صدها تن از فعالان ضد نژادپرستی صدها تن از شهروندان بر دانشگاه آکسفورد به دنبال حذف سفید supremacist سیسیل رودز', مجسمه, چوب بست نشستن در در شهر و خیابان و در نظر گرفتن زانو به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه به افتخار جورج فلوید.

در پی تاجر برده ادوارد Colston مجسمه را ميليبند در بریستول, Oxford, شورای شهر با رهبر انقلاب دعوت کرده است Oriel کالج به برنامه ریزی درخواست برای حذف درجه دوم ذکر شده تمثال با هزاران نفر از مردم با داشتن دو امضا دادخواست خواستار حذف آن در روزهای اخیر.

ساعت پس از صادق خان پرده برداری از یک کمیسیون برای بررسی تمام لندن مجسمه آن اعلام شد که همه کار شوراهای سراسر انگلستان و ولز خواهد شروع به کار با جوامع خود به نقد و بررسی "تناسب" از آثار تاریخی و مجسمه ها در مناطق خود.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار:

انجمن مطبوعات دارای عبارت زیر از Oriel که مستقل در حال حاضر نمی تواند دسترسی - موضوع گزارش شده توسط دیگران در رسانه های اجتماعی.
 
"Oriel کالج نفرت نژادپرستی و تبعیض در همه اشکال آن است. بدن حاکم هستند عمیقا متعهد به برابری در جامعه ما در Oriel دانشگاه آکسفورد و جهان ،

"به عنوان یک نهاد علمی هدف ما برای مبارزه با تعصب و قهرمان فرصت های برابر برای همه صرف نظر از نژاد و جنسیت و تمایلات جنسی یا ایمان. ما معتقدیم سیاه زندگی توجه و حمایت از حق اعتراض مسالمت آمیز. قدرت آموزش و پرورش یک کاتالیزور برای برابری و شمول."

 
آن را ادامه می دهد: "ما درک می کنیم که به ما هستند و ما می خواهم به بخشی از گفتگو در مورد رابطه بین مطالعه تاریخ عمومی بزرگداشت عدالت اجتماعی و آموزشی برابری.

"به عنوان یک کالج ما را به ادامه بحث و گفتگو در خصوص مسائل مطرح شده با حضور در سایت ما نمونه هایی از اعتراض میراث مربوط به سیسیل رودز.

"صحبت کردن در برابر بی عدالتی و تبعیض حیاتی است و ما متعهد به انجام این کار است. ما ادامه خواهد داد به بررسی شیوه های ما و تلاش برای بهبود آنها را به اطمینان حاصل شود که Oriel باز است به دانش آموزان و کارکنان از همه سوابق و ما مصمم به ساخت یک برابر و فراگیر جامعه و جامعه است."

کار شوراهای سراسر انگلستان و ولز شروع به بررسی آثار

انجمن دولت محلی را به کار گروه اعلام کرده است این خواست شورای کارگری رهبران به کار با جوامع خود به نقد و بررسی "تناسب" از آثار تاریخی و مجسمه ها در مناطق خود.

کار سایه جوامع, منشی, Steve Reed گفت: "ما ضمن استقبال از این تصمیم توسط شوراهای کارگری را به گوش دادن به جوامع محلی برای اطمینان از بناهای تاریخی و مجسمه ها در زمین مناسب و نماینده مردم محلی از ارزش ها است."

صادق خان کمیسیون بررسی از تمام بناهای تاریخی لندن به اطمینان حاصل شود آنها منعکس شهر تنوع

شهردار لندن گفت: کمیسیون جدید برای تنوع در قلمرو عمومی را به تمرکز بر روی "افزایش نمایندگی در میان, در اقلیت قومی (بام) جوامع زنان و همجنسگرایان+ جامعه و ناتوانی گروه" کیت Ng گزارش.

او همچنین گفت: ملی برده داری یادبود و ملی سیک یادبود جنگ باید بنا در لندن است.

صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه آقای خان گفت: "من از همه به نفع شهر ما منعکس کننده ارزش هایی که ما داریم و همچنین تنوع شهرستان ما – بیشتر نقاشی های دیواری بیشتر آبی پلاک مجسمه های بیشتری از مردم است که منعکس کننده که به سمت شما.

"برای مثال من فکر می کنم باید وجود داشته باشد در لندن ملی برده داری یادبود ملی سیک یادبود من فکر می کنم ما باید در بزرگداشت بزرگ سیاه و سفید بریتانیا از استفان لارنس به بسیاری از دیگران است."
 

تبلیغات
آکسفورد جمعیت گفت: آنها در حال نشان دادن 'همبستگی با بشریت'
 
Ndjodi Ndeunyema یکی از اعتراض برگزارکنندگان گفت: جمعیت حدود 1000 نفر بودند نشان "همبستگی با بشریت".

"ما در اینجا به شرم کالج است که به دنبال احترام و جلال کسی است که شایسته تجلیل و یا ستایش," او گفت:.

"ما تقاضای رسمی و عمومی اذعان استعماری خشونت در آن Oriel ساخته شده است. ما تقاضا فوری حذف مجسمه سیسیل رودس."

آقای Ndeunyema افزود: "مردم به طور مداوم به شما یادآوری از خود شرم آور تاریخ است که شما حاضر به مقابله با."

معترضان برگزاری تحصن در آکسفورد, خیابان بالا و سوگواری جورج فلوید

در اینجا برخی از صحنه ها در آکسفورد امروز با تظاهرکنندگان مسدود کردن شهر و خیابان و در نظر گرفتن زانو به سوگواری جورج فلوید که مراسم تشییع جنازه برگزار می شود امروز در هوستون.

هزاران نفر امضای طومار خواستار سیسیل رودس مجسمه حذف

اکثریت اعضای آکسفورد شورای شهر باید امضا نامه ای اصرار دانشگاه آکسفورد به فورا حذف مجسمه سفید امپریالیستی سیسیل رودز, Vincent چوب گزارش.

بیست و شش نفر از نمایندگان نامه ای را امضا کرده اند گفت: Oriel کالج بنای اولیه معمار آفریقای جنوبی آپارتاید – سازگار با شهر "تعهد به ضد نژاد پرستی".

فعالان باید پرسیده کمپین برای حذف مجسمه در میان افزایش تماس برای حذف میراث نژادپرستی و استعمار از موسسات.

مجسمه رودس که استدلال از برتری آنگلوساکسون استاد نژاد باقی مانده است یک نقطه از مشاجره خارج کالج پس از 2015 که یک کمپین خواستار شکل سقوط از آن موقعیت مشرف آکسفورد خیابان بالا.

در آن زمان این دانشگاه حاضر به حذف مجسمه سازی - به جای امید بستن به اضافه کردن "روشن بافت تاریخی به توضیح دهد که چرا از آن است که وجود دارد".

طومار امضا شده توسط هزاران نفر از فعالان گفت: "ما در حال reigniting تماس برای مجسمه برداشته شود در اسرع وقت. به عنوان طولانی به عنوان مجسمه غرفه این دانشگاه تنها بیگانه کسانی که از آنها رودز' اعتقادات را مورد آزار و اذیت و ستم به این روز".

تبلیغات

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل's پوشش زنده از امروز ضد نژادپرستی تظاهرات در بریتانیا است.