دوربین های دیجیتال در سراسر تورنتو را شروع فروش بلیط speeders جریمه از طریق پست به صاحبان خودرو

این شهر تورنتو را رسما شروع به استفاده از 50 خودکار سرعت اجرای دوربین های دیجیتال (ASE) به صدور جریمه برای ران

توسط SALAMNEWWS در 16 تیر 1399

این شهر تورنتو را رسما شروع به استفاده از 50 خودکار سرعت اجرای دوربین های دیجیتال (ASE) به صدور جریمه برای رانندگانی که با سرعت شروع دوشنبه.

اگر یک وسیله نقلیه گرفتار سرعت توسط ASE, یک تصویر از این خودرو خواهد بود دستگیر و در سیستم ذخیره می شود, شهردار, John Tory گفت.

تصاویر خواهد شد reviewed by استانی جرم افسران و سپس بلیط صادر خواهد شد و از طریق پست به مالک خودرو بدون در نظر گرفتن که در حال رانندگی بود در عرض 30 روز.

اگر محکوم به مجازات فقط خوب است و هیچ امتیاز منفی صادر خواهد شد و ثبت نام صاحب رکورد رانندگی را نمی توان نهفته در این شهرستان گفت.

ادامه مطلب: تورنتو به شروع صدور بلیط سرعت خودکار از دوربین های سرعت جولای 6

در اواخر ماه دسامبر 2019 در دولت انتاریو تصویب مقررات به شهرداری اجازه می دهد به استفاده از خودکار سرعت اجرای دوربین های دیجیتال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دوربین ها و علائم هشدار دهنده بودند تا پس از نصب در 50 مکان در سراسر تورنتو است. استان های مورد نیاز 90 روز دوره های هشدار دهنده به رانندگان در پیش از استفاده از این دوربین های جدید به صدور بلیط.

جدید آسه سیستم های نصب شده در جامعه ایمنی مناطق در نزدیکی مناطق مدرسه و برای اطمینان حتی توزیع وجود دارد دو سیستم در هر بخش در سراسر شهرستان. این سیستم می تواند چرخش به عنوان شهر بداند لازم است.

ادامه مطلب: تورنتو پرده اول از 50 خودکار سرعت اجرای علائم در سراسر شهر

حزب محافظه کار گفت: این برنامه متوقف شد با توجه به COVID-19 همه گیر آغاز شد که در اواسط ماه مارس. اما حزب محافظه کار اضافه شده است که در طول چند ماه گذشته اگر چه ماشین ترافیک کاهش یافته است, شده است وجود دارد افزایش در سرعت و رانندگی.

او گفت: بین ماه های مارس 23 مارس 27 تورنتو پلیس دیدم 600 درصد افزایش در رانندگی.

با توجه به داده ها از نه نفر از 50 سایت بیش از 142,731 وسایل نقلیه شد سرعت بالای ارسال شده محدود بین ماه های ژانویه 27 ژوئن 18.

Between January 27 and June 18, extremely high speeds were detected at the following nine automated speed enforcement sites across Toronto.
بین ماه های ژانویه 27 و 18 ژوئن بسیار بالا و سرعت تشخیص داده شد در زیر نه خودکار سرعت اجرای سایت در تورنتو است. شهر تورنتو

"یک فرد گرفتار سرعت بین 1 و 19 متر/ثانیه, آسمان صاف; در طول ارسال شده محدودیت سرعت دریافت یک مجموعه خوب از 5 دلار در هر کیلومتر. اگر رفت و آمد بین 20 و 29 متر/ثانیه, آسمان صاف; در طول ارسال شده سرعت حد تنظیم خوب خواهد بود $7.50 در هر کیلومتر. برای هر چیزی بین 30 و 49 متر/ثانیه, بیش از حد مجموعه ای خوب خواهد بود 12 دلار در هر کیلومتر" این شهرستان گفت: در آزادی مطبوعات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"برای مثال اگر یک خودرو شناسایی شده است سرعت 49 متر/ثانیه, آسمان صاف; در طول ارسال شده محدودیت سرعت کل قابل پرداخت جریمه خواهد بود $718. این شامل یک مجموعه خوب از $588 یک قربانی اضافه از 125 $و $5 قابل اجرا در هزینه های دادگاه" با توجه به آزادی مطبوعات.

An automated speed enforcement system has been placed on Chatham Avenue between Jones Avenue and Euston Avenue in Toronto.
خودکار سرعت اجرای سیستم قرار داده شده در چتهم خیابان بین جونز خیابان و Euston خیابان در تورنتو است. کمیل Karamali / اخبار جهانی
A municipal speed warning sign located at Renforth Drive between Tabard Gate and Lafferty Street in Etobicoke.
شهری با سرعت علامت هشدار دهنده واقع در Renforth رانندگی بین روی شنل روی زره سلحشوران دروازه و Lafferty خیابان در Etobicoke. کمیل Karamali / اخبار جهانی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب