کانادا بازدید 100,000 coronavirus موارد — و ما نه از جنگل و در عین حال'

کانادا نقل مکان کرد و گذشته از 100,000 موارد از رمان coronavirus شنبه, با 100,026 رسمی موارد گزارش شده توسط به

توسط SALAMNEWWS در 29 خرداد 1399

کانادا نقل مکان کرد و گذشته از 100,000 موارد از رمان coronavirus شنبه, با 100,026 رسمی موارد گزارش شده توسط بهداشت و درمان کانادا و استانی مقامات بهداشتی.

چگونه کانادا آن را بیش از 100,000 شناخته شده موارد ؟ در هفته های اخیر نسبتا آرام است. در اواخر ماه آوریل ما دیدم در مورد 1800 موارد جدید در روز, اما به تازگی که برگزار ثابت در 400 یا بیشتر.

رسمی عطف یک فرصت برای پرسیدن سوال: ما چگونه انجام می دهند تا کنون با بزرگترین بحران ملی پس از جنگ جهانی دوم ؟

کانادا فرار کرد بالا و مرگ و میر از این ویروس رنج می برد توسط بسیاری از کشورها در اروپا و همچنین ایالات متحده است. اما به عنوان بدترین عبور می کند در این کشورها حداقل در حال حاضر کانادا در حال حاضر بالاتر از نرخ مرگ و از بسیاری از آنها جهانی, اخبار و تحلیل نشان می دهد.

"کانادا را تجربه نمی کنند چه کشورهای دیگر را اگر شما مقایسه کنید که به ایتالیا یا فرانسه که در آن ارتفاع این موج همه گیر آنها تجربه نسبتا تعداد زیادی از موارد می گوید:" دانشگاه تورنتو اپیدمیولوژی Ashleigh Tuite. "ما نمی باید که بالا اوج بالا در کانادا که خوب است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اینجا را کلیک کنید برای مشاهده اطلاعات "

کانادا coronavirus مرگ و میر در حال حاضر شبیه به ایالات متحده و بالاتر از کشورهای اروپایی در نمودار به جز سوئد و انگلستان

"احتمالا اطمینان کمتر جنبه ای از این منحنی است که بسیاری از کشورها را از آنچه به نظر می رسد مثل یک دختر معمولی اپیدمی منحنی زمانی که شما نگاه در مرگ و میر زمانی که آنها رفت و سپس آنها افتاده ام بسیار به شدت. در کانادا ما یک کم عمق منحنی, اما زمانی که شما نگاه کنید که در انتهای منحنی آن را در ادامه به رها کردن" او می گوید.

"این قطعا پایدار و اگر هر چیزی که شما ممکن است می گویند که آن شروع به افزایش کمی در پایان وجود است نه آنچه که شما می خواهید برای دیدن."

Tuite امتیاز به آلمان (نشان داده شده در نمودار بالا) به عنوان یک کشور است که رفتار همه گیر خوبی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"آلمان است که در آن شما می خواهید به," او می گوید. "پاسخ آنها بسیار به سرعت زمانی که آنها به حال اول خود موارد آنها بسیار قوی بهداشت عمومی پاسخ و بازگشایی مجدد برنامه ریزی شده است بسیار وابسته به نظارت است.

"روشن وجود دارد معیارهای در شرایط از آنچه آنها نیاز به شاهد به منظور به حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی مجدد برنامه است. روشن است آنچه که اهداف آنها نیاز به ضربه زدن و من فکر می کنم که واقعا مهم است."

در مقابل برخی از حوزه های قضایی کانادا شده اند hobbled توسط آهسته و منسوخ بهداشت عمومی سیستم های اطلاعاتی. گزارش مرگ هنوز هم معمولا پر بر روی کاغذ و ظ توسط فکس در انتاریو ،

شیوع کروناویروس: آلمان برنامه ریزی برای یک "مرحله به مرحله بازگشت به زندگی پس از مستند
شیوع کروناویروس: آلمان برنامه ریزی برای یک "مرحله به مرحله بازگشت به زندگی پس از مستند

"من فکر می کنم به طور کلی ما در حال شنیدن بسیاری از اخبار خوب داستان و این ایده که ما باید همه چیز تحت کنترل است و ما در یک مرحله از شروع به فکر کردن در مورد بازگشایی و بازگشت به حالت عادی," Tuite می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"اما (نمودار) نشان می دهد مطابق با آنچه بسیاری از اپيدميولوژيستها و پزشکان می گویند که ما نه از جنگل است. ما همچنان نسبتا بالا و تعداد مرگ و میر اتفاق می افتد, ما در حال ادامه به نسبتا بالا تعداد موارد اتفاق می افتد به خصوص در انتاریو است."

ادامه مطلب: چه کانادا درست coronavirus تلفات? در اینجا به همین دلیل این سخت است برای گفتن

York University, استیون هافمن امتیاز به کره جنوبی — که بیش از حد چند مرگ و میر به ارزش قرار دادن در نمودار — به عنوان یک کشور که در آن شیوع تحت کنترل بلافاصله.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"کشورهایی که توانسته اند به پاسخ بهترین آنهایی که قادر به مقیاس خود را تست رژیم سریع تر از دیگران است. ستاره کشور که که کره جنوبی" هافمن می گوید.

"امروز کره جنوبی انجام کمتری آزمون سرانه از ما در کانادا است. که مهم نیست زیرا آنها نمی نیاز به انجام به عنوان بسیاری از آزمون ها به دلیل آنها در حال حاضر کمتر از موارد. آنچه واقعا اهمیت است که چگونه سریع آنها قادر به مقیاس است که تست هایی که قبلا در این شیوع زمانی که آنها نیاز به کسانی که آزمون آنها تا به حال آنها را."

شیوع کروناویروس: کره جنوبی مقامات به دنبال در تلفن همراه اطلاعات کارت های اعتباری برای ردیابی ممکن است COVID-19 عفونت
شیوع کروناویروس: کره جنوبی مقامات به دنبال در تلفن همراه اطلاعات کارت های اعتباری برای ردیابی ممکن است COVID-19 عفونت

در سراسر کانادا و بسیاری از داستان های مختلف

به دنبال در یک ساده ملی کل نتواند یک معامله بزرگ است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از بزرگ استان مانند کلمبیا و آلبرتا که تا کنون موفق به فرار بدترین ویروس. دیگران مانند کبک و انتاریو رنج برده اند بسیار بیشتر است. برخی از مناطق روستایی استان مانند P. E. I. و نیوبرانزویک فرار کرده اند تقریبا به طور کامل و برنامه ریزی برای آن را نگه دارید که راه را از طریق بی رحمانه خاموش شدن ناگهانی.

اینجا را کلیک کنید برای مشاهده اطلاعات "

چرا شدید تفاوت ؟ Tuite و هافمن آن را به عنوان ترکیبی از شانس خوب و بد و تصمیم گیری های سیاست. کبک بخت برگشته بود در اوایل زمان مارس معافیت تحصیلی برای مثال در حالی که P. E. I. نسبی انزوا در زمستان به آن اضافی بافر.

"ما اغلب کسب شانس ما یا خراب کردن شانس ما" هافمن می گوید. "وجود دارد برخی از شانس است که ما هر کدام را به استفاده از و یا ما اسراف. بهترین راه برای دریافت بیشتر شانس در یک بیماری همه گیر است که به سرمایه گذاری در بهداشت عمومی قبل از وقوع آغاز شده است."

در سطح ملی, او می گوید, کانادا خوش شانس بود برای دریافت هشدار از آنچه که در آینده از بسیاری از کشورهای دیگر و تا به حال دو یا سه هفته های اضافی به بند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"برخی از استان های ساخته شده خوبی از آن استفاده و آن دو تا سه هفته باید به طور مداوم رسید پاداش از آنجا که ما توانسته ایم نگاه کنید که چگونه کشورهای دیگر را در پاسخ به شیوع بیماری و قادر به کشف کردن که:" آیا ما می خواهیم برای پاسخ خواهم که کشور یا می خواهیم به پاسخ خواهم که کشور؟'

"در استانهای دیگر که در آن زمان ساخته نشده بود بیشترین استفاده از, یا به این دلیل تست نبود قادر به کوچک کردن و یا چیزهای دیگر."

Coronavirus: با چه سرعتی بیش از حد سریع برای بازگشایی?
Coronavirus: با چه سرعتی بیش از حد سریع برای بازگشایی?

تولید مثل شماره

یکی دیگر از مهم شماره نگاهی به تولید مثل شماره ها و یا تعدادی از افرادی که یک فرد با رمان coronavirus آلوده خواهد شد به طور متوسط. در صورتی که عدد بسیار بالاتر از یک عفونت در حال رشد نمایی در یک سطح است که به طور بالقوه می تواند پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی.

در سطح ملی آن کاهش یافته است به .65 و در انتاریو یکی از بدترین ضربه استان آن را در حال حاضر در .54.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اینجا را کلیک کنید برای مشاهده اطلاعات "

"من فکر می کنم آن را یک راهنمای مفید برای نگاه, اما نه لزوما برای دریافت واقعا نگران اگر آن را کمی بالا یکی امروز و در زیر یکی دیروز. به طور کلی این واقعیت است که آن را در اطراف یکی خیلی بهتر از اگر آن را در دو یا سه است که آنچه که ما می بینیم اگر کنترل نشده رشد" Tuite می گوید.

توضیح COVID-19 تولید مثل شماره
توضیح COVID-19 تولید مثل شماره

که بیکاری نمودار

ناگهانی تعطیلی مدارس و کسب و کار کمک به توقف کنترل نشده و گسترش ویروس اما ویران اقتصاد است. بیکاری سر به فلک کشید تا به سطح دیده نمی شود در دهه افزایش یافته است و به مراتب سریع تر از قبلی رکود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: خوش آمدید به " او-جلسه.' به همین دلیل این رکود اقتصادی متفاوت است

اینجا را کلیک کنید برای مشاهده اطلاعات "

"چه یک جامعه شبیه است که این نوع از بیکاری بالا در سطح معنی است؟" هافمن می پرسد. "ما می تواند نگاه به کشورهای دیگر است. در ایتالیا, برای مثال, شده اند وجود دارد چند دهه از 25 درصد بیکاری جوانان.

"من نمی دانم آنچه که می خواهم نگاه ... اما حداقل با توجه به برخی از نشانه های اولیه به نظر می رسد مانند بسیار سطح بالایی از بیکاری بعید است که برای حفظ هنگامی که اقتصاد بازگشایی و ما به عقب بر گردیم در مسیر."

B. C. بالا, دکتر, هشدار یک تجدید حیات در COVID-19 به عنوان ویروس می داند هیچ مرزهای'
B. C. بالا, دکتر, هشدار یک تجدید حیات در COVID-19 به عنوان ویروس می داند هیچ مرزهای'

چه شش ماه آینده ،

Tuite می بیند تابستان به عنوان یک زمان برای آماده شدن برای بازگشت از این ویروس زمانی که آب و هوای سرد می گرداند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"در حال حاضر آب و هوا خوب است مردم قادر به صرف زمان در خارج از ما کمتر فعل و انفعالات در داخل خانه مردم شروع به ارزیابی خطر خود را در شرایط از آنچه که فعالیت های آنها و انجام نمی دهد و از نظر بالقوه گسترش فعالیت های که انجام می دهند و با انجام کارهایی مانند داشتن اجتماعی فاصله گرفته است با دیگر افراد," او می گوید.

سقوط تغییر خواهد کرد که پویا ،

"ما نیاز به استفاده از زمان که ما در حال حاضر به کشف کردن آنچه که بازگشت به مدرسه و دانشگاه به نظر می رسد به طوری که ما در جای پروتکل ها و برنامه های به مطمئن شوید که ما قادر به بچه ها رفتن به مدرسه بدون داشتن یک افزایش در انتقال بيماري."

هافمن انتظار دارد یک دوره طولانی از گیج کننده و احتمالا demoralizing, reopenings و reclosings.

"من فکر می کنم بعد از شش ماه در حال رفتن به واقعا دشوار است به این معنا که ما در حال رفتن به شروع به بلند کردن اجسام از این لایه از حفاظت از اما که ما می رویم به دیگران که در محل باقی می ماند," او می گوید. "وجود دارد رفتن به یک وضعیت که در آن یک روز ما در حال رفتن به قادر به گرفتن کوتاه کردن مو و روز بعد بیشتر موهایشان به این دلیل که مورد اعداد بالا رفته دوباره.

"این نوع از عدم اطمینان و تغییر من فکر می کنم بسیار دشوار خواهد بود برای مردم."

مشاهده link "

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن