کف زدن برای سرپرستان: انگلستان می پردازد ادای احترام به کلید کارگران برای دهم و احتمالا آخر هفته

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 9 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

هفتگی کف زدن برای سرپرستان رویداد فرا گرفته و انگلستان ادای احترام که خود سازمانده گفته خواهد شد تاریخ و زمان آخرین از نوع خود است.

10 رویداد که صورت گرفته است هر پنج شنبه از ماه مارس 26, دیده است میلیون ها نفر از مردم در سراسر انگلستان خط در درب و پیاده برای نشان دادن حمایت خود را برای مراقبت از کارکنان و کارگران خط مقدم.

در حالی که این رویداد دیده است گسترده هفتگی پشتیبانی سازمان ماری Plas گفت که این رویداد روز پنجشنبه به احتمال زیاد در گذشته به عنوان "خوب است به آن را متوقف کند و در اوج آن".

"بدون گرفتن بیش از حد سیاسی من به اشتراک گذاشتن برخی از نظرات که برخی از مردم در مورد آن تبدیل شدن سیاسی" او گفت:.

"من فکر می کنم روایت است که شروع به تغییر کرده و من نمی خواهم این clap منفی بود."

نخست وزیر که در این رویداد در مراحل شماره 10 گفت: بیمه خدمات درمانی کارکنان مشغول به کار در این بیماری همه گیر در حال "فداکارانه".

ارسال یک ویدیو از خود clap در توییتر بوریس جانسون نوشت: "امروز کف زدن برای سرپرستان علائم 10 هفته از جشن ما فوق العاده بیمه خدمات درمانی و سرپرستان در این راه است.

"من می خواهم برای تشکر از هر یک از ما فوق العاده بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران برای باور فداکارانه کار آنها را به نگاه پس از همه ما است."

چند نمایندگان مجلس باید حمایت های نهایی کف زدن برای سرپرستان رویداد با معرفی آنجلا Rayner خواستار یک "با صدای بلند داد و بیداد کن" ادای احترام.

"آن را نهایی £ClapForCarers امشب در ساعت 8 بعد از ظهر بیایید آن را با صدای بلند داد و بیداد کن یک" او در توییتر نوشت.

"آنها شده اند فوق العاده ای در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس همراه با بسیاری دیگر از کارگران کلید مراقبت از بسیاری از. بعضی از آنها متاسفانه درگذشت در حالی که مراقبت برای همه ما و ما هرگز آنها را فراموش کرد."

همراه با حمایت گسترده برخی از کارکنان بیمه خدمات درمانی ابراز احساسات متناقضی درباره ادای احترام, با برخی از نشان می دهد که آن را نشانی از رفتن نیست به اندازه کافی برای کمک به سلامت کارگران در طول بیماری همه گیر.

بیمه خدمات درمانی دکتر Meenal مي گفت در توییتر: "به عنوان یک پزشک, من قدردانی از حمایت شما در طول کف زدن برای مراقبین.

"اما به جای کف زدن امشب در ساعت 8 بعد از ظهر من رعایت سکوت در یاد من 237 همکاران که فوت کرده اند در طول این بیماری همه گیر."

انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن