بوریس جانسون تحت فشار بیش از گزارش پلیس صحبت کرد و به Dominic کامینگز در مورد شکستن قفل قوانین

بوریس جانسون مواجه است تماس گونی ترین مشاور ارشد Dominic کامینگز پس از گزارش ها حاکی از بالا aide حال مسخره مس

توسط SALAMNEWWS در 2 خرداد 1399

بوریس جانسون مواجه است تماس گونی ترین مشاور ارشد Dominic کامینگز پس از گزارش ها حاکی از بالا aide حال مسخره مستند قوانین برای سفر به دورهام به خود منزوی از coronavirus.

پلیس گفته نزدیک آقای جانسون رئیس aide برای توضیح دولت مشاوره در برابر غیر ضروری سفر پس از او کشف شد برخی از 375km شمال پایتخت.

هیچ 10 تایید کرد که آقای کامینگز بود خود منزوی پس از توسعه علائم کروناویروس در پایان ماه مارس – مدت کوتاهی پس از او دیده می شد در حال اجرا از خیابان داونینگ زیر این خبر که آقای جانسون و مت Hancock زده شده بود توسط ویروس.

خیابان داونینگ شد و بارها و بارها در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد آقای کامینگز محل در این دوره اما نخست وزیر رسمی سخنگوی فقط می گویند که او "در تماس با شماره 10".

یک گزارش مشترک روزانه آینه و نگهبان در حال حاضر ادعا کرد که آقای کامینگز سفر کرده بود به خانه پدر و مادر در کانتی دورهام – با وجود دولت دستورالعمل به ماندن در خانه.

ادامه مطلب

آقای کامینگز شد بنا به گزارش دیده در ملک با پسر جوان خود را در 5 آوریل همان روز نخست وزیر در بیمارستان بستری شد با کوروناویروس.

رویت رخ داده است در همان روز که اسکاتلند افسر ارشد پزشکی کاترین Calderwood پایین پا بعد از مستند نقض قوانین به دیدار او خانه دوم.

پروفسور نیل فرگوسن, یکی از دولت های علمی مشاوران نیز مجبور به استعفا از پست خود پس از نقض ارشاد به دیدار او ازدواج عاشق.

آقا اد دیوی اقدام رهبر حزب لیبرال دموکرات گفت: "اگر Dominic کامینگز را شکسته است مستند دستورالعمل های او را مجبور به استعفا کرد. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است."

SNP وست رهبر ایان Blackford گفت: موقعیت بود "غیرقابل دفاع" اضافه کرد: "بوریس جانسون در حال حاضر باید نشان می دهد Domninic کامینگز درب – در غیر این صورت مردم خواهد شد و نتیجه گیری محافظه کاران بودند و بسیار مشتاق به ترک مستند زیرا آنها نیست زیر قوانین در وهله اول است."

یک کار سخنگو گفت: باید وجود داشته باشد "بسیار سریع توضیح" برای اقدامات خود را.

"دولت هدایت بسیار روشن بود: ماندن در خانه و بدون غیر ضروری سفر" سخنگوی گفت.

"مردم انتظار نداریم که وجود دارد به یک قانون برای آنها و دیگر حکومت برای Dominic Cummings. هیچ 10 نیاز به ارائه بسیار سریع توضیح برای اقدامات خود را."

خیابان داونینگ نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر اما دوستان آقای کامینگز گفت: "او نیست و از راه دور زحمت این داستان آن بیشتر خبر جعلی از نگهبان.

"وجود دارد و صفر فرصت را از او استعفا."

مستند قوانین پرده برداری شد توسط نخست وزیر در 23 مارس که گفت: "شما نباید از دیدن اعضای خانواده است که زندگی نمی کنند در خانه خود را.

"تنها استثنا این است که اگر آنها نیاز به کمک از جمله داشتن و یا خرید دارو کاهش یافته است."

در 27 مارس آقای جانسون نازل شده بود مبتلا به کوروناویروس. آقای کامینگز دیده می شد بی باک از هیچ 10 مدت کوتاهی پس از اعلام.

همسر او مریم ویکفیلد به تازگی نوشت: در این تماشاگر است که او شروع به احساس ناخوشی حدود 24 ساعت پس از او با عجله به خانه بود با او.

اما یک عضو از گزارش کشف Mr کامینگز در دورهام در 31 مارس و شکایت به پلیس.

یک سخنگوی دورهام پاسبانان گفت: "در سه شنبه, 31 مارس, افسران ما ساخته شده بودند آگاه گزارش می دهد که یک فرد تا به حال سفر از لندن به دورهام شد و در حال حاضر در یک آدرس در شهرستان.

"افسران تماس با صاحبان آن آدرس که تایید کرد که این فرد در سوال بود حاضر شد و خود منزوی در بخشی از خانه.

"در خط با ملی پلیس راهنمایی ماموران توضیح داد که به خانواده دستورالعمل در اطراف خود انزوا و تصریح کرد مناسب مشاوره اطراف سفر ضروری است."

همسایه و سپس بنا به گزارش خال خال Mr کامینگز در خانه پدر و مادر خود در 5 آوریل پس از شنیدن آبا انفجار از باغ.

همسایه که به نام گفت: "من شوک از زندگی من به من نگاه کرد و به دروازه و او را دیدم.

"یک کودک وجود دارد احتمالا او پسر کوچک در حال اجرا در اطراف در مقابل. من به رسمیت شناخته شده Dominic کامینگز او را بسیار متمایز شکل است."

آنها اضافه شده: "من واقعا ناراحت است. من فکر کردم آن را خوب برای شما به درایو تمام راه را تا به دورهام و فرار از لندن است.

"من sympathise با او مایل به انجام این کار اما افراد دیگر مجاز به انجام این کار است. این یک قاعده برای Dominic کامینگز و یک قانون برای بقیه از ما."

آقای کامینگز بعدی دیده می شود در خیابان داونینگ در 14 مارس که در آن او عکس ورود به ساختمان محکم ناهار بسته بندی شده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب