بریتیش ایرویز خلبانان برای رای دادن در معامله بیش از کار و کاهش دستمزد ردیف

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 3 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اتحادیه مقامات رسیده اند یک معامله با بریتیش ایرویز' مدیریت و افتتاح یک, مشاوره در میان خلبانان برای رای دادن بر روی یک کار حفاظت از بسته بندی.

انگلیسی Airline Pilots Association (Balpa) گفت: این توصیه که آن 4,300 قبول اعضای جدید این بسته که شامل کاهش پرداخت با شروع از 20 درصد و حدود 270 "افزونگی اجباری". این اتحادیه انتظار دارد که داوطلبانه اقدامات کاهش به ادامه کاهش این تعداد.

معامله رسیده بود پس از سه ماه مذاکرات با, BA, زیر هواپیمایی طرح در اوایل سال جاری به قطع 1,255 خلبان شغل به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس که نابود سفر هوایی میباشد.

طرح اولیه همچنین شامل یک "آتش و rehire" سیاست که شامل اخراج هزاران نفر از کارکنان و به طور بالقوه rehiring آنها را در یک موقعیت پایین تر. هفته گذشته شرکت هواپیمایی گزارش شروع به انجام این سیاست در میان آن از کابین خدمه بودند که در خدمت اعلامیه به قبول افزایش افزونگی بسته و یا خطر از دست دادن آن است.

این بسته جدید مذاکره با Balpa شامل داوطلبانه رفع مشکلات, معاملات, برگزاری, استخر 300 خلبانان باقی مانده به کار گرفته اما در کاهش پرداخت خواهد شد که آماده بازگشت به کار به عنوان تقاضا برای سفر هوایی میدارد تا دوباره axing "آتش و rehire" پیشنهاد.

برایان Strutton دبیر Balpa گفت: "این بسیار ناامید کننده است که ما در طول مذاکرات گسترده بریتیش ایرویز نمی خواهد قبول بسته کامل از mitigations ما مطرح است که باید اجتناب شود هر گونه ضرر و زیان کار در تمام و بدون هیچ هزینه به کارشناسی.

"به عنوان یک نتیجه وجود خواهد داشت برخی از افزونگی اجباری در میان خلبان جامعه است و یک ماده از پشیمانی. با توجه با این ناسازگاری ما با هم بهترین بسته بندی ما می تواند به ذخیره به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان امکان پذیر است."

BA خلبانان را تا پنجشنبه آینده به رأی در بسته.

یک BA سخنگو در بیانیه ای گفت: "ما به توافقی با ما خلبانان اتحادیه Balpa و تایید Balpa در حال حاضر انتخابات اعضای آن است.

"ما می دانیم این است فوق العاده دشوار است زمان برای ما خلبان جامعه و ما می خواهم برای تشکر از Balpa نمایندگان خود را برای کار سخت و خستگی ناپذیر تلاش برای تعامل و پیدا کردن راه حل برای نجات به عنوان بسیاری از خلبان شغل به عنوان امکان پذیر است."

بین المللی هواپیمایی که صاحب BA استقبال اخبار.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن