گذرگاه کانال: هیچ برنامه ای برای نیروی دریایی سلطنتی برای جلوگیری از مهاجران پس از هشدار سازمان ملل به کشتی می تواند باعث 'حوادث مرگبار'

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 25 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

نیروی دریایی سلطنتی هیچ برنامه فعلی برای استقرار کشتی در کانال برای جلوگیری از عبور قایق های مهاجر، آن را اعلام کرده است.

وزارت دفاع خواهد شد به جای استقرار هواپیماهای نظامی اضافی برای نظارت و ارائه پرسنل برای کمک به نیروی مرزی پس از منشی خانه، پریتی پاتل، تسلیم درخواست برای حمایت.

اعلام روز شنبه پس از آن اعلام شد که آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد اعلام کرد که استقرار کشتی های جنگی می تواند باعث "حوادث مرگبار" شود.

بیانیه مشترک با سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) گفت که آژانس ها "از پیشنهاد رهگیری قایق ها و بازگرداندن کسانی که تلاش می کنند از کانال انگلیسی عبور کنند به طور نامنظم" مشکل داشته اند.

"استقرار پیش بینی شده از کشتی های بزرگ دریایی برای جلوگیری از چنین گذرگاه و مسدود کردن کوچک، dinghies flimsy ممکن است منجر به حوادث مضر و مرگبار، "آن را اضافه کرد.

اگر چه تعداد فزاینده ای از مردم شده اند عبور از کانال با قایق در تابستان امسال، تعداد پایین و قابل مدیریت باقی می ماند. مردم مجبور به جنگ و آزار و اذیت برای فرار از خانه های خود و مردم در حال حرکت اغلب در سفرهای مخاطره انگیز در بسیاری از نقاط جهان سوار. نجات جان ها باید اولویت اول باشد."

کمیساریای عالی پناهندگان و سازمان ملل متحد از دولت بریتانیا خواست تا تلاش های جستجو و نجات را افزایش دهد، با قاچاق انسان مبارزه کند، گزینه های قانونی را برای پناهندگی گسترش دهد و قوانین تجدید دیدار خانوادگی را کمتر محدود کند.

ایندیتاید می داند که ممکن است نیروی دریایی در آینده استقرار دوباره کشتی ها را در نظر داشته باشد، اما مقامات در این مورد سؤال کرده اند که چگونه می توانند به کاری که در حال حاضر توسط کشتی های نیروی مرزی انجام می شود کمک کنند.

انتظار می رود شرایط آب و هوایی طوفانی تعداد گذرگاه ها را در طول روزهای آینده کاهش دهد و گفتگوها با فرانسه در مورد چگونگی تقویت امنیت در طول خط ساحلی آن ادامه دارد.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de