کانادا دستگیر شده در آمریکا چهره اتهام قتل در هند بمبئی حملات تروریستی

سابق شیکاگو تاجر زندانی برای کمک به گروه های تروریستی بازداشت شده است در لس آنجلس به صورت اتهام قتل در هند برا

توسط SALAMNEWWS در 31 خرداد 1399

سابق شیکاگو تاجر زندانی برای کمک به گروه های تروریستی بازداشت شده است در لس آنجلس به صورت اتهام قتل در هند برای سال 2008 بمبئی حملات تروریستی که به کشته شدن بیش از 160 نفر دادستان ایالات متحده در روز جمعه گفت.

Tahawwur رعنا پاکستان-متولد کانادا متهم شده است در هند با توطئه به طرح و انجام حملات مرگبار هستند که گاهی اوقات به عنوان هند 9-11.

رعنا و 59 شد و محکوم تروریستی شارژ متصل به گروه پشت بمبئی slayings هر چند ایالات متحده دادستان موفق به اثبات او به طور مستقیم پشتیبانی از چهار روز داد و بیداد.

چرا کانادا نیاز به باز کردن یک دفتر برای قربانیان تروریسم
چرا کانادا نیاز به باز کردن یک دفتر برای قربانیان تروریسم

رعنا خدمت شد و در 14 سال حبس هنگامی که او اعطا شد آزادی های اولیه از لس آنجلس زندان فدرال در هفته گذشته به دلیل بهداشت ضعیف و تقلا coronavirus. اما او هرگز از زندان قبل از دستگیر شدن به صورت استرداد به هند دادستان گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او شده است به اتهام قتل و قتل توطئه در هند با توجه به اسناد دادگاه. یک درخواست برای نظر از رعنا را مدافع شد و بلافاصله بازگشت.

رعنا محکوم شد در شیکاگو در سال 2011 ارائه حمایت مادی به پاکستان گروه تروریستی لشکر-e-Taiba که برنامه ریزی شده به هند حمله و برای حمایت از هرگز انجام شده طرح حمله به یک روزنامه دانمارکی که چاپ کاریکاتور پیامبر اسلام در سال 2005. کارتون خشم بسیاری از مسلمانان به دلیل تصاویر از پیامبر ممنوع است در اسلام.

ادامه مطلب: بمبئی مشکوک rearrested در پاکستان

هیئت منصفه پاک رعنا جدی تر به اتهام حمایت از این حملات در بمبئی هند بزرگترین شهر که به کشته شدن 166 مجروح و نزدیک به 240 و باعث 1.5 میلیارد دلار خسارت.

رعنا وکیل گفت: در آزمایشی که او فریب خورده شده است و توسط مدرسه خود را بالا دوستان, دیوید کلمن Headley یک بستری تروریستی که رسم حملات بمبئی است. دفاع به نام Headley دولت جدید شاهد که شهادت برای جلوگیری از مجازات مرگ همیشگی دروغگو و کنترل.

رعنا متهم شد که اجازه می دهد Headley به یک شعبه از شیکاگو مهاجرت مبتنی بر قانون کسب و کار در بمبئی به عنوان یک پوشش داستان و سفر به عنوان نماینده این شرکت در دانمارک.

دادستان گفت: رعنا می دانستند Headley آموزش داده بود به عنوان یک تروریست است. Headley مشترک اطلاعات سراغ ماموریت های او انجام شده در بمبئی و از تاج محل هتل قصر که در آن افراد مسلح بعد از قتل عام ده ها تن از مردم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: پاکستان قصد دارد برای به دست گرفتن سازمان های خیریه اجرا شده توسط اسلامی حافظ سعید رهبر

Headley که متولد آمریکا به پاکستان پدر و آمریکایی گفت: نفرت خود را از هند به تاریخ به دوران کودکی خود را زمانی که او مدرسه در پاکستان بمباران شد توسط ارتش هند هواپیما در طول جنگ بین دو کشور در سال 1971.

ماه پس از حملات بمبئی, Headley که آیا بخشی در این حملات گفت: رعنا او "حتی با سرخپوستان در حال حاضر" با توجه به سند دادگاه. رعنا گفت: آنها آن را سزاوار.

Headley که التماس گناه به توطئه برای قتل محکوم شد و به 35 سال در زندان است. به عنوان بخشی از تقاضای خود را در مقابله او نمی تواند از تحویل به هند است.

تنها یکی از 10 بمبئی تروریست ها جان سالم به در برد حمله و رفت دادگاه. او محکوم به مرگ محکوم کرد و در هند و به دار آویخته شد.

آسوشیتد پرس روزنامه نگار اریک تاکر در واشنگتن کمک کرده است.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب