بوریس جانسون خطر 'سرقت' نسلی از جوانان آینده خود را به عنوان دانش آموزان در انتظار نتایج سطح

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

بوریس جانسون هشدار داده شده است که او خطر "سرقت" نسلی از جوانان آینده خود را در میان ترس هزاران نفر از دانش آموزان خواهد شد پایین در نتایج آزمون خود را در روز پنجشنبه "بر اساس کد پستی خود را" مشخص شده است.

نظرات سر Keir Starmer - در آستانه A-Level نتایج روز برای دانش آموزان در سراسر کشور -- به دنبال هشدارهای جایگزین سیستم درجه بندی معرفی شده پس از قفل کردن coronavirus می تواند نتایج دانش آموزان آنها معتقدم که آنها سزاوار را انکار کند.

وزیران در حال حاضر برای واکنش از دانش آموزان و والدین هنگامی که نتایج منتشر شده پس از نیکلا تاساون عذرخواهی از مردمک در اسکاتلند پس از ده ها هزار نفر پایین مشخص شد -- تصمیم ی که از آن زمان به عقب است.

با توجه به همه گیر Covid-19، آزمون برای سطوح A و GCSEs، با نتایج محاسبه شده با استفاده از یک مدل آماری که نمرات معلمان و نتایج امتحانات گذشته دانش آموزان را در نظر می گیرد، جمع آوری شد.

ماه گذشته، تنظیم کننده Ofqual تایید کرد که روند استاندارد سازی نیز بر عملکرد امتحان تاریخی مدارس قرعه کشی -- منجر به ادعا می کند دانش آموزان فقیر تر در مناطق آسیب دیده ترین می تواند بدترین تاثیر می گذارد.

سر کیر، رهبر حزب کارگر، اکنون از نخست وزیر می خواهد که برای اصلاح نمرات دانش آموزان، با «تجدید نظر و تجدید نظر معتبر» کمک فوری معرفی کند اگر احساس کنند که به ناحق علامت گذاری شده اند.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن