شهردار کاله می گوید بوریس جانسون نیاز به 'آرام کردن' بیش از گذرگاه های مهاجر، به عنوان 70٪ از بریتن ها به استقرار نیروی دریایی

شهردار کاله گفته است بوریس جانسون باید بر سر مهاجرانی که از کانال انگلیسی عبور می کنند در قایق ها «آرام» شود-

توسط SALAMNEWWS در 25 مرداد 1399

شهردار کاله گفته است بوریس جانسون باید بر سر مهاجرانی که از کانال انگلیسی عبور می کنند در قایق ها «آرام» شود- از نخست وزیر می خواهد استراتژی و بلاغت دولت بریتانیا را تغییر دهد.

ناتاچا بوچارت رهبر شهر ساحلی فرانسه که مهاجران زیادی از آن خارج شده اند، پیشنهاد دولت بریتانیا برای به خدمت گرفتن نیروی دریایی سلطنتی برای توقف قایق های رسیدن به بریتانیا را محکوم کرد.

او به خبرگزاری خبرگزاری فرانسه-پرس گفت: "من به وضوح می گم، این یک اعلان جنگ دریایی است از آنجایی که خارج از این سوال است که کشتی های دریایی وارد آب های سرزمینی [فرانسه] می شود."

او افزود: «من تلفظ بوریس جانسون را یک تحریک می داند» بنابراین من از بوریس جانسون درخواست می کنم و می گم که شما نیاز به آرامش دارید و نیاز فوری به تغییر روش های خود را از ... با مهاجران برخورد می کنند."

این در نظر سنجی جدید YouGov نشان داد که 71 درصد از بزرگسالان بریتانیا یی از ایده نیروی دریایی سلطنتی گشت زنی در کانال انگلیسی برای جلوگیری از عبور مهاجران پشتیبانی می کنند.

همچنین همین بررسی نشان داد که ۶۹ درصد از بزرگسالان از نیروی هوایی هوایی نیروی هوایی اسرائیل که با نیروی مرزی در کانال کار می کند پشتیبانی می کنند.

در روزهای اخیر هواپیماهای نظارتی جستجو و نجات نیروی دریایی سلطنتی استفاده شده اند، اما نیروی دریایی سلطنتی با وجود درخواست کمک از پریتی پاتل، هنوز کشتی ها را به کانال انگلیسی اعزام نکرده است.

شهردار کاله خواستار فراخوان گروه های کمپین حقوق پناهندگان در بریتانیا شده است که خواستار دولت آقای جانسون برای تمرکز بر ایجاد راه امن تر، قانونی برای پناهجویان است.

خانم بوچارت گفت دولت فرانسه نباید به درخواست های بریتانیا برای اقدامات قوی تر اجرای مرز ها در سواحل فرانسه "تسلیم" شود. "فقط با استواري و ايستادن به چيزي دست پيدا مي کني"

شهردار کاله ناتاچا بوچارت (گتای تصاویر)

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب