خرید آمازون اکو استودیو، دریافت اکو نمایش 5 و فیلیپس هونور به صورت رایگان - CNET

سارا تِو/سی نت روز دیگر ، بهترین خرید شروع به دادن دور اکو نمایش 5 با هر 3 قطعه Eero مش Wi -Fi روتر (و مع

توسط SALAMNEWWS در 26 مرداد 1399
09-amazon-echo-studio
سارا تِو/سی نت

روز دیگر ، بهترین خرید شروع به دادن دور اکو نمایش 5 با هر 3 قطعه Eero مش Wi -Fi روتر (و معامله هنوز هم در حال رفتن). اثبات مثبت است که آمازون همیشه بهترین مکان برای خرید اسباب بازی آمازون نیست، بهترین خرید تا به معامله حتی مضخرف امروز: خرید آمازون اکو استودیو بلندگو هوشمند قیمت معمول 200 دلار و دریافت اکو نمایش 5 به علاوه فیلیپس Hue A19لامپ هوشمند به صورت رایگان . این 34% از کل بسته نرم افزاری است اگر شما همه چیز را به طور جداگانه خریداری کرده اید، یا به این روش فکر کنید: 105 دلار از چیزهای رایگان وقتی که شما صرف 200 دلار.

اکو استودیو فروش قیمت کامل خود را از 200 دلار بیش از در آمازون -- بدون freebies -- بنابراین این یک معامله بسیار جذاب است. استودیو اکو خود را به دست آورده علائم بالا در بررسی CNETخود را ، با Ty Pendlebury نتیجه گیری که "آمازون اکو استودیو تولید ابر ترسناک صدا که با این نسخهها کار بزرگ با فیلم های اکشن و سبک های بزرگ موسیقی. این ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های, از جمله دالبی Atmos, اتصال عالی و قلاب تلویزیون آتش, برای قیمت نسبتا مقرون به صرفه." بنابراین جفت که "قیمت نسبتا مقرون به صرفه" با نمایش اکو 5 -- معمولا در 90 دلار قیمت -- و نور فیلیپس Hue و شما قطعا در کسب و کار.

استودیو اکو بلندگوی درجه audiophile نیست، مطمئن باشید، اما این بهترین است که آمازون در خط بلندگوی هوشمند خود منتشر شده است، و ترکیب آن از ویژگی های صوتی و کمک آن را به ارزش واقعا خوب است. نمی دونم چرا بهترین خرید در حال حاضر خیلی سخاوتمندانه است -- جنگ با آمازون؟ عظیم بیش از حد از نمایش اکو 5s؟ -اما من شکايت نمي کنم.

برای اطمینان از این که شما واقعا گرفتن همان معامله من صحبت کردن در مورد، به بهترین خرید صفحه محصول، پایین رفته و کمی گسترش بخش بررسی اجمالی. مطمئن شو که شامل نمایش اکو و نور هو و یا آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و مطمئن شوید که هر سه مورد در صفحه چک کردن نشان داده می شود. این معامله می تواند در هر زمان به پایان برسد، بنابراین من هیچ قولی نمی دهم که آن را هنوز هم در آینده در هفته است.

مقاله ٔ این مقاله برای اولین بار در اوایل هفته منتشر شد.


تیم معامله CNET وب را برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر از آن را می خواهد. خرید های بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و بررسی صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، خارج از بازار، آمازون و بیشتر. پرسش در مورد وبلاگ ارزان اسکیت؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de