سیاه و سفید در تاریکی شکایت گوگل - CNET

یوتیوب بزرگترین آنلاین تصویری منبع با بیش از 2 میلیارد بازدید کننده در ماه است. آنجلا Lang/CNET یک گروه از س

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399
YouTube logo on a laptop screen

یوتیوب بزرگترین آنلاین تصویری منبع با بیش از 2 میلیارد بازدید کننده در ماه است.

آنجلا Lang/CNET

یک گروه از سیاه و تاریکی است که تحت پیگرد یوتیوب و پدر و مادر خود گوگل ادعا که شرکت های تبعیض فیلم های خود را بر اساس نژاد. کت و شلوار ادعا می کند که یوتیوب با استفاده از آن ابزار خودکار برای "محدود کردن سانسور و لکه دار کردن" سیاه سازندگان صدمه زدن به خود مشترکین و درآمد در حالی که با نفرت نژادپرستانه سخنرانی میزبانی می شوند و مجاز به کسب درآمد در این سایت حتی پس از اینکه پرچم برای یوتیوب را نقض قوانین.

شکایت خود را می آید در وسط یک ملی حساب با نژادپرستی در آمریکا باعث کشته شدن جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن. یوتیوب است که در میان غول تکنولوژی ساخت بزرگ کمک های مالی به عدالت اجتماعی طرح در کنار بیانیه های عمومی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

پس از اعلام 100 میلیون دلار به صندوق حمایت از سیاه و سفید تصویری سازندگان در اوایل این هفته یوتیوب است "برخی از جدی تبیین کنند" طرح دعوی در دادگاه می گوید و اضافه کرد که یوتیوب و گوگل باید "صرف پول خود را برای جلوگیری از شیوه های نژادپرستانه که pervade یوتیوب پلت فرم."

شاکیان در آخرین شکایت شامل YouTubers در ارتباط با لیزا Cabrera کانال با بیش از 20 میلیون views; کانال لیزا نمایش با حدود 11 میلیون views; کانال های واقعی خانواده سلطنتی و درست سلطنتی که در ترکیب 3.4 میلیون views; و سه کانال مربوط به خالق کارمن CaBoom که حدود 550,000 نمایش ترکیب شده است. همه سازندگان تحت پیگرد یوتیوب ادعا می کنند که این شرکت حذف و یا آرشیو فیلم های خود را ناعادلانه لطمه زدن به درآمد خود را.

یوتیوب روز پنجشنبه گفت که آن در حال بررسی این شکایت است. آن اضافه شده است که آن را اجازه می دهد تا هر کسی که برای ارسال ویدئوها که رعایت این سایت سیاست ها و دستورالعمل های آن را می گوید آن را اجرا خنثی و راه سازگار. یوتیوب می خواهد این خدمات شامل انواع مختلفی از صداها و دیدگاه های این شرکت اعلام کرد.

در مورد طرح دعوی در دادگاه بعد پنج شنبه در طول یک رویداد مجازی با واشنگتن پست, YouTube مدیر عامل Susan Wojcicki گفت: این شرکت در حال رفتن به نگاه شکایت و "سعی کنید به درک آنچه نگرانی وجود دارد." او ذکر کردن چند موفق, سیاه سازندگان از جمله جکی Aina زیبایی خالق که تمرکز بر مسائل برای مردم رنگ و Marques Brownlee, یک گجت YouTuber. در اوایل این ماه Brownlee فیلمی به نام "تأمل در رنگ پوست من" که در آن او سهام خود تجارب خود را در مسابقه.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه شمال کالیفرنیا متهم یوتیوب "به صورت آشکار و عمدی و سیستماتیک تبعیض نژادی" گفت: شرکت های "اسباب بازی" با محدود کردن و مسدود کردن این سیاه و سفید در تاریکی خود را بر اساس هویت نژادی, اما نه در معرض یوتیوب خود تولید فیلم به همان موشکافی. در تاریکی نیز شکایت از یوتیوب بهره ویدئوها با بیان نفرت است که باقی می ماند تا با تبلیغات در سایت.

کت و شلوار نیز متهم یوتیوب از "شنود" سازندگان فیلم ها با ابرداده و دیگر سیگنال های است که اجازه دهید آن سیستم های خودکار فیلتر ویدئوها بر اساس نژاد و هویت یا ديدگاه خالق کانال مشترکین و بینندگان خود را. ویدئوها توسط YouTubers پر کردن کت و شلوار محدود شده حذف محدود در چه مقدار از درآمد حاصل از تبلیغات آنها کسب درآمد و یا demonetized به طور کامل.

یوتیوب و گفت: این که آن سیستم های خودکار طراحی شده برای شناسایی نژاد و قومیت یا گرایش جنسی از سازندگان و یا بینندگان.

تصویری demonetizationیا حذف تبلیغات از فیلم شده است به شدت مورد بحث در میان تاریکی ، مسئله این است که یک مرکزی به یکی دیگر از کت و شلوار در برابر یوتیوب ثبت شده در سال گذشته توسط یک گروه از جامعه در تاریکی. آنها ادعا یوتیوب محدود خود را ویدئوها و crimps خود را به تبلیغات و درآمد بیش از حد به دلیل تجاوز محتوا.

روز سه شنبه با کت و شلوار سیاه و سفید در تاریکی به نقل از مجموعه مقالات در LGBTQ در تاریکی' در مورد به عنوان پشتیبانی برای آن استدلال و اضافه کرد که این دو مورد می تواند هماهنگ شود.

در طول پنج شنبه در مصاحبه با پست Wojcicki منعکس شده در چند ماه گذشته از جمله هرج و مرج از coronavirus همه گیر و تظاهرات در سراسر جهان است. او گفت که او می داند مردم به عقب نگاه خواهد کرد در این زمان دوره است.

"من فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال تصمیم گیری من فکر کردن در مورد چیزهایی که از نظر بودن در سمت راست از تاریخ," او گفت:. "این ممکن است سخت باشد اما چگونه ما در مورد آن فکر می کنم در آینده؟"

همچنین نگاه کنید به: چگونه برای تبدیل شدن به یک YouTuber: کلاس های آنلاین و تجهیزات برای شروع

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سیاه زندگی موضوع: چگونه شما می توانید اقدام امروز

4:11tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن