پاکسازی در VPN راهرو: دریافت 3 ماه از IPVanish برای قیمت 1 - CNET

IPVanish VPN صدا ممکن است مانند یک دلیلی ویژگی های عارضه به خانه شما اتصال به اینترنت وجود دارد بسیاری از مز

توسط SALAMNEWWS در 5 مرداد 1399
ipvanish-625x350usjc
IPVanish

VPN صدا ممکن است مانند یک دلیلی ویژگی های عارضه به خانه شما اتصال به اینترنت وجود دارد بسیاری از مزایای استفاده از یک. نه تنها آن را به شما پرداخت هزینه و امنیت بیشتر -- مفید است اگر شما در حال کار از خانه در طول بیماری همه گیر -- اما با برخی از ترفند ساده شما می توانید به نظر می رسد به واقع در هر نقطه بر روی زمین دادن به شما دسترسی به محتوا در نظر گرفته شده برای مناطق مختلف. بنابراین شما می توانید جریان رویدادهای ورزشی است که معمولا به دلیل غیر قابل دسترس از مرزهای جغرافیایی. اما Vpn را می توان گران و پیچیده است. اگر شما به دنبال یک مجموعه برای اولین بار IPVanish مبتدی پسند و تمام برنامه های در حال حاضر 20 ٪ خاموش.

شما می توانید به اشتراک IPVanish ماهانه سالانه یا فصلی طرح اما در حال حاضر این معامله به ضرب و شتم است فصلنامه $3.99 در هر ماه صورتحساب تا جلو به عنوان $11.99. که همان قیمت به عنوان یک ماه در حال حاضر, بنابراین شما می تواند آجیل را انتخاب کنید هر چیز دیگری.

تمام برنامه های IPVanish همیشه شامل 250 GB از ذخیره سازی با SugarSync بدون هیچ هزینه اضافی. SugarSync است که معمولا 10 دلار در هر ماه پس فراموش نکنید که به عامل که در این معادله به عنوان به خوبی.

وجود دارد بسیاری از Vpn ها را انتخاب کنید وجود دارد اما IPVanish standout گزینه است. در CNET را خلاصه ای از بهترین خدمات VPN 2020 ازIPVanish بود انتخاب ما به عنوان بهترین VPN برای مبتدیان با یک رابط قابل انعطاف است که به طور فعال تشویق کاربران جدید به صرف زمان در زیر هود افزایش سرعت راه اندازی.

آن را نیز سریع و نشان داده شده است به رقابتی با شخص مقابل-دونده NordVPN که قابل توجه است زمانی که شما در نظر بگیرید که IPVanish تنها حفظ حدود 1400 سرور -- هر چند آن مسیر کاربران را از طریق یک کش بزرگ در حدود 40,000 آدرس های IP. IPVanish پشتیبانی تا 10 اتصالات به طور همزمان است که می افزاید: ارزش قابل توجه اگر شما تعداد زیادی از دستگاه های رقابت برای اینترنت در خانه خود را. (IPVanish با این نسخهها کار بر روی ویندوز, مک, iOS و لینوکس و اندروید و حتی آمازون Fire دستگاه.) برای امنیتی اضافه شده IPVanish می گوید آن را نگه می دارد هیچ سیاهههای مربوط. شما می توانید تعداد زیادی یاد بگیرند بیشتر در CNET را در عمق بررسی از IPVanish.

به عنوان شما ممکن است انتظار می رود این معامله محدود است برای اولین بار IPVanish مشترکین و اگر شما نا امید با IPVanish شما باید تا 30 روز برای گرفتن پول خود را (که به تازگی از فقط هفت روز). شما باید قادر به nab این معامله در هر زمان در حال حاضر و در پایان ماه ژوئیه.

در اصل منتشر شده در اوایل این سال است. به روز شده با جدید ماهانه نسخه از معامله.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5 دلیل برای استفاده از VPN

2:42


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب