بوریس جانسون خطر جدید سنبله در coronavirus موارد با کاهش مستند زمانی که تست و ردیابی سیستم عملکرد ضعیفی دانشمندان هشدار می دهند

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 22 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون است خطر جدید سنبله از coronavirus موارد با کاهش مستند در زمانی که آزمون خود را و ردیابی سیستم ممکن است با برداشتن تنها یک چهارم از موارد بیماری از یک گروه مستقل از دانشمندان هشدار داده است.

آمار و ارقام منتشر شده برای اولین بار روز پنج شنبه نشان داد که در هفته اول عملکرد بیمه خدمات درمانی برنامه فقط 5,407 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus همکاری با این طرح با ارائه جزئیات از افراد آنها به حال شده است در تماس نزدیک با بیش از گذشته چند روز.

اما مستقل حکیم گفت: نظارت ها از دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد که وجود دارد حداقل 23,000 جدید علامتی موارد در این دوره – با افراد دیگر آلوده شدن بدون نمایش علائم.

خود دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری معتقد است که 80 درصد از اطلاعات تماس علامتی موارد را باید یافت و جدا شده برای جلوگیری از این ویروس گسترش بیشتر.

فقط 8,117 مردم با اشاره به تست و ردیابی تیم به رهبری محافظه کار نظیر Dido هاردینگ در دوره هفت روزه از آنها در حدود یک سوم یا رفت untraced یا حاضر به عرضه لیستی از مخاطبین.

در مجموع 31,794 مخاطبین شناسایی شدند و بارونس هاردینگ ارتش 25,000 ردیاب موفق به رسیدن به 26,985 از آنها – حدود 85 درصد – به آنها بگویید به خود منزوی برای 14 روز در مورد آنها خود را آلوده و در معرض خطر از گسترش این بیماری بیشتر است.

این اعداد و ارقام منتشر شده از عنوان انگلستان رسمی مرگ و میر از Covid-19 رسیده 41,279 با 151 جدید مرگ و میر ثبت شده در روز چهارشنبه و تعداد موارد تایید شده در طول دوره وقوع بود در 291,409.

بانوی هاردینگ خودش بستری تست و ردیابی عملیات بود "نه استاندارد طلا" و با صدور دادخواستی به اعضای عمومی به خود را تست شده در صورتی که هر گونه سوء ظن آنها ممکن است قرارداد Covid به منظور که خود مخاطبین را می توان و جدا شده است.

وزیر بهداشت مت Hancock اصرار داشت که عملکرد سیستم را در هفته اول خود را از 28 اردیبهشت تا 3 خرداد "ضرب و شتم انتظارات من" به او اعتماد به نفس آن را در نهایت تبدیل به "جهان-ضرب و شتم" برنامه های وعده داده شده توسط آقای جانسون. او از مردم خواست تا خود را برای انجام "وظیفه مدنی" و همکاری با این طرح گفت: "لطفا آن را انجام دهید برای محافظت از خود و عزیزان. آن را انجام دهید برای محافظت از جامعه خود را. آن را انجام دهید برای محافظت از ملت است."

اما مستقل حکیم گروهی از دانشمندان و دانشگاهیان که نه دعوت شده به دولت مشاوره پانل هشدار داده است که تعداد افراد تماس گرفته بود "و کمتر از آنچه مورد نیاز است برای مدیریت گسترش ویروس".

گروه صندلی سابق دولت مشاور ارشد علمی آقا داود پادشاه گفت: "آن است که البته معقول انتظار می رود که این هفته برای اولین بار از یک برنامه شبیه به این خواهد شد که مشکلات دندان درآوردن با این حال این ارقام هشدار دهنده هستند.

"آنچه که از نگرانی خاص است که ما در ادامه به دیدن این کشور بیرون آمدن از مستند قبل از مناسب-برای-هدف – اجازه دهید به تنهایی جهان-ضرب و شتم – آزمون پیگیری و ردیابی سیستم و در حال اجرا است."

Dido هاردینگ و مت, Hancock, آدرس روزانه در خیابان داونینگ coronavirus توجیهی (AP)

گروه مستقل در این هفته راه اندازی طرح های پیشنهادی برای تغییر سیستم متمرکز قرارداد به شرکت های خصوصی برای, محلی, طرح طراحی بر روی تخصص و شورای بیمه خدمات درمانی حرفه ای – و مهمتر ارائه راهکارهای عملی و حمایت مالی به عنوان انگیزه ای برای تماس با ما به همکاری با این درخواست به ماندن در خانه.

چهره های جدید تایید کرد که برنامه فعلی این است که "نه برای هدف مناسب" آنها هشدار داد و اضافه کرد: "این سیستم هنوز در مراحل ابتدایی است و به عنوان در حال حاضر تشکیل آماده است تا به حمایت از جریان گسترده تر آرامش مستند قوانین. این خطرات آینده خوشه اگر نه خطاب فوری."

بانوی هاردینگ گفت: او را تشویق کرد که "اکثریت" از تماس با ما صحبت کرد که به تعقیب بودند حاضر به رفتن به خود انزوا با تشکر از تماس گیرنده برای هشدار آنها را به این واقعیت است که آنها در حال حاضر در معرض خطر به خانواده و همکاران.

او قادر به می گویند که چگونه بسیاری از 4,809 مخاطبین که موافق نیست به خود منزوی بود و در واقع حاضر به انجام این کار, و چگونه بسیاری از پاسخ نمی دهند به پیام ها و یا به سادگی می تواند یافت نمی شود.

"ما هنوز در استاندارد طلا که در آن ما می خواهیم به جداسازی تمام مخاطبین ظرف 48 ساعت از کسی درخواست تست اما شما کاملا می توانید ببینید مسیر چگونه ما را دریافت کنید وجود دارد," او گفت:.

"آن اوایل روز اما آن را تشویق می کنند که ما قادر به رسیدن به مخاطبین و قادر به رسیدن به آنها منطقی به سرعت. من فکر می کنم ما که در آن ما گفت ما خواهد بود. ما یک عملکرد است."

بانوی هاردینگ قادر به می گویند که NHSX برنامه طراحی شده است به طور خودکار شناسایی تماس و trialled در جزیره موجود زنده را به عملیات در سراسر کشور.

اما او اصرار داشت آن بود و نه ضروری برای آزمون و ردیابی برنامه گفتن به خبرنگاران گفت: "من بارها و بارها گفت: این گیلاس در کیک نمی کیک خود را. و آنچه را که شما امروز شاهد پخت کیک در حال رفتن منطقی هست."

و آقای هنکاک به نظر می رسد به پرتاب بیشتر شک در معرفی این برنامه بود که در ابتدا به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از یک تست پیگیری و ردیابی سیستم در محل با شروع ماه ژوئن است.

"ما آن را در زمانی که آن را درست به انجام," او گفت: روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه. "همانطور که ما راه اندازی بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی ما روشن بود ما می خواستیم برای قراردادن این سیستم و بدست آوردن اعتماد به نفس است که مردم پس از مشاوره است که به توسط بشر قبل از معرفی فن آوری عنصر. و این مورد باقی مانده است."

به وزیر بهداشت نکرد تحریم ها برای مردم امتناع از خود جدا هنگامی که تماس با ردیاب اما گفت: "ما فکر نمی کنم که ما به آن نیاز دارند.

"آنچه ما باید انجام دهید این است نگه دارید از دیدن این اعداد بالا برود – تعداد افراد در سیستم و بسیاری است که ما به این دلیل که ما فکر می کنم که بهترین راه رو به جلو است."

آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت بهداشت نشان داد که در طول هفته اول از تست و ردیابی اکثریت (79 درصد) از افراد آلوده با آنها ردیاب تماس رسیده بودند در عرض 24 ساعت از شناسایی شدن با بیشتر از 14 درصد بین 24 و 48 ساعت و 3 درصد بین 48 و 72 ساعت در حالی که دیگران در زمان طولانی تر برای پیدا کردن.

از 26,985 مخاطبین که با موفقیت به خواسته خود جدا 85 درصد رسیده بودند در عرض 24 ساعت از 10 درصد در 24 تا 48 ساعت و 3 درصد در 48 تا 72 ساعت است.

سریع ردیابی است که به عنوان حیاتی به سیستم آن را به عنوان اجازه می دهد تا به طور بالقوه آلوده مردم گرفته شود از گردش خون قبل از آنها این فرصت را به تصویب سرایت است.

خواسته است ارزیابی خود را تست و ردیابی سیستم بانو هاردینگ گفت: "در آن است ، هیچ. وجود دارد مسائل را ما باید انجام دهیم بهتر است ؟ بله. اما آن را کاملا مناسب برای هدف و آن بهتر خواهد شد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن