بوریس جانسون به اصرار انگلستان مصرف کنندگان به 'بیش از حد' که بارها بازگشایی در روز 4 ژوئیه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 13 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون است که به موضوع دادخواستی به انگلستان مصرف کنندگان به "بیش از حد" که بارها بازگشایی برای کسب و کار در روز شنبه پس از 15 هفته از مستند.

نخست وزیر خواهد شد بازگشت به 10 خیابان داونینگ تریبون عصر روز جمعه در احیای کنفرانس های مطبوعاتی برگزار شد روزانه تا هفته گذشته.

تماس خود را برای خویشتن می آید بعد از پلیس و شوراهای هشدار داد خطر در مقیاس بزرگ آشامیدنی منجر به اختلال و تفکیک اجتماعی فاصله شیوه که هنوز هم نیاز مردم به نگه داشتن دو متر از هم جدا مگر اینکه آنها در حال کاهش عمل مانند پوشیدن چهره پوشانده اند.

تیم کلارک پلیس متروپولیتن فدراسیون گفت که به اصطلاح "سوپر شنبه' بازگشایی بارها و رستوران ها می تواند "به عنوان مشغول به عنوان پلیس شب سال نو".

و خزانه شب گذشته در زمان پایین پست های رسانه های اجتماعی مردم را تشویق به "گرفتن نوشیدنی و بالا بردن شیشه ای" در روز 4 ژوئیه پس از آن برانگیخته و عصبانی میکند.

خزانه منبع بستری این گروه تا به حال ساخته شده است یک اشتباه با پیام گفتن مستقل: "ما از آن اشتباه در این توییت به سرعت برداشته شد."

آقای جانسون قبلا گفت که 4 ژوئیه را علامت انگلستان آینده "از خواب زمستانی" و گفت که نمایندگان از استراحتگاه ساحلی باید "نشان می دهد برخی از احشاء" و انجام بهترین خود را برای جذب revelers به شهرهای خود.

در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر است و انتظار می رود به ستایش کسب و کار برای قرار دادن در یک "تلاش قهرمانانه" را به مغازه ها بارها و رستوران ها امن برای مشتریان - و اضافه کرد: "ما باید آنها را اجازه نمی دهد".

او خواهد گفت: "فقط به عنوان زمانی که ما برای اولین بار قفل شده است و ما تنها موفق به بازگشایی اگر همه با هم کار می کند. چرا که ما نه از جنگل است.

"این ویروس هنوز هم با ما و سنبله در لستر نشان داده است که. اگر آن شروع می شود در حال اجرا خارج از کنترل دوباره دولت دریغ نخواهد کرد در میزنه روی ترمز و دوباره اعمال محدودیت."

او اضافه خواهد شد: "بنابراین همانطور که ما را در این گام بعدی ما بزرگترین گام در عین حال در مسیر بهبودی من اصرار انگلیسی عمومی برای انجام این کار با خیال راحت."

نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: "او گفت که او می خواهم برای دیدن مردم قادر به بیرون رفتن و لذت بردن از خود.

"او همچنین روشن ساخته است که همه نیاز به مراقب باشید هشدار باقی بماند و به دنبال هدایت است. هدایت وجود دارد به نگه داشتن همه سالم و امن برای کنترل گسترش ویروس و بسیار مهم است که همه به دنبال مشاوره و باعث می شود مطمئن شوید که آنها آن بیش از حد نیست."

آقای جانسون قبلا گفت که او به دنبال به جلو به کوتاه کردن مو در شنبه هنگامی که آرایشگران و آرایشگاه مجاز خواهد بود برای باز کردن درهای خود را, اما خیابان داونینگ تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا او می تواند بیرون رفتن برای یک نوشیدنی یا یک وعده غذایی است که شب.

پرسید که آیا آقای جانسون می خواهیم مردم را به استفاده از جدید خود را به آزادی در شنبه سخنگوی گفت: "مردم را تا ذهن خود را در دقیقا همان زمانی که آنها می خواهند به بیرون رفتن و لذت بردن از این واقعیت است که وجود دارد بخش هایی از اقتصاد باز هستند دوباره.

"وجود خواهد داشت مقدار زیادی از افرادی که از دست رفته اند که قادر به بیرون رفتن برای یک نوشیدنی یا یک وعده غذایی.

"ولی در کل مردم باید به یاد داشته باشید به دنبال قوانین و اطمینان حاصل شود که آنها آن بیش از حد نیست."

روزانه coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی از 10 خیابان داونینگ شد پس از متوقف 92 جلسات هفته گذشته با آقای جانسون گفت: آنها در حال حاضر خواهد شد از زمان به زمان هنگامی که دولت چیزی به خصوص قابل توجه به اعلام.

وزرای شانه ای بالا انداخت کارگری خواستار برقراری جلسات محلی مستند در لستر.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون اولین بار برای اعلام بازگشت به تریبون در روز پنج شنبه به توضیح برنامه های مدارس برای بازگشایی در ماه سپتامبر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن