بوریس جانسون اخبار – زنده: ساعت تعیین شده برای مرحله نهایی مسابقات Brexit مذاکرات با رهبران اتحادیه اروپا به عنوان درخواست های کارگران ',' action ' در برابری نژادی به جای نقد و بررسی

برابری نژادی نقد و بررسی 'نوشته شده بر پشت پا در اوردن بسته' می گوید Lammyکار سایه عدالت, منشی, David Lammy تح

توسط SALAMNEWWS در 26 خرداد 1399

برابری نژادی نقد و بررسی 'نوشته شده بر پشت پا در اوردن بسته' می گوید Lammy


کار سایه عدالت, منشی, David Lammy تحت تاثیر قرار است با بوریس جانسون طرح جدید نژادی و نابرابری کمیسیون مدعی شد "نوشته شده است در پشت یک پا در اوردن بسته" برای ارام کردن خشم از زندگی ماده معترضان.


کارگر گفت که "نابالغ" برای بریتانیا هنوز هم نگه داشتن بحث در مورد اینکه آیا نژاد پرستی وجود دارد و محکوم نخست وزیر برای اعلام یک بررسی دیگر به جای اقدام است.


Lammy همچنین سوال که چرا نخست وزیر اعلام کرد قصد دارد برای یک کمیسیون در طولانی تلگراف مقاله که با تمرکز بیشتر بر روی ادامه ردیف بیش مجسمه به بحث تاریخی و ارقام.


"اگر او جدی بود چرا هیچ اطلاعات در مورد چگونه از آن خواهد شد کارکنان خود را حواله آن از نظر مرجع خود جدول زمانی? این سوال است.


"این به خاطر این نوشته شده بود در بازگشت از جان کندن بسته دیروز برای ارام کردن سیاه و سفید زندگی توجه کردند. با این اقدام قانونگذاری حرکت – شما در دولت است. کاری انجام دهد."


آن به شرح زیر Lammy ادعای جانسون به نظر می رسد انحراف توجه از مسائل گسترده تر. "بوریس جانسون فرستاده هشت توییتهایی ... در وینستون چرچیل و مجسمه.


"او هرگز توییتی هشت بار در روز در coronavirus او هرگز توییتی هشت بار در روز در Windrush نقد و بررسی و یا آنچه او در مورد آن انجام دهد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن