شهر کینگستون به دنبال نقل مکان Belle پارک بی خانمان اردوگاه ژوئن 5th حرکت کردن تاریخ صادر شده

ده ها تن از مردم را خواستار شده است Belle پارک در کینگستون, Ont., خانه برای بیش از یک ماه است.به عنوان تعدادی

توسط SALAMNEWWS در 8 خرداد 1399

ده ها تن از مردم را خواستار شده است Belle پارک در کینگستون, Ont., خانه برای بیش از یک ماه است.

به عنوان تعدادی از مردم زندگی می کنند وجود دارد رشد می کند, شهر کینگستون است که به دنبال جایگزین راه حل های مسکن — که شامل جابجایی این گروه به محلی در یک اردوگاه با امکانات رفاهی.

همانطور که محلی اردوگاه شهر کینگستون می گوید آنها هنوز به سیمان یک محل به عنوان آنها نیاز استان به آسانسور اردوگاه محدودیت.

"We کار نکرده با کسی به طور خاص است. ما هنوز در حال تلاش برای تعیین محل ایده آل خواهد بود" گفت: Joanne Borris شهر مسکن مدیر.

Borris گفت که دختر خوشگل پارک decontaminated سایت دفن زباله که یکی از دلایل این شهرستان است که به دنبال به حرکت این گروه در ماه ژوئن 5th.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم باید از این امکانات است که آنها به پشتیبانی و شبکه های, اما ما در حال درمان آنها را با برخی از عزت و احترام و همچنین گفت:" Borris.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مادر و دختر نوجوان در حرکت به دختر خوشگل پارک بی خانمان گاه; شهر, ژوئن 5 حرکت کردن تاریخ
مادر و دختر نوجوان در حرکت به دختر خوشگل پارک بی خانمان گاه; شهر, ژوئن 5 حرکت کردن تاریخ

در این هفته اخبار جهانی صحبت کرد به چند کمپ بسیاری از آنها گفت: اخبار جهانی آنها هیجان زده برای دیدن آنچه که این شهر برای آنها برنامه ریزی شده.

فعلی اردوگاه دارای یک توالت های قابل حمل و شستن دست ها در ایستگاه استفاده شده است که توسط حدود 40 نفر است.

یکی از این افراد است که پیتر Hern 74 که زندگی در پارک نزدیک به سه هفته است.

"من خوشحال هستم که در اینجا بازی گیتار من" گفت: Hern.

Hern گفت: اخبار جهانی که او پیوست این گروه در دختر خوشگل, پارک, پس از گذراندن ماه در پناهگاه های محلی و به دلیل همه گیر خود جداسازی شد خیلی تنهایی.

"آنها گوش دادن به داستان و آنها نوع کنجکاو برای پیدا کردن در مورد '70s, و من آنها را بازی برخی از آهنگ ها از و سپس گفت:" Hern به عنوان او صبح زود باران توسط گوردون Lightfoot.

ادامه مطلب: Kingston, Ont., بی خانمان گاه رشد می کند به حدود 40 نفر: resident

Hern می گوید که او امیدوار است به ماندن در دختر خوشگل پارک اما با بسته اگر نیاز بود.

دیگران می گویند که آنها هیجان زده در مورد آنچه در شهر در حال آماده سازی برای آنها را به عنوان کینگستون اشاره کرد اواخر هفته گذشته که سایت بعدی را در حال اجرا آب دوش washrooms که شهرداری ارائه خواهد شد چادر و سایر تجهیزات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"من دنبال قوانین خود را. ما باید به شهروندان مطیع قانون" گفت: Nathan مک فارلین که می گوید که او زندگی می کردند در اردوگاه برای چند هفته.

با توجه به شهر کینگستون کمپ را ادامه خواهد داد به ارائه اتاق های فردی موجود در پناهگاه که می تواند به جای آنها شده اند و کم استفاده.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب