بوریس جانسون خواست بریتانیا به از دست دادن "کمی از وزن" با استفاده از خود را مبارزه با چاقی قبل از او قراردادی coronavirus به تشویق مردم به ورزش بیشتر.

"من همیشه می خواستم برای از دست دادن وزن برای سنین و سنین و مانند بسیاری از مردم من مبارزه با وزن من بالا و پایین رفتن او گفت:" در یک کلیپ ویدیوئی. "من راه اضافه وزن ... من بیش از حد چربی است."

این می آید به عنوان شماره 10 پرده دولت جدید 'سلامت' کمپین گفت: آن را مقابله با "چاقی بمب زمان" با ممنوعیت تبلیغات مواد غذایی آشغال قبل از 9 شب به پایان خرید-یک-دریافت-یکی-رایگان معاملات و قرار دادن تعداد کالری در رستوران منوها.

Lib Dem نامزد شهردار لندن واریز


لیبرال دموکرات Siobhan Benita را رها کرده است مبارزات انتخاباتی خود را برای تبدیل شدن به شهردار لندن.


انتخابات در اصل با توجه به برگزار خواهد شد در ماه مه به تعویق افتاد تا سال 2021 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. Benita گفت: این تاخیر به معنای او قادر به ارتکاب به دیگر سال کامل از مبارزات انتخاباتی.


او گفت: "خواسته های بر روی یک نامزد قابل توجهی هستند و در انتخابات از این مقیاس به خصوص در پرداخت نشده, نقش, به معنی آن است که واقعا دشوار است برای گرفتن کار های دیگر.


"و متاسفانه با تاخیر و با توجه به همه گیر من به سادگی قادر به ارتکاب به یکی دیگر از کامل سال از مبارزه و پیشرو در این نوع از مبارزات انتخاباتی است که من واقعا می خواهید به سرب در لندن است."

زندانیان به طور موثر برگزار شد در سلول انفرادی در طول همه گیر نمایندگان مجلس گفت:


انگلستان زندانیان بازداشت شده در طول coronavirus همه گیر شده اند نگه داشته و در شرایط شبیه به سلول اجتماعی برای تقریبا چهار ماه از نمایندگان مجلس گفته شده است.


وزارت دادگستری (عدلیه) اجرا خشن محدودیت در حرکت از زندانیان در طول ارتفاع از کشور شیوع. بیست و سه زندانی و 9 کارکنان در نهایت پس از تست مثبت است.


در یک تحقیق به پاسخ از زندانها و سازمان های غیر دولتی که شرایط باقی می ماند سازگار با تعاریف بین المللی از سلول انفرادی – با برخی از افراد تنها مجاز از سلول های خود را برای نیم ساعت در روز است.


نمایندگان مجلس عوام' عدالت کمیته گفته اند که آنها نگران هستند با طول عمر از این اقدامات شده اند که در جای خود برای تقریبا چهار ماه و عدم گذار از محدودیت.

'چرا صدراعظم تنزیل وعده های غذایی در برگر کینگ?'


وزیر بهداشت هلن Whately به چالش کشیده شده است چرا صدراعظم Rishi Sunak شامل فست فود سالن در 50 درصد خاموش "خوردن برای کمک به" معامله وعده غذایی در طول ماه اوت زمانی که دولت در حال راه اندازی یک ضد چاقی درایو.


"صدراعظم و دولت باید اقدامات لازم برای حمایت از بخش مهمان نوازی که ما می دانیم بسیار شده است, آمار," او گفت LBC رادیو.


میزبان نیک فراری گفت: "از یک طرف شما در حال ساخت ارزان مک دونالد و برگر کینگ و لحظه ای بعد شما گفتن همه آنها رو به از دست دادن وزن است."


Whately پاسخ داد: "آنچه ما در حال گفت به رستوران شما ذکر خواهم برگر کینگ و Nandos است که آنها نیاز به قرار دادن کالری برای وعده های غذایی مختلف در منوهای خود را."


فراری افزود: "شما نمی بینید عجیب و غریب مخلوط پیام در اینجا؟"


او پاسخ داد: "من می بینم شما در حال ساخت."

تبلیغات

وجود دارد 'smarter اقدامات' از قرنطینه می گوید کار


کار سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds از دولت خواست برای معرفی "دقیق اقدامات" در مرز به جای پتو قرنطینه برای آن دسته از بازگشت از اسپانیا.


او به بی بی سی گفت: "ما قطعا می تواند پس از مشاوره و معرفی اقدامات حفاظتی در مرز اگر در خوشه وجود دارد در موارد در کشورهای دیگر کاملا.


"اما دو سوال جدی در اطراف این. اول این است که چرا ما هنوز در به کارگیری ... بلانت ابزار از 14 روز quarantining به جای دقیق اقدامات و ثانیا هرج و مرج طبیعت از تصمیم گیری است که قطعا نه پرورش اعتماد به نفس در دولت رویکرد است."


او افزود: "من فکر می کنم شما نیاز به یک دقیق مجموعه اقدامات قرنطینه در فرودگاه. من پیشنهاد این آزمون ردیابی و منزوی کردن رژیم اما شما همچنین می توانید چک کردن دما و چیزهای دیگر - شما در طیف وسیعی از اقدامات."

دیگر کشورهای تحت بررسی' زیر اسپانیا قرنطینه می گوید وزیر


وزیر بهداشت هلن Whately گفت: به اصطلاح پل هوایی به کشورهای دیگر دائما "تحت بررسی" پس از تصمیم دولت برای reimpose یک پتو قرنطینه برای ورود از اسپانیا.


صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه او گفت: "آنچه ما گفت: در طول زمان هنگامی که ما در جای خود قرار داده این سیاست در سفر به دالان های هوایی, پل ها این است که ما نیاز به نگه داشتن آن را تحت بررسی است که ما نیاز به نظارت بر نرخ در کشورهای دیگر.


"دقیقا کاری است که ما انجام داده ایم در اسپانیا, بنابراین ما در حال تصویب این سیاست است که ما متعهد به انجام. نرخ بالا رفتن بسیار به سرعت در اسپانیا بود و ما را بسیار سریع و قاطع.


"اگر ما تا به حال گرفته شده است که اقدام قاطع من تصور شما خواهد بود پرسید 'آیا تاخیر چرا ما گرفته شده قوی عمل؟'."


او گفت: همان چیزی که در اخبار آسمان:

بیش-40s می تواند ساخته شده به پرداخت بیشتر مالیات به صندوق مراقبت اجتماعی


بریتانیا بیش از 40s می تواند خواسته به پرداخت بیشتر مالیات به صندوق هزینه از سالمندان مراقبت اجتماعی تحت برنامه گزارش تحت نظر وزیران.


ایده این است که در میان یک سری از طرح های در حال بررسی توسط بوریس جانسون با مردم یا مجبور به گرفتن بیمه بیشتر پرداخت بیمه ملی یا مالیات بر درآمد پس از آنها آمار سن سقف.


گزارش های صبح امروز نشان می دهد نخست وزیر جدید بهداشت و مراقبت های اجتماعی و گروه ضربت است که با الهام از ژاپن و آلمان آن را به عنوان مطالعات مدل برای پوشش انتظار می رود £7bn افزایش هزینه های مراقبت.


سیاست ما خبرنگار جان سنگ تمام جزئیات:

تبلیغات

کارگری خواستار حمایت از کارگران در مواجهه با تعطیلات قرنطینه


وزیران متهم شده اند ایجاد یک حس "ترس و از دست دادن کنترل" به دلیل این تصمیم ناگهانی به قراضه هوا پل توافق با اسپانیا.


صدها نفر از هزاران نفر از گردشگران داخلی در حال حاضر به صورت اجباری 14-روز خود انزوا پس از دولت بریتانیا حذف این کشور از امن خود را لیست پرواز با فقط چند ساعت متوجه شنبه شب.


صنعت مسافرت – مجموعه به از دست دادن میلیون ها نفر در درآمد – واکنش نشان داد و با خشم به حرکت غیر منتظره و سوال منطق پشت این تصمیم است.


کارگری خواستار حمایت از صدها نفر از هزاران نفر از گردشگران داخلی رو اجباری 14-روز خود انزوا در بازگشت خود پس از دولت حذف اسپانیا از آن پرواز ایمن لیست (پس هیچ تضمینی وجود ندارد کارفرمایان خواهد اجازه دهید آنها را برای کار از خانه برای دو هفته).


نیک توماس-Symonds سایه دبیر خانه نیز نامیده می شود در دولت به سطح شیب دار بالا Covid-19 پیگیری و ردیابی و جداسازی سیستم "بنابراین به عنوان برای جلوگیری از نیاز به ابزار بلانت از 14 روز در قرنطینه".


"آخرین تصمیم گیری در مورد اسپانیا و اطلاع کوتاه برای مسافران ایجاد کرده است یک حس وحشت و از دست دادن کنترل است."

نمایندگان مجلس ترک توییتر برای 48 ساعت


اگر شما متوجه برخی از نمایندگان مجلس رفتن آرام در توییتر در چند روز آینده این دلیل است که بسیاری از آنها به پیوستن به یک 48 ساعت "اعتصاب" در اعتراض به این شرکت عمل کند به حذف ریخت و پاش های یهودستیزانه توییتهایی ارسال شده توسط ویلی.


دبیر خانه Priti پاتل گفت که او خواسته است برای "توضیح کامل" از هر دو توییتر و Instagram در مورد اینکه چرا رپر "شنیع" نظرات اجازه داده شد به باقی می ماند در حساب برای 12 ساعت پس از آنها نوشته شده بودند.


کار با حمله به دولت در عدم معرفی "به شدت" مورد نیاز قانون به نیروی شرکت رسانه های اجتماعی برای سرکوب حساب كردن ، سایه وزیر فرهنگ Jo استیونس گفت: روشن بود که خود تنظیم "کار نمی کند". این ملاقات در ضمن در حال بررسی ویلی را فعالیت های آنلاین.

"من بیش از حد چربی می گوید PM


بوریس جانسون منتشر کرده است جدید رسانه های اجتماعی (بازیگران Dilyn سگ) که در آن سهام خود را در نبرد با چاقی است.


"من همیشه می خواستم برای از دست دادن وزن برای سنین و سنین ... مانند بسیاری از مردم من را در مبارزه با وزن من – من بالا و پایین رفتن" او گفت: در کلیپ.


های خود را در تلاش برای دریافت مناسب پس از بستری شدن در بیمارستان با کروناویروس گفت: "من حداقل یک سنگ پایین من بیش از یک سنگ پایین."


"وقتی که من رفتم به ويژه زمانی که من واقعا بد من راه اضافه وزن ... من بیش از حد چربی است."

تبلیغات

ساعت اعلام كردم در مواد غذایی آشغال ads


بوریس جانسون – مردی که یک بار قول داد برای پایان دادن به "پرستار بچه دولتی" – مجموعه ای از ضد چاقی برنامه امروز با یک سری از پرستار بچه-مانند مداخلات. PM انتظار می رود بان کی مون قبل از حوضه مواد غذایی آشغال تبلیغات و منع خرید-یک-دریافت یک رایگان ارائه می دهد در شیرینی چیپس و شکلات.


دولت نیز اصرار GPs در انگلستان به تجویز دوچرخه سواری و رستوران ها را مجبور به انتشار تعداد کالری در وعده های غذایی خود را. "Covid-19 به ما داده است همه از خواب بیدار کردن تماس" گفت: هیچ یک از 10 سخنگو.

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل's پوشش زنده رویدادهای سیاسی در انگلستان و فراتر از آن.