Brexit: خارجی کارکنان مراقبت داده می شود ویژه ویزا برای حرکت به انگلستان به سهولت نیروی انسانی بحران ترس

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 22 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خارجی مراقبت از کارگران داده خواهد شد و ویژه ویزا برای حرکت به انگلستان به سر ترس از جان گذشته کمبود نیروی انسانی زمانی که مبارزه با تروریسم در اروپا به اتمام است در عمده دولت U-نوبه خود.

Priti پاتل خواهد شد در روز دوشنبه پرده جدید "بهداشت و مراقبت ویزا" حق کارگران مهاجر به سرعت در مسیر کاهش قیمت اجازه را به کار ارائه می دهد و حمایت از حرکت در اینجا با خانواده های خود.

دبیر خانه قبلا گفت: این امر می تواند یک بیمه خدمات درمانی ویزا تنها جرقه تظاهرات که کارکنان مراقبت – در میان قهرمانان این بیماری همه گیر کوروناویروس – خواهد بود بسته.

بدون قواعد خاص خود را پایین پرداخت معنی است که آنها را سقوط ناپاک از پست Brexit حقوق و دستمزد آستانه £25,600 برای بسیاری از کارگران به دنبال ورود به بریتانیا از ژانویه آینده.

پادشاه صندوق اتاق فکر به حال با اشاره به 122,000 مراقبت های اجتماعی پست های خالی شغلی – در زمانی که یکی در شش کارکنان غیر انگلیسی – هشدار وزیران به اجازه استخدام بین المللی سقوط کردن یک صخره".

دفتر خانه است و در عین حال به انتشار جزئیات این تغییر سیاست اما مستقل می داند "مراقبت ارشد کارگران" در حال حاضر واجد شرایط برای ویزا.

کارولین Nokes بود که در میان نمایندگان مجلس محافظه کار هل دادن دولت به زمین گفت: "این افسانه است اخبار برای مراقبت بخش است که بیش از حد اغلب سیندرلا خدمات.

"من مشتاقانه منتظر جزئیات رو به جلو در آینده است که نشان می دهد چگونه از آن آسان خواهد بود برای کارفرمایان و کارکنان به استفاده از این مسیر جدید است."

و استفان هموند دیگر وزیر سابق گفت: "من خوشحال بود ما رو بیمه خدمات درمانی معافیت در سال گذشته محل, اما این بحران نشان داده است که وجود مشکلات واقعی با مراقبت های اجتماعی اگر ما قرار نیست چیزی را در جای خود."

زمانی که پیشنهاد قوانین جدید مهاجرت پرده برداری شد و در فوریه, اجتماعی, مراقبت از مطالعه خارج یک لیست از کمبود مشاغل با بیشتر ملایم دستمزد کف به عنوان کم £20,480.

معلوم نیست چه آستانه در حال حاضر خواهد بود برای مراقبت از کارگران اما – حتی با کارکنان ارشد درآمد تحت £20,000 -- آن را تقریبا به طور قطع باید قطع شود به ویژه ویزا سیستم موثر است.

سوزی بیلی پادشاه صندوق هشدار داد حتی کمک های اضافی با ویزا ممکن است برای جبران سخت تر قوانین مهاجرت.

"این اطلاعیه به نظر می رسد خوش آمدید به رسمیت شناختن است که بخش مراقبت های اجتماعی و همچنین بیمه خدمات درمانی است که به شدت متکی به خارج از کشور کارگران برای مراقبت از همسر و افراد آسیب پذیر نیاز به حمایت" او گفت:.

"در حالی که سریع ردیابی و ارزان تر ویزا برای بهداشت و مراقبت از کارکنان یک گام مثبت آنها هنوز هم نشان دهنده هزینه اضافی و موانع حرفه ای از کشورهای اروپایی که قبلا می تواند حرکت به انگلستان آزادانه."

مهاجرت لایحه در حال حاضر در مجلس به تصویب قوانین جدید که به جای حرکت از شهروندان اتحادیه اروپا که مبارزه با تروریسم در اروپا انتقال دوره به پایان می رسد در 31 دسامبر.

مهاجران از هر نقطه در جهان مورد نیاز خواهد بود به صحبت می کنند زبان انگلیسی به "B1" سطح کسی را قادر می سازد برای باز کردن یک حساب بانکی و یا مقابله با "اکثر مواقع" در خانه محل کار و یا اوقات فراغت.

و بیشتر انتظار می رود به شارژ حدود 1200 پوند برای ویزای کار و یا £900 در کمبود شغل – همان هزینه پرداخت شده توسط non-اتحادیه اروپا در حال حاضر.

روز دوشنبه خانم پاتل نیز تایید می کنند که دانشجویان بین المللی اجازه خواهد داشت برای ماندن در بریتانیا به مدت دو سال پس از تکمیل مطالعات خود و یا سه سال برای کسانی که با مدرک دکترا.

و یک "جهانی استعداد طرح" اجازه خواهد داد که بسیار ماهر دانشمندان و محققان برای آمدن به انگلستان بدون پیشنهاد کار.

"بریتانیا برای کسب و کار باز و آماده برای استقبال از بهترین و درخشان ترین استعداد جهانی" خانه وزیر گفت.

"در حال حاضر ما به سمت چپ و اروپا با ما به از بند باز کردن این کشور را به پتانسیل کامل و پیاده سازی تغییرات ما نیاز به بازگرداندن اعتماد به سیستم مهاجرت و تحویل جدید عادلانه تر محکم تر و مهارت-led سیستم از 1 ژانویه 2021."

نیک توماس-Symonds, سایه, صفحه اصلی, وزیر گفت: "ما در مورد مداقه قرار دادن طرح در ویزا بسیار دقت کنید.

"دولت با عجله از طریق مهاجرت قوانین با جزئیات کمی در وسط یک جهانی همه گیر. وجود دارد نگرانی واقعی است که این باعث خواهد شد که عمده مشکلات ما برای بیمه خدمات درمانی و مراقبت از ما بخش."

قوانین جدید آمده میان تمدید فشار بر دولت برای جلوگیری از به تاخیر انداختن در برنامه به اندازه کافی صندوق مراقبت های اجتماعی با انتشار آنها در عرض یک سال است.

در ماه ژوئیه گذشته به عنوان او وارد خیابان داونینگ آقای جانسون اصرار او تا به حال یک "طرح روشن به هر فرد مسن تر عزت و امنیت آنها سزاوار".

اما در ماه ژانویه او اعتراف کرد هیچ ready-to-go بسته نجات به جای گفتن عمل خواهد بود گرفته شده برای مقابله با اذعان بحران "در این مجلس" – آن را تا سال 2024.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب