فرمان & تسخیر: هشدار قرمز, شده اند با محبت به روز شده و remastered در 4K. به عنوان بخشی از پایان فروش تابستان فروتن، شما می توانید فرمان و تسخیر مجموعه Remastered برای $15 گرفتن -- 25% خاموش قیمت معمول.

بازی فعال از طریق مبدا برای ویندوز، بخار نیست، بنابراین شما یک حساب مبدا رایگان برای استفاده از این معامله نیاز دارید. نسخه جدید شامل هر سه بسته گسترش، حالت چند نفره دوباره مهندسی شده، یک رابط مدرن، ویرایشگر نقشه و به عنوان پاداش، برخی از فیلم های ویدئویی منتشر نشده تمام حرکت شات برای بازی های اصلی است. این بازی ها سنگهای واقعی هستند، بنابراین اگر شما هرگز فرصتی برای بازی آنها در روز نداشتید -- یا می خواهید آن جادوی اواسط دهه 90 را بازپس گیری کنید -- قطعا این را بررسی کنید.

و بیشتر هم هست. این معامله فقط بخشی از پایان فروتن از فروش تابستان است، که اجرا می شود را از طریق سپتامبر 10. شما می توانید تا 90٪ در عناوین انتخاب ذخیره کنید. در اینجا برخی از بازی های دیگر شما می توانید برای سرقت واقعی گرفتن:


تیم معامله CNET جستجو وب برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر. پیدا کردن خرید بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و اتمام صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، والمارت، آمازون و بیشتر. سوالات در مورد وبلاگ Cheapskate؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.

88801100011088 فروتن پایان فروش تابستان تا به عناوین قیمت تا 90٪ خاموش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن