اپل عینک: آنچه که ما انتظار داریم آنچه که ما فکر می کنم ما می دانیم - CNET

در نظر گرفتن یک نگاه در اپل و دیگر دستگاه های پوشیدنی می تواند نقطه به نقطه که در آن اپل, عینک می رویم. اسکات

توسط SALAMNEWWS در 1 خرداد 1399
apple-glasses-airpods-watch

در نظر گرفتن یک نگاه در اپل و دیگر دستگاه های پوشیدنی می تواند نقطه به نقطه که در آن اپل, عینک می رویم.

اسکات استین/CNET

اول آمد VR. پس از آن آمد یک موج از علیرضا هدست که قیمت بالا و پر از وعده های وحشی مخلوط دنیای واقعیت. اپل در حال حاضر به نظر می رسد آماده خود را جفت از عینک هوشمند در هفت سال پس از گوگل شیشه ای و چهار سال پس از اولین Oculus Rift. این گزارش باید تمدید دوباره برای چندین سال از جمله داستان های شکسته توسط CNET را شارا Tibken در سال 2018 است.

اپل شده است و در بال این همه زمان و بدون هر گونه هدست در همه, اگر چه شرکت آرمان در آر اند روشن شده است و به خوبی telegraphed در اپل و iPads است . هر سال اپل ساخته شده گام های قابل توجهی در iOS با تاریخ آن ابزار است.

من فرسوده تر AR و VR هدست از من حتی می توانید یاد شده پیگیری تمام چشم انداز برای سال. در بسیاری از راه های آینده اپل علیرضا هدست منطقی مسیر پرواز باید روشن از تحصیل فقط قطعات در حال حاضر گذاشته است. اپل به تازگی به دست آورد VR رسانه های جریان شرکت NextVR و قبلا به دست آورد و علیرضا هدست لنز ساز Akonia Holographics.

من تا به حال افکار خود من در چه بلند-شایعه هدست ممکن است و تا کنون گزارش های خوبی احساس تعهد می شود که فقط. بسیار شبیه به اپل واچ که ظهور در میان بسیاری دیگر از smartwatches و تا به حال بسیاری از ویژگی های من می خواهم دیده می شود در اشکال دیگر قبل از اپل, عینک احتمالا نمی تواند عظیم تعجب اگر شما بوده ام به دنبال ضربه علیرضا/VR چشم انداز به تازگی.

به یاد داشته باشید گوگل شیشه ای ؟ چگونه در مورد Snapchat عینک? یا HoloLens و یا سحر و جادو جهش ؟ Facebook در حال کار بر روی آر, عینکی, بیش از حد و ضربه محکم و ناگهانی و همچنین Niantic. چشم انداز می تواند به طور ناگهانی شلوغ و سریع است.

در اینجا است که اپل به احتمال زیاد به بر اساس آنچه گزارش شده است و چگونه این شرکت می تواند به جلوگیری از مشکلات کسانی که زودتر سیستم عامل است.

focals2-0-teasehero-02-rgb-3000x1543

شمال Focals' آینده عینک هوشمند خواهد شد نگاه کنید کاملا طبیعی است. اپل می تواند یک مسیر مشابه.

شمال

عینک های معمولی برای اولین بار با نام عادی

مردم برای قرار دادن در یک آر هدست سخت است. من پیدا کردم آن را در تلاش برای به یاد داشته باشید برای بسته عینک هوشمند و پیدا کردن اتاق به آنها را حمل. بسیاری از آنها پشتیبانی نمی کند من نسخه یا.

اپل همیشه تبلیغ ساعت اپل در درجه اول به عنوان یک "بزرگ تماشا کنید." من همین انتظار از آن ، اگر اپل باعث می شود تجویز عینک و باعث می شود آنها را در دسترس Warby Parker-در فصلی فریم از آن فروشگاه های اپل که ممکن است به اندازه کافی برای مردم اگر فریم خوب به دنبال.

از آنجا اپل می تواند اضافه کردن آر امکانات و اجازه حل و فصل تازه واردان به تجربه. واقعیت افزوده است عجیب و غریب به طور بالقوه خارج از قرار دادن و مردم نیاز به احساس کردن چه مقدار از آن را برای آنها مناسب است. اصلی اپل و طراحی شده به نگاه برای پنج ثانیه در یک زمان. شاید این همان ایده ای است که در آثار اپل علیرضا ویژگی های.

اپل شیشه ای جدید ادعا نام ، جای تعجب نیست, از آنجا که سازمان دیده بان اپل دیده بان تلویزیون جعبه تلویزیون اپل. اپل می تواند رفته اند "هوا" مسیر مانند "AirFrames" اما من تعجب می کنم اگر این چیزها به پایان خواهد رسید که افسار برخی از زمان.

هزینه های پایین تر از شما می خواهم فکر می کنم ؟

یک گزارش جدید از اپل leaker جان Prosser می گوید یک محصول به نام سیب شیشه ای شروع خواهد شد 499 دلار به همراه نسخه افزودنیها مانند لنز. که هنوز هم می تواند تا سطح شیب دار به قیمت فراتر از آنچه که من برای من پرداخت اما هنوز اقامت در یک قلمرو نیست که دیوانه است. در حالی که HoloLens و سحر و جادو جهش هزاران دلار هزینه آنها به طور منظم مصرف کنندگان در همه. VR هدست هزینه در هر نقطه از $200 به $1000 و Oculus تلاش $400 به$500 قیمت به نظر می رسد مانند یک خوبی حل و فصل نقطه. اصلی, اپل شروع در $500. اپل دیده بان در حدود همان. اگر عینک لوازم جانبی و به معنای رفتن با تماشای AirPods و آی فون شما می توانید آنها را بیش از حد هزینه.

آیفون مجهز به

Qualcomm آر و VR طرح شده اند telegraphing موج بعدی هدست: بسیاری از آنها خواهد بود رانده شده توسط تلفن. تلفن-صفحه هدست می توان به کاهش وزن و فقط باید کلید پردازنده دوربین و سنسور برای اندازه گیری حرکت و ضبط اطلاعات در حالی که تلفن می کند بلند کردن اجسام سنگین و تخلیه نمی هدست عمر باتری.

اپل star دستگاه آی فون و آن را در حال حاضر لود شده با چیپست پیشرفته است که می تواند تن از آر و بینایی کامپیوتر محاسبات. آن را در حال حاضر می تواند رسیدگی به تأمین یک آر هدست حالا تصور کنید چه اتفاق می افتد در یک سال دیگر یا دو.

apple-iphones

اپل اپل به احتمال زیاد به موتور.

آنجلا Lang/CNET

دنیای کدهای QR و شاید اطلاع از موقعیت مکانی اشیاء

گزارش از کدهای QR در آینده iOS 14 AR نرم افزار است که راه اندازی 3D تجربه زمانی که اسکن کردن یک کد در یک مکان فیزیکی مانند استارباکس در حال تایید توسط Prosser گزارش. اپل شیشه ای(es) را اسکن این کدها و استفاده از آنها برای سریع راه اندازی AR تجربه است.

این ایده از کدهای QR برای کار آر نیست جدید 2011 نینتندو 3DS با راه اندازی یک بسته از QR کارت کار کرده است که با پخته-در تاریخ بازی بیش از حد.

شاید کدهای QR کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به AR کار در "گنگ" جهان است. اپل آخرین اپل باید مرموز U1 تراشه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود دقت در آر هدف قرار دادن و همچنین به سرعت کردهاید دیگر دستگاه های اپل است که U1 تراشه بیش از حد. گزارش ردیاب کاشی ورود به عنوان به زودی به عنوان این که دیده می شود می تواند از طریق یک برنامه آیفون با استفاده از AR, احتمالا می تواند گسترش به اپل ، اگر همه اپل اشیاء تشخیص هر یک از آنها می تواند به عنوان چراغ در خانه است. این U1 تراشه می تواند در محیط داخلی ناوبری ابزارهای اضافه شده دقت است.

اپل جدیدترین اپل دارای سنسور با تکنولوژی به آن نیاز دارد

اپل در حال حاضر شده است عمیقا سرمایه گذاری در دوربین آرایه است که می تواند حس جهان از کوتاه و مسافت های طولانی. جلوی TrueDepth دوربین در هر صورت ID آیفون از X مانند یک جهانیان-پایین مایکروسافت کینکت و می تواند اسکن چند پا بیرون سنجش 3D اطلاعات بالا به اندازه کافی دقت و به صورت امن صورت اسکن. جدیدتر Lidar عقب سنسور در 2020 iPad Pro می توانید اسکن را بسیار بیشتر از چند متر دور. این محدوده که به عینک نیاز خواهد بود.

اپل iPad Pro Lidar اسکنر تر برای عمق سنجش از عکس واقعی شی اسکن با توجه به توسعه دهندگان: آرایه ای از نقاط ارسال به پینگ جهان کمتر است fine-grained, اما به اندازه کافی خوب برای مش اطراف آن و اسکن چشم انداز اشاره کرد مبلمان مردم و بیشتر. که Lidar سنسور آرایه گزارش شده است اپل در تاریخ, عینک, سنسور, و این باعث می شود حس کامل. اپل نرم افزار و آی فون بعدی می تواند در نهایت اقدام به عنوان یک زندگی کیت توسعه برای عینک' سنسورهای اما در حال حاضر وجود دارد کد در iOS 13 نشان می دهد برجسته نرم افزار به نام "سمت راست" و گزارش شده در iOS 14 پشتیبانی به صورت دستی کنترل از راه دور.

چگونه خونریزی لبه خواهد تصاویری بود ؟

آیا اپل فشار خونریزی لبه واقعی هولوگرافی آر و یا هدف برای سبک چند کلید توابع و ساخت تا از وجود دارد ؟ بدون شک دومی. اولین اپل دیده بان شد, ویژگی های بسته بندی شده اما هنوز فاقد برخی از چیزهایی که کلیدی دیگر ساعتهای تا به حال مانند GPS و اتصال سلولی. بنابراین به اولین آیفون که تا به حال نه یک برنامه فروشگاه 3G و GPS. اپل تمایل به بازار آن محصولات جدید در انجام چند چیز بسیار خوبی است.

بالا پایان مخلوط هدست واقعیت مانند HoloLens 2 و سحر و جادو جهش نشان می دهد که پیشرفته 3D اثرات سنگین هستند. کوچکتر عادی تر عینک هوشمند مانند شمال Focals یا Vuzix تیغه بیشتر شبیه به Google Glass استفاده می شود; آنها در حال حاضر بیت از سر تا اطلاعات در یک تخت 2D صفحه نمایش.

وجود ندارد که بسیاری از سبک آر هدست هنوز اما است که رفتن به تغییر دهید. پلاگین در مانند nReal نور نشان می دهد برخی از سحر و جادو جهش مانند گرافیک 3D و آن را اجرا می کند با استفاده از یک تلفن. که می آید نزدیک به آنچه که اپل می تواند ساخت.

اپل دو صفحه نمایش می تواند گره گره حرکت کردن رقابت و ارائه تصویر با کیفیت بهتر برای اندازه آن است. ما در حال حاضر دیده می شود به طور منظم به دنبال عینک لنز است که می توانید موجبر را به تصاویر شناور نامرئی. و در طول زمان اپل می تواند پیشرفته تر سخت افزار در فروشگاه.

19-airpods-2nd-generation

AirPods رفت از پوچ ضروری است. می توانید اپل همین کار را برای عینک ؟

سارا تو/CNET

نگاه به AirPods برای سهولت استفاده از-صوتی و واقعیت افزوده

من فکر کردن در مورد چگونه AirPods و فوری خود را در آسایش و عجیب و غریب طراحی اولیه بود آزمایش در مورد نحوه پوشیدن سخت افزار اپل به طور مستقیم بر چهره ما می تواند پذیرفته شود و تبدیل به حالت عادی. AirPods گران قیمت هستند نسبت به در جعبه سیمی جوانه بلکه فایده است. آنها آرام است. اپل شیشه ای نیاز به احساس به همان شیوه.

AirPods همچنین می تواند شروع که شامل فضایی-آگاه صوتی شامل اطلاعات از مکان های است که می تواند تا موسیقی پاپ و هشدار به کسی که شاید به نوبه خود بر روی عینک خود را. شاید این دو امر با هم کار کنند. همهجانبه صوتی گاه به گاه است و ما آن را انجام تمام زمان. همهجانبه تصویری سخت است و همیشه مورد نیاز است. من می توانید ببینید AR کار به عنوان یک صوتی-روش اول مانند یک پینگ. اپل شیشه ای به طور بالقوه می تواند انجام جهان-اسکن آگاهی فضایی است که اجازه می دهد مکانی صوتی به کار می کنند.

apple-watch-5-nav

نوعی ساعت و عینک نیاز به کار با هم برای ناوبری و برنامه های دیگر.

اسکات استین/CNET

دیده بان اپل و AirPods می تواند بزرگ شیشه ای اصحاب

اپل در حال حاضر مجموعه ای از دستگاه های پوشیدنی است که با اتصال آی فون و هر دو حس را با عینک. AirPods می توانید جفت به صورت صوتی (اگر چه شاید عینک خود را بوز فریم-مانند صوتی بیش از حد) در حالی که سازمان دیده بان می تواند مفید کنترل از راه دور. اپل دیده بان در حال حاضر به عنوان یک کنترل از راه دور در زمان برای تلویزیون اپل و یا ارتباط خود را با دوربین آیفون. اپل عینک می تواند همچنین نگاه کنید به پخش و گسترش آن نمایش را عملا ارائه افزایش اضافی است که نشان می دهد تا با احتیاط مثل یک هاله.

دیده بان اپل همچنین می تواند ارائه چیزی است که آن را سخت به از حرکات دست یا حساس به لمس قاب بر روی یک جفت از عینک: haptics. این غرش انتقادات و پیشنهادات در سازمان دیده بان می تواند به من قرض بدهید لامسه پاسخ به مجازی همه چیز ممکن است.

می تواند کوالکام و اپل آشتی همچنین در مورد XR?

کوالکام و اپل در حال کار با هم دوباره در آینده اپل و من فکر نمی کنم آن را فقط در مورد مودم. 5G یکی از ویژگی های کلیدی برای گوشی های, بدون شک. اما آن را نیز یک قاتل عنصر برای نسل بعدی علیرضا و VR. کوالکام در حال حاضر شده است به کاوش چگونه از راه دور ارائه می دهد 5G را فعال کنید تلفن های همراه و متصل عینک لینک به جریان محتوا و ابر متصل به داده های مکان. عینک در نهایت می تواند ایستادن روی خود و استفاده از 5G به انجام محاسبات پیشرفته در راه مانند اپل دیده بان در نهایت کار بیش از تلفن همراه.

کوالکام به چیپست هستند و تقریبا در هر خود شامل آر و هدست VR من فکر می کنم (Oculus تلاش HoloLens 2 موج جدید عینک هوشمند, آخرین نسخه Google Glass, Vive تمرکز). سخت افزار اپل به احتمال زیاد رابط با برخی از Qualcomm در حال ظهور XR ابزار بیش از حد.

10-nreal-mixed-reality-glasses

وجود دارد دیگر در تاریخ دستگاه های خارج وجود دارد, مانند nReal نور است. اپل نیاز به باز کردن iOS برای کار با آنها مانند انتقالها تناسب اندام و smartwatches.

سارا تو/CNET

انتظار می رود آیفون برای پشتیبانی از دیگر VR و AR بیش از حد

در حالی که اپل شیشه ای ممکن است اپل بزرگترین تمرکز این معنا نیست که وجود دارد نمی تواند و یا نباید رقبا. وجود دارد تن از smartwatches و انتقالها تناسب اندام است که کار با آیفون, برای مثال. که از آن می شود آزار دهنده برای دیگر انتقالها و ساعت است که چگونه آنها جداره در محدود تر تعامل با سیستم عامل iOS از اپل دیده بان. که می تواند همان پایین جاده اگر متصل VR و AR هدست مجاز به کار با یک آینده iOS به روز رسانی. از آن جایی که Qualcomm عنوان با تلفن چیپس و آندروید گوگل می تواند به احتمال زیاد به دنبال دارد.

تاریخ راه اندازی: هنوز هم می تواند یک سال دور

محصولات جدید اپل تمایل به اعلام سال قبل از آنها می رسند و حتی شاید بیشتر. آی فون اپل دیده بان HomePod و اپل همه به دنبال این مسیر است. Prosser گزارش می گوید: برای اولین بار اعلام می آیند در کنار آی فون بعدی در پاییز; این استاندارد اپل رویداد به عنوان اصل برنامه ریزی شده precoronavirus (که آن را احتمالا نمی خواهد). حتی پس از آن واقعی در دسترس بودن ممکن است 2021. این خطوط با شارا Tibken گزارش از راه بازگشت در سال 2018 است.

توسعه دهندگان خواهد نیاز به یک سر بلند شروع به استفاده می شود به در حال توسعه برای اپل و ساخت برنامه های کار و جریان با هر آنچه که اپل طراحی ارشاد خواهد بود. اپل شیشه ای برای تلفن های موبایل مانند اوج سال از ادغام استخدام و پشت صحنه, درام, اما آنها ممکن است پس از رسیدن کاملا به عنوان به زودی به عنوان شما می خواهم فکر می کنم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن