بوریس جانسون اخبار – زنده: ساعت پنجه نرم می کند با اسرائیل نه به ضمیمه بیشتر از غرب بانک به عنوان Starmer هشدار شوراهای چهره "طوفان کامل" از coronavirus و کمبود بودجه

شوراهای محلی چهره "طوفان کامل" از Covid و بودجه شکاف Starmer هشدارمقامات محلی روبرو هستند دو whammy از coronav

توسط SALAMNEWWS در 11 تیر 1399

شوراهای محلی چهره "طوفان کامل" از Covid و بودجه شکاف Starmer هشدار

مقامات محلی روبرو هستند دو whammy از coronavirus و عظیم £10bn "سیاه چاله" در امور مالی خود کار هشدار داده است.

آقا Keir Starmer است که به دولت های محلی انجمن سالانه کنفرانس امروز که او را متعهد به آینده کار دولت به ایجاد یک رابطه جدید با شوراها.

آقا Keir نیز با استفاده از خود را آنلاین آدرس به تاکید مجدد بر تعهد خود را به جای مجلس اعیان با یک انتخاب دوم اتاق بازرگانی به نمایندگی از "سازمان ملل و مناطق" از انگلستان است.

"دولت کارگری خواهد برنده شدن در قدرت به منظور به دست آن را به سازمان ملل مناطق و شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر کشور ما" او خواهد گفت.

"ما می خواهیم به دولت های محلی بسیار بزرگتر می گویند بیش از سرمایه گذاری و خدمات نه از طریق برنامه های ابداع شده توسط کسی که در یک دفتر کار در کلمبوس اما آنهایی که ایجاد شده و ریشه در جوامع به طوری که آنها واقعا به مردم خدمت کنند.

"ما خود را از دولت های محلی قدرت خود و نوآوری های خود را مستقیم در قلب وست با جایگزینی مجلس اعیان با یک دموکرات دوم اتاق بازرگانی به نمایندگی از کشورها و مناطق از بریتانیا است.

"و ما را به نمایندگان جوامع و مردم در خط مقدم ما در خدمات عمومی بزرگتر می گویند بیش از تصمیم گیری است که آنها را تحت تاثیر قرار."

وزارت مسکن و جوامع محلی آمده است: دولت به شوراها "حمایت بی سابقه ای" از طریق همه گیر با £27bn بسته کمک کند.

"این دولت متعهد به درست کردن رفاه و فرصت سراسر کشور" سخنگوی گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن