بوریس جانسون به اصطلاح قرارداد جدید اقتصادی برنامه ریزی شده است به نام "امید ناکافی" پیش از راه اندازی آن پس از صرف آمار و ارقام منتشر شد یافت می شود وجود ندارد.

نخست وزیر اعلام کرد £5bn زیرساخت افزایش هزینه های بیمارستانی تعمیر و نگهداری بالا خیابان نجات و ارتقاء جاده اما منتقدان هشدار داد که طرح شکست خورده به آدرس نیاز به اقدام در تغییر آب و هوا یا میزان بحران اقتصادی در آورده با Covid-19.

آن را به عنوان پیشرو نظامی امنیتی و دیپلماتیک ارقام محکوم خروج از ارشد کارمند آقا, علامت Sedwill از نقش خود را به عنوان کابینه وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی نگرانی که آقای جانسون در تلاش بود به politicise خدمات مدنی.

لطفا اجازه می دهد زندگی می کنند, وبلاگ, یک لحظه به بار...

در اینجا برخی از شک و تردید و تفسیرهای آقای جانسون سخنرانی امروز صبح که شد در شعارهای اما کم در جزئیات.

جانسون: بسیاری از مشاغل در عين حال در آینده نه' پس از همه گیر

در یک استارک پذیرش اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 آقای جانسون گفت: furloughing طرح "نمی تواند برای همیشه" و بسیاری از مشاغل "در آینده نه".


نخست وزیر ادعا می شود وجود دارد هزاران نفر از "بالا پرداخت می شود, ماهر شغل" ایجاد شده برای مقابله با بحران و یک "فرصت تضمین" برای افراد جوان برای دریافت دوره های کارآموزی و یا در محل کار.


"ما می دانیم که در دل ما که furloughing نمی تواند برای همیشه لطفا برای و به عنوان بهبود اقتصاد ما همچنین می دانیم که شغل است که بسیاری از مردم تا به حال در ماه ژانویه نیز در آینده نه یا حداقل در آن فرم" آقای جانسون گفت.

آقای جانسون نظرات به احتمال بازگشت به سیاستهای ریاضت اقتصادی می تواند در بر داشت زیر:
تبلیغات

نخست وزیر متعهد شده است تا "رها" پتانسیل کل کشور با دولت خود را بهبود اقتصادی طرح.


"من اعتقاد دارم که در ساختمان مردم: هر کس در حال رشد در این کشور این فرصت را به آنها نیاز دارید" آقای جانسون گفت.

"هر کس شما هر قومیت خود را هر چه خود را در پس زمینه وجود دارد برخی از چیزهایی که ضروری هستند که برای فرصت: بیمارستان شما متولد در مدارس شما را به ایمنی از خیابان که در آن شما رشد می کنند.


"و این دولت را فراموش نکرده است که ما انتخاب برای ساخت 40 جدید بیمارستان - و ما خواهد شد. مت هنکاک است که تنظیم این فهرست در چند روز آینده و این فقط آغاز است."


با اشاره به آمار و ارقام نشان می دهد که یک دانش آموز از لندن مدرسه دولتی است که 50 درصد بیشتر احتمال دارد برای رفتن به یک دانشگاه از یکی در غرب میدلندز PM اضافه شده: "که نه تنها ناعادلانه است - آن است که یک اتلاف استعداد انسانی.


"ما را از بند باز کردن پتانسیل کل کشور است."

در اینجا آقای جانسون دیدگاه در جزئیات بیشتر در پیامدهای اقتصادی Covid-19 همه گیر است که انتظار می رود در ماه های آینده.


نخست وزیر گفت:


"همه ما می دانستیم که هنگامی که ما رفت و به مستند وجود دارد که می تواند بزرگ اقتصادی هزینه های ما می توانید ببینید چه اتفاق می افتد و در عین حال ما آن بود که بریتانیا در یک صفحه نمایش همبستگی دیده نمی شود پس از جنگ جهانی دوم است.


"و امروز ما باید ترکیب است که انرژی و انگیزه و متمرکز پشت سر هم از اراده جمعی است که محافظت بیمه خدمات درمانی و کنترل این ویروس و ذخیره به معنای واقعی کلمه صدها نفر از هزاران نفر از زندگی و ما باید کار سریع از آنجا که ما در حال حاضر دیده می شود سرگیجه کاهش در تولید ناخالص داخلی است و ما می دانیم که مردم نگران هستند در حال حاضر در مورد شغل خود و کسب و کار خود را.


"و ما در حال انتظار به عنوان اگر بین فلش از رعد و برق و غرش رعد با قلب ما در دهان ما به صورت کامل اقتصادی راهپیمایی به نظر می رسد.


"و بنابراین ما باید از این لحظه اکنون این فاصله به طرح پاسخ ما و برای رفع البته این مشکلات که اغلب به طرز وحشیانه ای روشن که در Covid رعد و برق فلش."

جانسون: انگلیس نیاز به حرکت با سطح انرژی و سرعت مورد نیاز است برای نسل'


بوریس جانسون گفت: انگلیس نیاز به حرکت با "سطح انرژی و سرعت است که ما نیاز نیست برای نسل" در میان اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران است.


"این ممکن است به نظر می رسد کمی پیش از موعد در یک سخنرانی در حال حاضر در مورد بریتانیا پس از Covid وقتی که فریب آمیزی تند و زننده بیماری است که هنوز هم شایع در کشورهای دیگر و هنگامی که جهانی مورد شماره در حال رشد سریع" آقای جانسون گفت: در سخنرانی در دانشکده فنی در دادلی, West Midlands.


"و زمانی که بسیاری در این کشور عصبی هستند به درستی در مورد شیوع بیشتر - اعم از ملی و یا محلی - مانند flareup در لستر.


"جایی که به من وعده داده شده ما در حال قرار دادن در می شکند و من از مردم لستر خود را برای تحمل."


او افزود: "و در عین حال ما همچنان نمی تواند به سادگی به زندانیان از این بحران است. ما در حال آماده سازی در حال حاضر به آرامی و با احتیاط به بیرون آمدن از خواب زمستانی و اعتقاد من آن است که کاملا حیاتی برای ما به مجموعه ای از راه به طوری که هر کس می تواند فکر می کنم و برنامه ریزی برای آینده: کوتاه و متوسط و بلند مدت است.


"از آنجا که اگر Covid بحران به ما آموخته است در یک چیز است: این که این کشور نیاز به آماده شدن برای آنچه ممکن است در آینده ما نیاز به قادر به حرکت با سطح انرژی و سرعت است که ما نیاز نیست برای نسل."

تبلیغات
این Johnson سخنرانی یک کمی همه جا اما این پیام ساده است - دولت اصرار دارد آن است که برنامه ریزی برای استفاده از ریاضت اقتصادی آن در بهبودی برای این بیماری همه گیر.

جانسون هشدار کامل اقتصادی راهپیمایی' از Covid-19 بحران هنوز به آمده


بوریس جانسون هشدار داد "کامل اقتصادی راهپیمایی" از coronavirus همه گیر هستند و هنوز هم به عنوان او مجموعه طرح خود را برای بهبود اقتصادی از بحران امروز است.


"ما باید سریع از آنجا که ما در حال حاضر دیده می شود سرگیجه سقوط در تولید ناخالص داخلی ... از آنجا که ما در حال انتظار به عنوان اگر بین یک فلش از رعد و برق و غرش رعد با دل ما در دهان ما به صورت کامل اقتصادی راهپیمایی به نظر می رسد" نخست وزیر گفت.

کار MP رد بوریس جانسون قرارداد جدید به عنوان یک رویا لوله'


کار MP لیز کندال است را رد کرد و بوریس جانسون چند میلیارد پوند قرارداد جدید طرح به عنوان یک "لوله dream".


نخست وزیر ادعا کرد او را به دنبال در قدم به قدم از ما رئیس جمهور فرانکلین D روزولت که رهبری ما را از رکود بزرگ در دهه 1930 توسط سرمایه گذاری £5bn در پروژه های زیربنایی برای کمک به تحریک اقتصادی این کشور بهبود است.


"به یاد داشته باشید بوریس فرودگاه جزیره - این یک رویا لوله - [مثل] باغ پل که هرگز ساخته" Ms کندال کار سایه مراقبت اجتماعی وزیر گفت که اخبار آسمان.


"روزولت در واقع تحویل و نجات امریکا از رکود بزرگ من فکر می کنم داوران خواهد بود بر روی بوریس جانسون برای آن."

تبلیغات

بوریس جانسون تنظیم شده است برای اعلام به اصطلاح قرارداد جدید اقتصادی برنامه امروز و شما می توانید به تماشای سخنرانی خود زندگی مستقل's کانال یوتیوب.

کار برای تماس های فوری خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در لستر مستند


کار را به سایه وزیر بهداشت به نام مت Hancock برای برگزاری فوری کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر امروز برای پاسخ به "برجسته سوالات" در محلی مستند در لستر.


دولت به تازگی اوراق روزانه در خیابان داونینگ توجیهی و گفت: این امر تنها با برگزاری چنین همایش ها هنگامی که آن را به حال یک اطلاعیه مهم به.


جاناتان Ashworth هشدار داد در بیانیه ای که دولت در پاسخ به coronavirus سنبله در لستر ترک کرده بودند مردم "اضطراب و اشتباه".


"ما از تصمیم دولت برای معرفی مستند محدودیت های" آقای Ashworth گفت.


"وجود دارد تعدادی از برجسته سوالات در مورد چگونه دولت در نظر دارد برای اجرای این محدودیت ها و شیوع دوباره تحت کنترل است."


"سردرگمی وجود دارد در مورد سفر ضروری و آنچه در آن به معنی برای افرادی که سفر به خارج از مرزهای.


"نیز وجود دارد هیچ وضوح در مورد آنچه که منابع اضافی خواهد شد در محل قرار داده برای افزایش تست ظرفیت و چه حمایت مالی در دسترس خواهد بود به کسب و کار است."


سایه وزیر بهداشت افزود: "شماره 10 گفت: بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی خواهد در حال حاضر تنها در صورتی که دولت تا به حال چیزی است که واقعا مهم است به می گویند".


"ما اعتقاد داریم که وضعیت در لستر دیدار که معیارهای.


"همین دلیل است که من اصرار وزیر بهداشت برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر امروز و به مردم پاسخ و اطمینان آنها سزاوار است."

نمایندگان مجلس محدود 2m اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با وجود گسترده تر کاهش مستند اقدامات


نمایندگان مجلس خواهد بود دستور داد به ماندن دو متر از هم جدا در مجلس تا پایان تعطیلات تابستانی و حتی اگر دولت را "یک متر به همراه" رویکرد تنظیم شده است به معرفی در انگلستان در روزهای آینده.


سخت اجتماعی فاصله گرفتن از حکومت است که در تقابل با بوریس جانسون حرکت به سهولت محدودیت در محل باقی می ماند با یک نقد و بررسی از این اقدامات زمانی که عوام بازده در ماه سپتامبر.


سیاسی ما خبرنگار Lizzy Buchanاست داستان کامل در زیر:
تبلیغات
خبرنگار ما با آدم فارستاست جزئیات بیشتر در زیر در گزارش سی ان ان در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعامل با ترزا می:

مغلوب ساختن پیشی جستن 'شکنجه و آزار واقع شدند' ترزا ممکن است در تماس های تلفنی, گزارش ادعا


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با نخست وزیر سابق ترزا ممکن است به عنوان "تحقیر و قلدری" توسط مقامات آمریکا با توجه به گزارش سی ان ان.


"او می خواهم آشفته در مورد چیزی با ترزا ممکن است پس از آن او می خواهم دریافت تند و زننده با او در تماس تلفنی" یک منبع گفت: "ما اخبار سازمان.


رئیس جمهور ایالات متحده گزارش انتقاد Ms ممکن است بیش از رویکرد او به مبارزه با تروریسم در اروپا و ناتو در طول زمان خود را در اتاق.


شما می توانید عصاره ای از این گزارش در زیر:

جانسون اقتصادی طرح 'محزون می خوانی کوتاه' از آنچه مورد نیاز است می گوید ماهیان خاویاری


Nicola Sturgeon گفته بوریس جانسون را پیشنهاد محرک اقتصادی است "محزون می خوانی کوتاه" از آنچه مورد نیاز است و برگ انگلستان به خوبی پشت سر آلمان طرح بازیابی.


"£5bn در محرک اقتصادی است محزون می خوانی کوتاه از £80bn است که انگلستان در رقابت با آلمان" وزیر اول اسکاتلند گفت.


"من نیز شک وجود خواهد داشت کمتر به آن از ملاقات چشم نظر واقعا پول جدید است."
تبلیغات

70 درصد از تئاتر می تواند بدون کمک دولت, بازیگر هشدار


به عنوان بسیاری از آنجا که 70 درصد از تئاتر در سراسر انگلستان می تواند در صورتی که دولت قرار نیست با هم یک برنامه برای محافظت از آنها در طول coronavirus بحران بازیگر John Barrowman هشدار داده است.


آقای Barrowman گفت: دولت نیاز به قرار دادن به جلو یک برنامه اجازه می دهد تا تئاتر به کار در طول دوره کریسمس هنگامی که پانتومیم را نشان می دهد ارائه مالی عمده افزایش این صنعت است.


"کریسمس و پانتومیم فصل زمانی است که بسیاری از سالن های تئاتر در سراسر کشور را به اندازه کافی درآمد به منظور زنده ماندن برای سال و اگر آنها نمی تواند آن را انجام دهد و اگر هیچ طرح 70 درصد از تئاتر در سراسر انگلستان در حال رفتن به از بین رفته است," او گفت: صبح به خیر بریتانیا.

Raab می گوید بریتانیا عمیقا نگران 'گزارش از چین عبور هنگ کنگ امنیت ملی قانون


وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: انگلستان است که "عمیقا نگران" توسط گزارش می دهد که چین را تصویب کرده است یک بحث جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است.


این قانون که اجازه می دهد مقامات برای سرکوب خرابکارانه و secessionist فعالیت در این مستعمره سابق بریتانیا است تیره و تار روابط با بریتانیا و ایالات متحده.


"ما عمیقا از گزارش های تایید نشده که پکن گذشت امنیت ملی قانون است. این خواهد بود یک قبر گام" آقای Raab گفت.


"هنگامی که ما را دیده اند کامل قانون ما را بیشتر کرد."

Tam یی چانگ هنگ کنگ تنها نماینده کمیته ملی مردم این کنگره گفت: در مصاحبه با خبرنگاران گفت که این قانون تا به حال تصویب شده است.


انگلستان ارائه کرده است اجازه می دهد تا تقریبا سه میلیون نفر از هنگ کنگ از ساکنان این فرصت را برای آمدن به انگلستان اگر پکن تحمیل امنیت ملی قانون است.

در اینجا منظور مقاله برای مجلس امروز - از جمله دو سوال فوری از کار در خروج از آقا علامت Sedwill و اجرای Lammy بررسی نژادپرستی در سیستم عدالت کیفری.
 
تبلیغات

وزرا حاضر به گسترش سود تحریم بان با وجود هشدارهای


دولت حاضر به تمدید تعلیق نفع تحریم های فراتر از ماه ژوئن با وجود هشدارهای که لغو ممنوعیت تهدید می تواند به جای میلیون ها نفر از مردم در یک "وضعیت غیرقابل دفاع".


موسسات خیریه گفت: مستقل در هفته گذشته که افرادی که محافظ و یا دچار از شرایط بهداشتی اساسی را یک "مبارزه" برای پیدا کردن کار مناسب در حال انجام coronavirus بحران است.


ما امور اجتماعی خبرنگار مارس Bulmanاست داستان کامل در زیر:

لستر مستند لازم به سوراخ 'رفعت' به عنوان محدودیت سهولت جرمی هانت می گوید:


تصمیم به زور لستر دوباره به مستند است "لازم پاره کردن رفعت که ایجاد شده بود تا در سراسر کشور" پیش از کاهش coronavirus محدودیت در 4 جولای سابق وزیر بهداشت جرمی هانت گفته است.


آن نازل شد در روز دوشنبه که این شهر گفته شده بود به قدم به عقب از کاهش محدودیت ها و توصیه می شود برای دوباره بستن مغازه ها و مدارس زیر سنبله در Covid-19 موارد است.


آقای شکار رئیس عوام مراقبت بهداشتی و اجتماعی کمیته گفت BBC Radio 4 امروز برنامه ای است که این تصمیم نشان داد که کاهش محدودیت خواهد بود "جلوگیری از رفتن" روند تا زمانی که یک واکسن.


"آن را نمی تواند صاف و قصد دارد به زمانی که ما باید برای رفتن به دنده معکوس," او گفت:.