ساختمان CNET یک نفر در یک زمان - CNET

Jason Hiner/CNET این داستان بخشی از CNET در 25جشن ربع قرن از صنعت فن آوری و نقش ما به شما گفتن داستان خود را

توسط SALAMNEWWS در 8 تیر 1399
CNET logo sign
Jason Hiner/CNET
این داستان بخشی از CNET در 25جشن ربع قرن از صنعت فن آوری و نقش ما به شما گفتن داستان خود را.

یادداشت سردبیر: به عنوان بخشی از ما 25th birthday ما در حال انتشار یک سری از مهمان ستون از سابق CNET رهبران سردبیران و خبرنگاران. شما پیدا کنید Halsey جزئی زیستی زیر.

CNET بود به معنای واقعی کلمه یک ایده مضحک زمانی که آن آغاز شده: یک ad-پشتیبانی از سرویس های آنلاین با محتوای مکمل یک "کانال تلویزیونی" اجرا شده توسط افرادی که می دانستند هیچ چیزی در مورد تلویزیون. اما آن را نیز تا به حال یک شات در موفقیت به دلیل شما می توانید ببینید هیجان در محتوای چشم انداز ما ایجاد شده است.

ایده من برای CNET آمد پس از من ساخته شده یکی از اولین شبکه های داخلی در سال 1990 برای مریل لینچ در نیویورک است. من پرشور خواننده مجلات کامپیوتر و از آنها آغاز شد. اما در سال 1993 به عنوان AOL بود شروع به را خاموش و من متوجه شدم که من نیاز به ساخت یک نوع جدید از شرکت رسانه ای است که در ترکیب اشتیاق من برای فن آوری رسانه ها با مهارت های من در ساختمان "ابرمتن" محتوا امروز به نام HTML.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: یک نگاهی به راه اندازی CNET.com

1:22

در آن زمان همه احساس بسیار دلهره آور است. من نوشته بودم 100 صفحه طرح کسب و کار تا به حال یکی دیگر از 100 صفحه سند توصیف خدمات آنلاین ما خواهد ساخت. اگر مردم به من در زمان به طور جدی چون من تا به حال یک چشم انداز روشن برای جایی که من دیدم فناوری قرار بودمن تا به حال یک مقدار بسیار محدودی از بودجه.

برت پیرس/CNET

به عنوان من در ایجاد این همه مطالب عالی اولین $100,000 من می خواهم مطرح شده رفت و سریع است. من کاملا انجام شده و من تو را دیدم هیچ راهی خارج اما پس از آن من شروع به صحبت کردن با یک همکار دانشگاه ویرجینیا فارغ التحصیل نام شلبی بانی بود که به خوبی انجام می دهند در نیویورک صندوق های تامینی. او این ایده را دوست داشت و من حدس می زنم, عشق من, چرا که در یک افسرده جمعه با من یک آخر هفته دور از تماس آن واریز شده Shelby سیمی $50,000 در حالی که او در تعطیلات است.

به سان فرانسیسکو

در ژانویه سال 1994 من نقل مکان کرد به سان فرانسیسکو از نیویورک با دو نفر دیگر از کارکنان. ما در بر داشت یک ساختمان در 150 شاه بلوط خیابان-در کسانی که pre-dot-com روز, سان فرانسیسکو تا به حال 18% دفتر میزان فرصت های شغلی -- که تا به حال در یک فضای باز است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک استودیو. به روشنی در این زمان من هرگز استفاده از یک صفحه اصلی دوربین بسیار کمتر عمل استودیو تلویزیون.

halsey-minor

CNET بنیانگذار Halsey جزئی

Halsey جزئی

کار من در آن زمان و آن را هنوز هم به احتمال زیاد من بهترین مهارت پیدا کردن مردم است. بنابراین من رفت و پس از یک احترام TV اجرایی کندال Wendell که می خواهم نقش مهمی را در شروع شبکه فاکس و دیگر شناخته شده تلویزیون خواص. ما او را با اعتقاد به این مدل رسانه های آینده بود و او به ما پیوسته در حال حرکت به سان فرانسیسکو از لس آنجلس. من قادر به متقاعد کردن Jonathan Rosenborg که زد این گروه رسانه ای در Bellcoreبرای تبدیل شدن به من CTO و من استخدام بهترین گرافیک شرکت در جهان شکل پنج ضلعی برای ایجاد CNET آرم. من حتی استخدام سابق MTV video تولید کنندگان برای انجام یک "چشم انداز نوار."

مردم فکر می کنم از CNET برای محتوااما وجود دارد مقدار زیادی از جادویی فن آوری در پشت راه ما بود همه چیز. یکی از مشکلات ما تا به حال با چاپ و نشر در آن زمان این بود که هیچ بسته های نرم افزاری وجود داشته برای انجام web publishing. وجود ندارد تنها وب سایت در اینترنت که متصل به پایگاه داده-و ما ایجاد یک پایگاه داده از محتوا. همه از این وب سایت تا به حال محتوای استاتیک است که برنامه ریزی شده بود ، من به جاناتان شش ماه برای ساخت یک پویا, راه حل و بنابراین او ایجاد اینترنت را ابزار برای اولین بار به انتشار صفحات است که می تواند تغییر بر اساس یک پایگاه داده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: جشن 25 سال از CNET

3:58

رشد و رفتن عمومی

سپس در ژوئن سال 1996 مورگان استنلی در زمان ما ، زمانی که نت اسکیپ رفته بود در سال 1995 آن را به حال تبدیل شدن به یک پدیده فرهنگی. سرمایه گذاران با توجه به اینترنت, بنابراین ما به سرعت شروع به جمع آوری پول های خصوصی برای خود ما IPO. پس از نت اسکیپ و یاهو که نیز تا به حال یک IPO در سال 1996ما یکی از اولین شرکت های اینترنتی به عمومی. ما مطرح 25 میلیون دلار است که به نظر نمی رسد تعداد زیادی امروز.

1990s, معمولا شناخته شده به عنوان "حباب اینترنت" احساس مانند یک تلویزیون نشان می دهد بازی چهار بار سریع به جلو. همه چیز سریع اتفاق افتاد. معاملات سریع اتفاق افتاد. افراد استخدام شده بودند سریع. مردم ترک شغل خود را سریع. مردم سرمایه گذاری سریع. سهام بالا رفت و سریع است. آن را بسیار خسته کننده در تلاش برای اجرای یک شرکت است که می تواند جذاب برای صنعت اما دیدار با آرمان های ما.

این بود که پس از تمرکز اولیه ساخت سیستم های داخلی ما بهتر و بهبود هر جنبه ای از کسب و کار ما بنابراین ما می تواند بهترین شرکت ممکن است با ماموریت ما ارائه همه چیز مربوط به محاسبات تحت یک نام تجاری. من می خواستم یک شرکت است که می باید حق اخلاق و زنده ماندن تا زمانی که دیگران سقوط از هم جدا. بیست و پنج سال بعد CNET پر رونق است و این اخلاق دست نخورده است.

Halsey جزئی بنیانگذار CNET و به عنوان مدیر عامل شرکت تا سال 2000 زمانی که او در سمت چپ این شرکت. امروز او مدیر عامل LivePlanet.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن