انگلیس در معرض خطر تبدیل شدن به فرهنگی بایر' با تعطیلی گسترده و زوائد آن در بخش هنر نمایندگان مجلس هشدار می دهند

بریتانیا چهره تبدیل شدن به یک "فرهنگی بایر" با گسترده تئاتر تعطیلی و افزونگی جرم در هنر به دلیل وزیران عمل کرد

توسط SALAMNEWWS در 2 مرداد 1399

بریتانیا چهره تبدیل شدن به یک "فرهنگی بایر" با گسترده تئاتر تعطیلی و افزونگی جرم در هنر به دلیل وزیران عمل کرده و خیلی دیر به این صنعت کمک از طریق همه گیر نمایندگان مجلس هشدار داده اند.

در یک گزارش جدید, عوام, دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) کمیته ادعای دولت همواره موفق به تشخیص مقیاس "تهدید وجودی" مواجه انگلستان نهادهای فرهنگی در طول coronavirus بحران است.

با وجود های اخیر اضطراری تزریق £1.57 میلیارد دلار توسط وزارت خزانه داری به گالری تئاتر, سالن های موسیقی و سایر نهادهای فرهنگی این کمیته اضافه شده و آن را "تاسف" این صندوق در زمان بسیار طولانی را اعلام کند.

در حالی که استقبال از هنر بسته بندی, نمایندگان مجلس گفت: به عنوان یک نتیجه از عدم قطعیت "خیلی دیر شده بود برای بسیاری در این بخش و بر خود را نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از افزونگی جرم و دائمی بسته شدن از فرهنگ ما زیرساخت ها است."

"هر سال بیشتر مردم با حضور در تئاتر از رفتن به لیگ برتر فوتبال و در عین حال در حالی که تلاش های قابل توجهی شده است به رزومه حرفه ای فوتبال, دولت نقشه راه برای زمانی که تئاتر را بازگشایی شده است مبهم و آهسته آمدن است."

صندلی این کمیته و نماینده محافظه کار مجلس جولیان نایت اضافه شده: "ما در معرض خطر هستند اگر ما را از تبدیل شدن به یک بیت از یک فرهنگی بایر.

"ما یک رهبر جهان وقتی که می آید به فرهنگ و آسیب هایی که در حال انجام است ... اگر آن را با اطمینان و بی درنگ خطاب می تواند منجر به تخریب گسترده ما فرهنگی و ورزشی و زیرساخت ها است."

با توجه به مدارک و شواهد ارائه شده به این کمیته که راه اندازی آن تحقیق تاثیر Covid-19 دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش بخش در کل از دست دادن درآمد برای تئاتر است و انتظار می رود در اطراف £630m. "هفتاد درصد از تئاتر و شرکت های تولید خطر بیرون رفتن از کسب و کار تا پایان سال با بیش از £300m از دست رفته در جعبه دفتر درآمد در 12 هفته اول از مستند" این گزارش گفت:.

موسیقی مکانهای اعتماد تخمین زده است که متناوب 93 درصد از مردمی سالن های موسیقی صورت دائمی بسته شدن "با 86 درصد از سالن های گزارش است که هسته آنها تهدید ناشی از ناتوانی در پاسخگویی تجاری اجاره مطالبات".

نمایندگان مجلس در این کمیته هشدار در پاسخ به Covid بحران توسط وزارت فرهنگ دیجیتال در رسانه های ورزشی شده است مانع از آن صرف قدرت – با یکی از کوچکترین بودجه کلمبوس بخش است.

آنها همچنین اصرار دولت برای تمدید کاهش مالیات بر ارزش افزوده در فروش بلیط برای تئاتر و موسیقی زنده سالن برای سه سال آینده و وزیران به انتشار یک "زودتر از" تاریخ برای بازگشایی سالن های هنرهای نمایشی. نمایندگان مجلس نشان می دهد که وزارت خزانه داری باید گسترش coronavirus کردند طرح برای تحت تاثیر قرار کسب و کار تا زمانی که تجمع جرم در حال بار دیگر مجاز است.

ژوئیه و اوت کلیدی هستند از نظر سازماندهی کریسمس, فصل, گزارش, گفت:, که به معنی "ادامه داد: عدم اطمینان در مورد بازگشایی می تواند عواقب ویرانگر فراتر از پایان این سال".

آقای نایت اضافه شده انگلستان است "شاهد بزرگترین تهدید برای ما چشم انداز فرهنگی در یک نسل" ادعا: "شکست دولت به سرعت وارد عمل شده است به خطر انداخته آینده از موسسات هستند که بخشی از زندگی ملی ما و معیشت از کسانی که برای آنها کار می کنند."

"ما گزارش امتیاز به یک گروه است که درمان به عنوان یک 'سیندرلا' توسط دولت وقتی که می آید به هزینه های, با وجود سهم عظیم DCMS بخش را به اقتصاد و ایجاد شغل است."

با اشاره به اعلام این خبر توسط وزیر فرهنگ الیور Dowden برای تزریق پول نقد به تلاش صنعت, آقای شوالیه رفت: "ما می توانید ببینید که اثر مخرب است که تا به حال در نیرومندی و توانایی این مناطق برای بهبود یافتن از Covid بحران است. £1.57 میلیارد پشتیبانی خوش است اما برای بسیاری از کمک آمده است بیش از حد دیر است.

"ما مصرانه از دولت برای عمل به توصیه های ما برای تشخیص ارزش این بخش ارائه و تصور کنید که چقدر bleaker نتیجه برای همه بدون بقای خود است."

رونمایی از طرح پیش از این در ماه جولای بوریس جانسون گفت: پول کمک خواهد کرد که حفاظت از این هنر برای "نسلهای آینده" و اطمینان از کسب و کار می تواند شناور ماندن – با وجود هنوز هم قادر به باز کردن درهای خود را.

یک DCMS سخنگو گفت: "ما مخالف با این کمیته ، ما کار کرده اند با فوریت روز در, روز از زمان شروع این بیماری همه گیر در ارائه پشتیبانی برای مشتریان بخش و برنامه ریزی برای بازگشایی آنها را با خیال راحت.

"هزاران نفر از سازمان ها و صدها هزار شغل مشغول به کار در سراسر فرهنگ, هنر, گردشگری ورزشی و ذخیره شده توسط furloughing و وام های طرح های. مهمان نوازی و گردشگری شرکت نیز با کمک از یک سال و کسب و کار نرخ تعطیلات و £4bn کاهش در مالیات بر ارزش افزوده.

"ما £1.57 میلیارد دلار سرمایه گذاری است که بزرگترین تا کنون یک تزریق پول نقد به فرهنگ در این کشور است. ما همچنین کار با اسلحه ما-طول بدن اضافی اضطراری و بسته های ارائه شده میلیاردها دلار در حمایت از سازمان های خیریه برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز. ما پاسخ در جزئیات به انتخاب کمیته گزارش در دوره به دلیل."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن