حقوق مدنی رهبران اسلم Facebook پس از دیدار با زوکربرگ می گوید گزارش - CNET

گتی یک گروه از رهبران حقوق مدني صادر داغدار بیانیه ای در روز دوشنبه در مورد Facebook در پی یک جلسه با شبکه ه

توسط SALAMNEWWS در 13 خرداد 1399
gettyimages-1182969985
گتی

یک گروه از رهبران حقوق مدني صادر داغدار بیانیه ای در روز دوشنبه در مورد Facebook در پی یک جلسه با شبکه های اجتماعی, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ و دیگر مدیران ارشد با توجه به گزارش های Axios. در این جلسه تعیین شد تا به بحث در مورد Facebook تصمیم به ترک یک پست توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که حقوق مدنی رهبران می گویند تحریک به خشونت است.

"او [زوکربرگ] را نشان می دهد درک تاریخی و یا مدرن روز رای دهندگان سرکوب و او حاضر به اذعان چگونه Facebook را تسهیل تهمت تماس برای خشونت علیه معترضان را" سران رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر, NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و رنگ تغییر گفت: در یک بیانیه مشترک. "علامت تنظیم یک سابقه بسیار خطرناک برای صدای دیگر که می گویند شبیه چیزهای مضر در Facebook."

در این جلسه که برگزار شد و سه شنبه شب بیش از تماس تصویری پس از آمد Facebook کارکنان برگزار نادر اعتراض در قالب مجازی اعتصاب برای ابراز خشم خود را در برابر زوکربرگ پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را نیز به دنبال توییتر را به پنهان کردن همان پست با مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت یک هشدار است که می گوید: صدای جیر جیر نقض این سایت قوانین برابر "ستایش خشونت است."

Facebook نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پنجشنبه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در رسانه های اجتماعی پست در Twitter, Facebook و Instagram "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود:" پس از معترضان را به آتش کشیدند یک ساختمان در مینه سوتا در خشم بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

عبارت بود یک بار استفاده شده توسط segregationist گرجستان رژیم صهیونیستی است. جورج والاس و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک تایید از خشونت پلیس علیه معترضان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن