بوریس جانسون اخبار – زنده: Keir Starmer می گوید زمان برای PM برای 'گرفتن' برای متوقف کردن موج دوم به عنوان چهره دولت سوال بیش از درز تست و ردیابی چهره

وزیر بهداشت اذعان می کند که او نمی باید تست و ردیابی آمارکاربر وزیر بهداشت ادوارد Argar پیشنهاد کرده است که تع

توسط SALAMNEWWS در 14 خرداد 1399

وزیر بهداشت اذعان می کند که او نمی باید تست و ردیابی آمار


کاربر وزیر بهداشت ادوارد Argar پیشنهاد کرده است که تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش برای coronavirus مهم نیست به عنوان او آمد زیر آتش برای عدم ارائه آمار و ارقام برای نزدیک به دو هفته است.


او همچنین اصرار داشت که او هنوز هم نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن را از طریق آزمون-و-ردیابی برنامه و ارائه ارائه اطلاعات حیاتی در مورد اطلاعات تماس.


Argar توصیف کسانی که آمار به دست آمده توسط کانال 4 اخبار – به عنوان "منسوخ شده جزئی و درز" اما اعتراف کرد: "من نمی باید دقیق آمار و ارقام."


روزانه تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش Argar حاضر سه بار به ارائه یک آمار – به جای استدلال آنچه اهمیت بود کل ارائه شده (که شامل آزمایش های متعدد بر روی همان فرد).


"این چیزی است که ما با تمرکز بر این مهم آمار," او گفت, اخبار آسمان.


Argar نیز خودداری می گویند زمانی که تست-و-ردیابی آمار و ارقام ارائه شده خواهد بود – گفت: تنها آنها خواهد بود مجموعه ای از "هفتگی". او نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از مردم با استفاده از گوشی های هوشمند برنامه در محاکمات در جزیره موجود زنده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب