شجاع دنیای جدید در طاووس سرد ناکجاآباد در Ikea خاکستری - CNET

Alden Ehrenreich بررسی دنیای جدید است. NBC/طاووس زمانی که من برای اولین بار جزئیات آلدوس هاکسلی معروف 1932 رم

توسط SALAMNEWWS در 27 تیر 1399

Alden Ehrenreich بررسی دنیای جدید است.

NBC/طاووس

زمانی که من برای اولین بار جزئیات آلدوس هاکسلی معروف 1932 رمان دنیای قشنگ نو, من انتظار چیزی fusty و از مد افتاده است. من برای آماده نیست چگونه scathingly مستقیم یا unsettlingly تاریک آن بود و هنوز هم امروز است.

این تلویزیون جدید سازگاری موجود در NBC پخش آنلاين خدمات طاووسدوباره بررسی داستان برای یک عصر مدرن. آن را قطعا می افزاید: یک خط تیره از لعن لمس خشونت برخی از Radiohead و یک بار از مردم گرفتن کیت خود را خاموش. اما آن را فاقد برخی از صراحت. خدمتکار داستان در مورد تبعیض جنسی. بدیهی است که در مورد نژاد پرستی. Westworld در مورد روبات ها در کلاه کابوی. شجاع دنیای جدید است که در مورد مهندسی ژنتیک است اما آن را نیز در مورد تهویه اجتماعی و بیش از دارو و یا از دست دادن صمیمیت یا احتمالا فناوری و نظارت و همچنین شاید سوسیالیسم بد است ؟

آلدوس هاکسلی را داغدار رمان قبل از جورج اورول 1984 و ارائه نوعی از سمت تلنگر به اورول بدنام ناکجاآباد. اورول تصور وحشیانه توتالیتر آینده و حتی امروز اشاره ای به برادر بزرگ است که هرگز دور به عنوان دولتهای خودکامه به جلو می آیند. هاکسلی در ضمن تصور جهان از سرکوب به جای ظلم جهانی که در آن همه ما بیش از حد خوشحال بود و پریشان از ما انقیاد. در حال حاضر نزدیک به یک قرن, قدیمی, هاکسلی چشم انداز بود شاید بیشتر prescient که ما در خواب راه رفتن به یک دنیای جدید از خود ما است.

اما این واقعیت باقی می ماند: هاکسلی چشم انداز تا حدودی گسترده به خصوص در مقایسه با خدمتکار داستان یا 1984 و یا دیگر dystopian خیالات. با رسم در تمام کتاب های مختلف, تم, تلویزیون اقتباس قطعا می اندازد تا سوالات جالب و subtexts. اما که همچنین باعث می شود آن را کمی unfocused. من تلاش برای تقلیل: این نسخه از شجاع دنیای جدید است جذب خونتان قانع کننده و زیبایی تولید می شود. آن را حتی خیلی خنده دار است. سازندگان شامل showrunner دیو وینر (بازگشت به خانه Fear The Walking Dead); مدیران اوون هریس (Black Mirror) و الن Kuras (چتر آکادمی); و طنز پاپ هنر Grant Morrison; و آنها هنر و صنعت پیچیده نگران کننده آینده -- و سپس شما خارش به burn it down.

مطمئن شوید که آن را به عنوان جسورانه و یا به عنوان بی پروا و یا به عنوان اعلانی به عنوان دیگر اخیر روشن فکر sci-fi را نشان می دهد که یک چیز بد نیست. آن را فقط مبهم به جای بی پروا انجام شده تا حد زیادی با شخصیت و نه مفهوم.

داستان آغاز می شود در لندن که در آن هیچ حریم خصوصی هیچ خانواده و تک همسری. همه بسیار خوشحال است. که به دلیل haughtily احساس نخبگان این جامعه قبول استبدادی سلسله مراتب و در کل عدم وجود آزادی های شخصی در ازای فن آوری خرده ریز, خلق و خوی تغییر مواد مخدر و نئون روشن با بیحوصلگی حرف زدن در مجالس. این بیت در واقع نمی تا بد... منظورم اینه که نیاز به حفظ حریم خصوصی زمانی که شما می توانید یک augmented reality تماس با لنز ؟ که به آزادی نیاز دارد زمانی که شما می توانید نئون با بیحوصلگی حرف زدن در مجالس ؟ ببینید -- این است که چگونه آن سرخی بر شما.

همه خوشحال در دنیای جدید است.

NBC/طاووس

اما نه همه خوشحال است در این دنیای جدید است. حساس بوروکرات برنارد است متعجب و متحیر که چرا یک کلون هواپیماهای بدون سرنشین کارگر خواهد پرش از ارتفاع بزرگ. نا امید دانشمند لنینا شگفتی اگر اجتماعی siloing مردم توسط DNA خود را یک نی نی ناعادلانه است. آنها شروع به کشف شجاعانه رونده ایده های مانند داشتن رابطه جنسی نه در همه زمان ها و شاید حتی, کاهش, کردن رنگی شاد و قرص. است که تا زمانی که یک سفر خارج از خود را زیبا حباب معرفی آنها را به وحشی جایگزین -- به طور خاص یک وحشی به نام جان.

جان است که توسط Alden Ehrenreich که به تازگی پخش شده جوان هان سولو. به یک معنا او ما ربات قاتل بالقوه جرقه است که می تواند همه چیز را رایت پایین اما با وجود Ehrenreich را سوختن شخصیت چیزی است که از یک سایفر. در نیمه اول این فصل جان گرفتار در حوادث طوفان-پرتاب اقدامات و برنامه های دیگران انگیزه خود را به عنوان سفید را به عنوان خود را بیان. همان درست نیست از مادر آشفته و مست با haunting backstory. این صحنه سرقت بازیگر بازی خالی از سکنه این شخصیت احتمالا نگاه آشنا, اما, ممکن است شما یک دوم برای ایجاد اتصال هنگامی که شما ببینید دمی مور نام در اعتبارات است.

برای اولین بار در چند قسمت به طور عمده انجام شده توسط ناراضی, زن و شوهر, بازی های برگزار شده توسط Jessica Brown Findlay او نورانی سرکار علیه از Downton Abbey و هری لوید, قبلا یک صحنه-یک ظاهر طراحی شده تبه کار در دکتر. Suave و براق در understatedly, مربوط به اینده, کمد, آنها را مدیریت برای پیدا کردن بشریت در این شیک apparatchiks بخش, الهام بخش, همدردی همانطور که ما یاد بگیرند که از عیوب خود در "کامل" جهان است.

در این ریز متعادل آینده همه در طلب آن به یک حالت عاطفی به عنوان سطح و سفید به عنوان یک طبقه بتن. که منعکس شده در نمایش واقعی کف و دیوار و لباس. در لباس ناشناس خاکستری و بژ مناسب شخصیت رانش میان فولاد و بتن مجموعه که مانند یک WeWork و زندان همه در همان زمان. همه چیز را خاکستری از یک Ikea مبل یا یک سنگ قبر.

همانطور که در بسیاری از sci-fi را نشان می دهد طراحی و تولید می کند بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین ماهرانه فرو بردن شما را در زیبا اما خالی جامعه است. انجام نگرفته و در عین حال زیبایی قابل توجه است یادآور Gattacaیک فیلم به وضوح توسط الهام Brave New World ژنتیک اضطراب نیز استفاده می شود مبهم یکپارچهسازی با سیستمعامل به اینده طراحی به آن sci-fi, پیش بینی احساس می کنم هر دو به موقع و بی انتها است.

کوتاه انگلیسی لهجه و محافظه کار یک ظاهر طراحی شده همچنین dystopian جامعه hark در بازگشت به قرن بیستم انگلستان که در آن کتاب نوشته شده بود. CG سوت و زنگ اضافه کردن برش لبه اضافی به هاکسلی چشم انداز از جمله لنزهای تماسی اتصال همه در یک سرزده شبکه های اجتماعی است. طنز!

همه چیز بسیار متفاوت در خارج از جامعه حباب. فقط برای ضربات دارو جدید worlders خود را ترک ضد عفونی کننده جامعه به پرش بر روی یک موشک و پرواز به طرف دیگر از جهان که در آن آنها می توانند تجربه نتراشیده لرزش به اصطلاح "Savage زمین." این پیاده روی در سمت وحشی است بدسم پارک gawking در بدبختی کسانی که پشت سر آینده پر از scuzzy denizens که لباس در لباس های رنگارنگ و عمل خود را لذتبخش رفتار بدوی برای آموزش و پرورش و titillation از بازدید از جدید worlders. خود را فاسد, پیر دنیا است که همه چیز شجاع دنیای جدید نیست: روستایی و سنتی و بسیار آمریکایی است.

وجود دارد پژواک Westworld در این دو جهان با هم تداخل دارند. یکی از آینده است که به نظر می رسد مانند آینده و از سوی دیگر احساس می کند متوقف شده در حال حاضر. این یک بازی سرگرم کننده کنتراست اما یک بار دیگر لبخند قضیه به معنی شجاع دنیای جدید فاقد شور و هیجان بسیار گرم از صفحه نمایش در Westworld. در HBO را sci-fi غربی وجود دارد یک روش ساده و مستقیم تنش: زمانی که روبات ها رفتن را تلنگر ؟ شجاع دنیای جدید کمتر است فوری. و یا آن را به نفع شک بیشتر مبهم است. حداقل آن را آسان تر به دنبال از Westworld مغز-wrecking جدول زمانی. اما حتی با وجود این breadths از تم کاوش وجود دارد برخی از شکاف. در درجه اول زمانی که یک داستان معاملات با نابرابری ژنتیک و به اصطلاح "اسلاميست" آن را احساس می کند مانند یک خودنمایی حذف به هیچ مستقيم اذعان مسابقه در جهان داستانی.

آن را قطعا زمان مناسبی برای sci-fi کلاسیک آمدن به صفحه نمایش. خدمتکار داستان در حال حاضر مطرح نوار برای تلویزیون (به ثمر رساند و یک ضربه برای Hulu). Denis Villeneuve را در تپه است که به زودی به عنوان تلویزیون اپل حماسه نسخه از ایزاک آسیموف در سری بنیاد و شجاع دنیای جدید احساس می کند مانند یک پرده بیدار کننده برای کسانی که در آینده سازگاری. آن را به خوبی ساخته شده و فکری سازگاری حتی اگر آن را می تواند یک کمی شجاع.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در ماه ژوئیه سال 2020

3:50tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب