بوریس جانسون اخبار – زنده: 'تقریبا قطعی' روس ها سعی در دخالت در بریتانیا انتخابات Raab ادعا می کند که حزب محافظه اصیل زاده مقصر PM 'بی کفایتی' به صورت کمیته بیهوده

ریس-the lean lab دفاع دولت در تفویض اختیاراتبوریس جانسون گفت: برنامه های خود را در واقع مخالف - گسترش. یعقوب ر

توسط SALAMNEWWS در 26 تیر 1399

ریس-the lean lab دفاع دولت در تفویض اختیارات


بوریس جانسون گفت: برنامه های خود را در واقع مخالف - گسترش. یعقوب ریس-the lean lab گفت که هیچ قدرت گرفته شده از تفویض دولت.


شپرد تا به حال از او پرسید: "آیا این درست است که دولت به ایجاد یک غیرمنتخب quango به نادیده گرفتن تصمیمات پارلمان اسکاتلند? آیا دولت بریتانیا قصد دارند به زور این در تفویض دولت اگر آنها نمی دانند.


"و این اقدامات نیاز به قانون جدید و اگر بنابراین هنگامی که از این معرفی می شود و چه اتفاقی می افتد اگر آن را نمی توان گذشت قبل از پایان دوره گذار?"


ریس-the lean lab پاسخ داد: "موقعیت دولت اسکاتلند و ملی گرایان اسکاتلند عجیب و غریب است که آنها می خواهند قدرت را با بروکسل است. وجود دارد هیچ قدرت گرفته شده از تفویض مقامات. آنچه که اتفاق می افتد این است که قدرت در حال بازگشت به بریتانیا است. ما باید از این قدرت برای تصمیم گیری برای خودمان این مسائل با توجه به چیزهایی که بر تجارت و یارانه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن