بوریس جانسون اخبار – زنده: Julian Lewis محروم از محافظه کار شلاق به عنوان No10 از دست می دهد کنترل از کمیته نظارت بر روسیه گزارش

Priti پاتل bemoans فرانسوی امتناع 'شکسته' کانال عبور مسیربا اعداد از جان مهاجران تلاش برای ایجاد خائنانه سفر د

توسط SALAMNEWWS در 25 تیر 1399
Priti پاتل bemoans فرانسوی امتناع 'شکسته' کانال عبور مسیر

با اعداد از جان مهاجران تلاش برای ایجاد خائنانه سفر در سراسر کانال در سطح رکورد این سال Priti پاتل ابراز نارضایتی او در فرانسه به اتهام عدم تمایل به "شکستن این مسیر" آن را "عملی".

دبیر خانه گفت: نمایندگان مجلس در کمیته امور که او در مواجهه با فرانسه بیش متفاوت "تفسیر" از قانون دریایی است و در تلاش برای متقاعد کردن مقامات فرانسوی است که باید آنها را رهگیری قایق در آب و بازگشت آنها به این قاره است.

"ما اساسا به دنبال تغییر شیوه کار با فرانسه است. من تا به حال برخی از بسیار من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند مشکل بحث با همتای فرانسوی حتی به دنبال در interceptions در دریا چرا که در حال حاضر مقامات فرانسوی هستند و نه متوقف کردن قایق در دریا" خانم پاتل گفت.

"و که منظورم این قایق ها که فقط 250 متری از ساحل فرانسه. من احساس می کنم وجود دارد می تواند قوی تر اجرای اقدامات در طرف فرانسوی و آنها شنیده ام که از من است.

"ما می خواهیم برای شکستن این مسیر ما می خواهیم به این مسیر عملی و به نظر من تنها راه ما می توانیم انجام دهیم این است که با متوقف کردن و بازگشت به قایق بازگشت به فرانسه است."

پرسیده شده توسط این کمیته اگر مقامات فرانسوی باید قدرت رهگیری قایق در آبهای چرا که مقامات ادعا وجود دارد آنها نمی او گفت: "این کاملا حق با شماست و این چیزی است که ما در حال کار برای رسیدن به حق را به های حقوقی, مشاوره حقوقی ارشاد در شرایط دریایی ،

"بسیاری از این حکومت دریایی قوانین و مقامات فرانسوی' تفسیر از آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد در دریا. آن است که توصیه ما است که آنها می توانید پیش بروید و انجام دهید که. شده است که بخشی از بحث های ما شده اند که داشتن با مقامات فرانسوی در سراسر coronavirus بحران است."

نظرات او آمده تنها چند روز پس از او مورد ستایش قرار داد "جدید عملیاتی رویکرد" به برخورد با گذرگاه پس از نشست داخلی فرانسه وزیر جرالد Darmanin و موافقت خود را برای راه اندازی یک فرانسه و بریتانیا هوش همراه است.

در همان زمان حداقل 180 مهاجران به انگلستان آمد در سراسر کانال - a new single-روز رکورد که تنها چند روز پس از 500 نفر به طرز وحشیانه اخراج از یک کاله اردوگاه پناهندگان در بزرگترین سرکوب از "جنگل" پاک شد در سال 2016.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن