بوز Sleepbuds 2 بیدار از کابوس باتری، تازه - CNET

Sleepbuds 2 کشتی اکتبر 6 و هزینه $ 249.بوز طرفداران Sleepbuds بوز شادی: earbuds خواب مورد علاقه خود را در یک م

توسط SALAMNEWWS در 1 مهر 1399

Sleepbuds 2 کشتی اکتبر 6 و هزینه $ 249.

بوز

طرفداران Sleepbuds بوز شادی: earbuds خواب مورد علاقه خود را در یک مدل نسل بعدی شامل "demonstrably بهتر پوشش سر و صدا،" با توجه به بوز. همچنین با دسته های جدیدی از محتوا برای مبارزه با ناتوانی خود را در استراحت آمده است. Sleepbuds 2 می رسند اکتبر 6 برای $250 (£ 230, AU $ 380), همان discontinued last year قیمت به عنوان Sleepbuds اصلی, که در سال گذشته پس از ماه ها شکایت مشتری با استناد به مسائل باتری متوقف شد.

در حالی که Sleepbuds کوچک 2 نگاه شبیه به سلف خود، آنها ترکیب طراحی آکوستیک و الکترونیک جدید همراه با محوطه جدید و راهنمایی. بوز باتری نقره ای-روی برش لبه خود را کاهش داده است که باعث تمام مشکلات به نفع یک باتری هیدرید نیکل فلزی معمولی تر شده است که به اندازه عمر باتری (۱۰ ساعت به جای ۱۶ ساعت) ارائه نمی دهد، اما باید قابل اعتمادتر باشد. بوز می گوید طراحی پرونده شارژ نیز بهبود یافته است.

مانند اصل، Sleepbuds جدید موسیقی نمی پخش و یا اجازه می دهد شما را به تماس. آنها به سادگی در اشکال مختلف از صدای سفید soothing لوله به ماسک از صداهای ناخوشایند مانند سر و صدای خیابان شهر بزرگ. آنها همچنین به شما اجازه تنظیم یک زنگ بیداری صبح است که شریک خواب خود را مزاحم نیست. در حالی که آنها لغو سر و صدا فعال ارائه نمی, مهر و موم تنگ خود را به طور منفعلانه سر و صدا محیط را کاهش می دهد.

طراحی کوچک آنها به شما اجازه می دهد تا به راحتی با آنها در گوش خود بخوابید، حتی در کنار شما. برخی از خواب آوران سبک -- از جمله یک کارمند CNET، اما من نام نمی برم -- آنها را ضروری و وحشت زده زمانی که بوز گفت که آنها را قطع می کند.

پرونده شارژ جديد .

بوز

Sleepbuds 2 دارای یک کتابخانه گسترده از محتوا، با سه دسته از صداها، از جمله 14 آهنگ ماسک سر و صدا، 15 "Naturescapes" و 10 "آرامش" است. تا 10 آهنگ را می توان بر روی جوانه ذخیره می شود (یک برنامه برای iOS و آندروید اجازه می دهد تا شما را به بی سیم انتقال آهنگ بر روی جوانه). Sleepbuds 2 مقاوم در برابر آب IPX4 هستند، که به این معنی است که آنها ضد چلپ چلوپ هستند.

من مشتاقانه منتظر تلاش Sleepbuds 2 و به خصوص کنجکاو که آیا آنها حتی راحت تر به پوشیدن. آنها ممکن است یک محصول طاقچه در مقایسه با گوشواره های بی سیم واقعی استاندارد QuietComfort Earbuds باشند -- بوز در نهایت در اواخر این ماه گوشواره های آرام ناراحت کننده جدید خود را آزاد می کند -- اما اگر شما یک خواب آور سبک باشید یا کسی که با یک خواب آور پر سر و صدا زندگی می کند، آنها می توانند در حال تغییر زندگی باشند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب