'تغییر': تظاهرات و راهپیمایی علیه نژادپرستی برای دومین روز در لندن با امید 'نقطه عطف'

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 18 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

همانطور که هزاران نفر جمع شده بودند برای دومین روز متوالی از ضد نژادپرستی راهپیمایی در لندن روز یکشنبه معترضان مبارز که موج حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در پی جورج فلوید مرگ باید منجر به تغییر معنی دار.

"ما تا به حال مبارزات مستمر و هیچ چیز تغییر نکرد. ما نیاز به عدالت" Anis از جنوب لندن, که گفت که او تا به حال "تجربه بد" با پلیس گفت: مستقل.

برگزاری یک پلاکارد سوال "چگونه بسیاری از آنها نه فیلم برداری" 21 ساله افزود: "اگر چیزی اتفاق می افتد بعد از این من نمی دانم چه خواهد شد همه چیز را تغییر دهید."

Anis (سمت چپ) تصویر در اعتراض با دوست خود Irav

این محتاط امیدوارم که شایع بود در تظاهرات مسالمت آمیز به عنوان جمعیت ساخته شده از نژادهای مختلف و گروه های سنی ازمایش کرده از سفارت آمریکا در Battersea نسبت به مجلس مربع است.

ماسک-پوشیدن معترضان برگزار شد تا آگهی ها هشدار داد که "سکوت خیانت است" را به عنوان آنها شعار می دادند خواستار عدالت و در زمان به زانو و زانو در همبستگی با آقای فلوید و گسترده تر سیاه زندگی مهم جنبش است.

اعتراض یکی از تعدادی از تظاهرات در حال وقوع در سراسر انگلستان در بریستول حداقل 5000 بسته بندی شده به کالج سبز منطقه که در آن آنها برگزار شد و هشت دقیقه سکوت در حالی که در ادینبورگ فعالان در Holyrood پارک به گوش دادن به یک آرایه از سخنرانان.

(PA)

در حالی که لندن تظاهرات گذشت تا حد زیادی مسالمت آمیز نسبت به پایان گرافیتی شد ناخوانا در مجسمه نخست وزیر سابق سر وینستون چرچیل به دولت "است و یک نژادپرست" در زیر نام خود را.

کدبانو Cressida, کیر, رئیس پلیس شهری بود پیش از آن در روز محکوم درگیری که صورت گرفت در طول روز تظاهرات که در سمت چپ 14 افسران زخمی شدند در درگیری با یک "اقلیت از معترضان".

بن, 26, از غرب لندن برگزار شد که یک رنگ زرد روشن ورق مقوا بیان واژه "تغییر" رنگ در سراسر آن روز یکشنبه گفت: مستقل او امیدوار است که این حرکت می تواند منجر به تغییرات دراز مدت.

بن (سمت چپ) معتقد است که این تظاهرات منجر به تغییر

"ما درمان شده اشتباه به مردم است. این شگفت انگیز است که همه با هم آمده و ایستاده با هم در نهایت" او گفت:.

"آنچه ما در اخبار فقط بد, خشونت, سیاه, جرم, اما من فکر می کنم این فوق العاده است که همه را گرد هم آمده و نشان دادن عشق. یک بیت از وحدت است. و من 100 درصد امیدوار. تغییر است که قطعا در آینده است."

اما پنوماتیک از نزدیک, روری, 29 خواست احتیاط گفت: "این کافی نیست. ما انجام داده ایم این. من امیدوارم که من همه چیز در مورد آن, اما ما نیاز به دیدن شواهد آن است که رفتن به تغییر دهید. توقف گفتن ما آن را برای رفتن به تغییر. ما نیاز به مدارک و شواهد."

شمال غربی لندن تاکید کرد نیاز برای آموزش بهتر از تاریخ سیاه و بیشتر نمایندگی در نقش رهبری اضافه کرد: "ما باید یک مرد به نام بوریس. ما نیاز به یک ریشو, Jermaine آندره. آنها هیچ یک مربوط به ما به نمایندگی از ما. ما نیاز به آن را تغییر دهید.

"نیمی از فوتبال انگلستان پیراهن سیاه و سفید است. این همه خوب و خوب زمانی که ما در حال لگد زدن به توپ در اطراف و شما رو ما در پشت پیراهن خود را, اما وقتی که می آید به انجام کارهایی که واقعا مهم نیست که در آن هستیم؟"

هلن Cammock یکی از چهار برنده جایزه ترنر در سال گذشته میان معترضان و تاکید کرد که این مهم است به یاد داشته باشید که ضد نژادپرستی تظاهرات در حال وقوع در سراسر جهان در حال حاضر یک "re-رویه" و نه یک "جنبش جدید".

"این بوده است رسوب بلافاصله توسط جورج فلوید مرگ اما وجود داشته اند بسیاری از جورج Floyds در سراسر جهان برای قرن ها" 49 ساله گفت.

او افزود: با یک اشاره از خوش بینی: "من هیچ امید یا ایمان ساختاری سیاست در این کشور و یا ایالات متحده آمریکا, اما من امیدوارم که وجود دارد به اندازه کافی از یک جنبش و یک گفت و گو و مکالمه است که در حال حاضر اتفاق می افتد که چیزی را شروع به تغییر است."

این خو خوش بینی بود تقویت شده توسط سیاه و سفید غیر از افرادی که آمده بودند خود را در خیل اعتراض به, که ادعا می شود به رسمیت شناختن است که به تحریک تغییر واقعی هر کس که نیاز به اقدام در زندگی روزانه خود را.

بئاتریس 21 ساله از ساری گفت: "من رفتم به یک مدرسه چند فرهنگی که در آن من تو را دیدم برخی از نژادپرستی که دوستان من تجربه کرده و احتمالا من یک احمق به صورت ایستاده و نه به اندازه کافی برای حفاظت از آنها.

"این چیزی است که اغلب تحت فشار قرار دادند کنار چون من فکر می کنم بسیاری از مردم می دانند آن می گذرد اما نمی خواهم به آن اعتراف. اما آن را در قرن 21 ما نیاز به شروع به شکل گیری است. آن را قطعا احساس می کند مانند هر کس واقعا با تمرکز بر این در حال حاضر و هر کس واقعا تا به حال به اندازه کافی."

بئاتریس (سمت چپ) و خواهر, خواهر, Eloise (راست) در سفر از سوری را به شرکت در تظاهرات

خواهر, Eloise 24 ساله افزود: "همه ما نیاز به آن را خود با تماس با مردم را حتی فقط چیزهایی مانند مردم ساخت جوک در اطراف محل کار. مردم نیاز به شروع به تماس دوستان خود را.

"این چیزها اتفاق می افتد وحشتناک مرگ و میر و مردم آن تماس بگیرید و می گویند این خوب نیست اما پس از آن فقط دور می میرد. من واقعا امیدوارم که این یکی در حال رفتن به یک نقطه عطف است."

آنا 21 ساله از غرب لندن که توضیح داده بودن گفته شده توسط معلمان در مدرسه خصوصی است که او "ژولیده" از آنجا که از او افریقایی مو گفت: "به چه مدت این حمایت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت ادامه خواهد داد و خواستار ریشه دار تغییر دهید.

"این اتفاق می افتد زمانی که مادر بزرگ من بود جوان در دهه شصت با جنبش حقوق مدنی در آمریکا," او گفت:. "من فکر می کنم آن را بسیار آسان برای مردم را به فکر می کنم این است که واقعا به تغییر چیزی, اما آنها فکر می کردند این بود که به تغییر چیزی در آن زمان و در اینجا ما در سال 2020 است.

"این است که همه خوب اما سپس بعد از این گام بعدی چیست؟"tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب