جشن زوال دشمنان خود را با ستاره جدید بازحمت حرکت کردن Klingon Bloodwine - CNET

حالا که کلینگون Bloodwine به طور رسمی وجود دارد شما می توانید نوشیدن آب آلو را متوقف کند.پارامونت اگر شما عاش

توسط SALAMNEWWS در 14 شهریور 1399
worf2drinking

حالا که کلینگون Bloodwine به طور رسمی وجود دارد شما می توانید نوشیدن آب آلو را متوقف کند.

پارامونت

اگر شما عاشق استار ترک و می خواهید به نوشیدن مانند کلینگون، شما در شانس هستید. Wines That Rock has just released its version of Klingon Bloodwine, to be sold online by Star Trek Wines.

کلینگون Bloodwine Cabernet Sauvignon در سال ۲۰۱۸ به عنوان داشتن «طعم های قوی که رنگ یاقوت پر جنب و جوش را در شیشه با عطری از شکلات تیره و طعم های جسورانه بر می درخشد» توصیف شده است.

کلینگون Bloodwine می آید در یک بطری جمع آوری شده است که ویژگی های طراحی سیلک اسکرین و پایان موم دست فرو رفته است که ادای احترام به سه ستون از فرهنگ کلینگون; شرافت، وظیفه و سنت. به عنوان یک تخم مرغ عید پاک ویژه برای طرفداران، بطری Bloodwine نیز ویژگی چهار چوب پنبه جداگانه، منحصر به فرد است که با ضرب المثل کلینگون تولید شد.

فقط به یاد داشته باشید در هنگام نوشیدن Klingon Bloodwine به گفتن"IwlIj jachjaj"("ممکن است خون خود را فریاد!") به جای سنتی "به سلامتی!" يا بهتره که آهنگ مشروب خوري کلينگون رو بخوني

wineswines

دو شراب جدید ستاره بازحمت حرکت کردن فدراسیون متحد سیارات Sauvignon بلانک شراب ذخیره ویژه و Klingon Bloodwine.

شراب ستاره بازحمت حرکت کردن

یک فدراسیون جدید متحد از سیارات ذخیره ویژه Sauvignon بلانک در دسترس نیز وجود دارد. شراب از ساحل شمالی انگور کالیفرنیا ساخته شده است، و به عنوان داشتن "طعم میوه های گرمسیری ظریف و هلو سفید پشت سر هم جلو با اسیدیته تصفیه شده است که تعادل عطری مرکبات رسیده توصیف شده است."

هر بطری نسخه محدود به صورت جداگانه شماره دار است و به عنوان همدم فدراسیون متحد سیارات قدیمی واین زینفاندل طراحی شده است. بطری جمع آوری شده همچنین دارای یک برش برچسب منحصر به فرد با الهام از دلتای StarFleet، که اشاره به ستاره بازحمت حرکت کردن: نسل بعدی لباس رسمی مسئله است.

خرده فروشی جدید کلینگون Bloodwine برای $50 (تقریبا £ 38, AU $ 69) در حالی که فدراسیون متحد سیارات ذخیره ویژه Sauvignon بلانک در دسترس است برای $40 (تقریبا £ 30, AU $ 55).

شما همچنین می توانید شراب به عنوان یک مجموعه برای خرید $90 (تقریبا £ 68, AU $ 124) به طور انحصاری در StarTrekWines.com. همه شراب ها حمل و نقل را در روز رسمی افتخار کلینگون آغاز می کنند -- 17 سپتامبر.

پیش از این، استار ترک واینز دو شراب اول خود را فروخت -- ۲۰۱۶ شاتو پیکارد کرو بورژوا از بوردو فرانسه، و یک فدراسیون ویژه رزرو متحد سیارات قدیمی تاک زینفاندل -- برای جشن راه اندازی سری جدید استار ترک در سال ۲۰۲۰: پیکارد با بازی پاتریک Star Trek: Picard استوارت. Patrick Stewart

ستاره بازحمت حرکت کردن : Picard، ستاره بازحمتحرکت کردن : کشف ، و ستاره بازحمت حرکت کردن : عرشه پایین تر همه را می توان در سی بی اس همه دسترسی دیده می شود. (افشاگری: سی بی اس شرکت مادر CNET است.)

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de